Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

Репродуктивне здоров’я. Планування вагітності. Контрацепція!

Репродуктивне здоров’я. Планування вагітності. Контрацепція

22.11.2017 р. в гуртожитку Сумського медичного коледжу відбулась лекція на тему «Репродуктивне здоров’я. Планування вагітності. Контрацепція».

ВИХОВНА РОБОТА!

ВИХОВНА РОБОТА

«ТАЛАНТИ  ТВОЇ,  УКРАЇНО»

 

16 листопада 2017 року у Сумському медичному коледжі відбувся щорічний традиційний фестиваль студентської творчості, присвячений Міжнародному дню студента.

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ!

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

 

“Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова, ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподіванки, розум, досвід, почування.”

 

Панас Мирний

Корисні посилання

    МОН

Ми у соціальних мережах    Мы в вк

методичний семінар

Переглядів: 254   Дата: 20-03-2017, 10:28

15 березня 2017 р. завершився цикл обласних методичних семінарів із обміну навчально-методичним досвідом ВМНЗ І-ІІ р. а. Сумської області в 2016-2017 н. р.

 

Умовну крапку поставив педагогічний колектив Конотопського медичного училища.

 

У ході семінару учасники мали змогу:

 

1) прослухати доповідь-презентацію «Формування професійних компетентностей на заняттях та в позаурочний час», яку представила викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист Усик Л.М.;

2) взяти участь у обговоренні відео відкритих занять та заходів:

- практичне заняття з «Основ медсестринства» на тему «Підшкірні ін’єкції», викладач Смирнова Лідія Миколаївна;

- практичне заняття з «Медсестринства в хірургії» на тему «Десмургія», викладач Спаський Сергій Миколайович;

- позаурочний захід - літературно-музична вітальня «Третє березня – Всесвітній день письменника. Л. Глібов – творець правдивих перлин української літератури», викладач української мови та літератури Гайван Вікторія Вікторівна.

 

 

У ході обговорення виникали дискусійні обговорення нових законодавчих актів у медицині та була сформована думка про проведення окремого зібрання щодо питання кваліфікації викладачів і викладання клінічних дисциплін у ВМНЗ І-ІІ р. а. Сумської області.

 

Головний висновок щодо впровадження нової форми спілкування між медколеджем та медучилищами – skype-конференціям бути!

 

методичний семінар

 

 

Текст – Пономаренко Т.О.

 

+1
Повернутися