Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

ВИХОВНА РОБОТА!

ВИХОВНА РОБОТА

«Подаруймо радість дітям!»

 

З 20-го по 27-е грудня 2017 року у Сумському медичному коледжі проходила благочинна акція «Дитячі посмішки».

Студенти принесли яскраві іграшки для дітей – сиріт та дітей із обмеженими можливостями та порушеннями здоров’я.

РОБОТА БАЗОВОГО КОЛЕДЖУ!

РОБОТА БАЗОВОГО КОЛЕДЖУ

 28 грудня 2017 року Сумський базовий медичний коледж провів скайп-конференцію адміністрації та відповідальних секретарів медичних училищ регіону.

 

6-Й КОНКУРС «ЗБЕРЕЖИ ЯЛИНКУ!»!

18 грудня 2017 року у Сумському медичному коледжі відбувся 6-й Конкурс «Збережи ялинку!», в якому взяли участь 22 академічні групи та 6 циклових комісій навчального закладу.

Корисні посилання

    МОН

Ми у соціальних мережахВиховна робота

Переглядів: 307   Дата: 7-04-2017, 12:58

5 квітня 2017 року у Сумському медичному коледжі, в рамках Всеукраїнської акції «Серце до серця» відбувся   благодійний ярмарок  «Добро починається з тебе».

 

Виховна робота

 

Виховна робота

 

Виховна робота

 

Виховна робота

 

Виховна робота

 

Виховна робота

 

Виховна робота

 

Виховна робота

 

До проведення цього заходу студенти поставилися  серйозно та  відповідально. Все було, як на справжньому ярмарку: покупцям пропонувалися кондитерські вироби, напої, смачні українські страви,  які манили  всіх своїм ароматом і композиції та поробки ручної роботи, які вражали своєю красою та неординарністю. Доречи, всі витвори були виготовлені руками студентів.

Виховна робота

 

Виховна робота

 

Виховна робота

 

Виховна робота

 

Виховна робота

 

Виховна робота

 

Виховна робота

 

Виховна робота

 

Виховна робота

 

 

Охочих було стільки, що  не можна було вільно пройти, всі були у захваті, скрізь лунали  жарти, студенти у різний спосіб запрошували до свого столу, рекламували товар, у який було вкладено часточку душі. Повз наш ярмарок не змогли пройти ані студенти, ані викладачі та працівники  коледжу.

 

 

Виховна робота

 

Виховна робота

 

А найприємніше те, що захід став місією доброчинності. Протягом акції «Серце до серця», котра тривала у коледжі не один день, студенти зібрали понад 6000 гр., які будуть направлені на потребу дітям з вадами зору.

 

Виховна робота

 

 

0
Повернутися