Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

Репродуктивне здоров’я. Планування вагітності. Контрацепція!

Репродуктивне здоров’я. Планування вагітності. Контрацепція

22.11.2017 р. в гуртожитку Сумського медичного коледжу відбулась лекція на тему «Репродуктивне здоров’я. Планування вагітності. Контрацепція».

ВИХОВНА РОБОТА!

ВИХОВНА РОБОТА

«ТАЛАНТИ  ТВОЇ,  УКРАЇНО»

 

16 листопада 2017 року у Сумському медичному коледжі відбувся щорічний традиційний фестиваль студентської творчості, присвячений Міжнародному дню студента.

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ!

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

 

“Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова, ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподіванки, розум, досвід, почування.”

 

Панас Мирний

Корисні посилання

  МОН

Ми у соціальних мережах  Мы в вк

ВИХОВНА РОБОТА

Переглядів: 396   Дата: 24-04-2017, 14:21

 

 

 21 квітня 2017 року пролунав «Останній дзвоник» для випускників Сумського медичного коледжу: медичних сестер, фельдшерів, лаборантів, зубних техніків. Час невблаганно летить вперед. Ось і настав останній навчальний день у коледжі для студентів груп: 2-Л, 2-Зт, 3-Ма, 3-Мб, 3-Мв, 3-Фа, 3-Фб. 

 

 

ВИХОВНА РОБОТА

ВИХОВНА РОБОТА

 

Зі словами привітання до випускників звернувся директор коледжу – О.В.Кононов. Він побажав їм щастя, успіхів у подальшому житті, здійснення мрій та мирного неба над головою. 

 

ВИХОВНА РОБОТА

 

 

Студенти молодших курсів також привітали випускників та вручили їм солодкі подарунки. Вони пообіцяли турбуватись про коледж та продовжувати його багаторічні традиції.

 

Нехай вас всі незгоди обминають.
Нехай серця палким вогнем палають.
Хай доля усміхається вам щиро
І дні проходять в злагоді і мирі.

ВИХОВНА РОБОТА

 

ВИХОВНА РОБОТА

ВИХОВНА РОБОТА 

ВИХОВНА РОБОТА

ВИХОВНА РОБОТА 

 

Свято останнього дзвоника відбулося у теплій, дружній атмосфері. Студенти випускних груп висловлювали щиру вдячність викладачам за те, що дали їм безцінний багаж знань, за терпіння, розуміння, та дружні поради.

Сьогодні скажемо спасибі,

Що підняли, зростили нас,

Що нас навчали просто жити

 

Та хвилювалися за нас.

ВИХОВНА РОБОТА

ВИХОВНА РОБОТА

 ВИХОВНА РОБОТА

 

 Останні 3, або 2 роки сьогоднішні випускники піднімалися сходинками знань все вище і вище. А зараз наближається час вирушати у самостійне життя, реалізуватися, знайти себе в великому світі. Але спогади про коледж, про своїх одногрупників, про перший екзамен, хвилювання, успіхи, перемоги  залишаться у їх серцях на завжди.

 

ВИХОВНА РОБОТА

ВИХОВНА РОБОТА

ВИХОВНА РОБОТА

ВИХОВНА РОБОТА

 

+3
Повернутися