Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

ВИХОВНА РОБОТА!

ВИХОВНА РОБОТА

«Подаруймо радість дітям!»

 

З 20-го по 27-е грудня 2017 року у Сумському медичному коледжі проходила благочинна акція «Дитячі посмішки».

Студенти принесли яскраві іграшки для дітей – сиріт та дітей із обмеженими можливостями та порушеннями здоров’я.

РОБОТА БАЗОВОГО КОЛЕДЖУ!

РОБОТА БАЗОВОГО КОЛЕДЖУ

 28 грудня 2017 року Сумський базовий медичний коледж провів скайп-конференцію адміністрації та відповідальних секретарів медичних училищ регіону.

 

6-Й КОНКУРС «ЗБЕРЕЖИ ЯЛИНКУ!»!

18 грудня 2017 року у Сумському медичному коледжі відбувся 6-й Конкурс «Збережи ялинку!», в якому взяли участь 22 академічні групи та 6 циклових комісій навчального закладу.

Корисні посилання

    МОН

Ми у соціальних мережахВиховна робота

Переглядів: 319   Дата: 27-04-2017, 13:31

26 квітня 2017 року в Сумському медичному коледжі відбувся мітинг - реквієм до річниці трагедії на Чорнобильській АЕС « І ГІРКОТА ПЕЧЕ ПОЛИННА ...»

З жалем в очах і болем в душі, студенти групи  1-Ма  (класний керівник -  Зайцева Л.П.)  розповідали слухачам про страшну аварії на ЧАЕС 26 квітня 1986 року. Як горем і болем увійшов 31 рік тому в наше життя Чорнобиль. Як розділив долю людей на «до» і «після», про подвиг наших співвітчизників – ліквідаторів наслідків аварії, про безлюдні вулиці Прип’яті, кинуті школи, будинки, дитячі садки, про зону відчуження...

Ти відомий сьогодні кожному –
Не ім’ям своїм, а бідою.
Тою вулицею порожньою
Понад прип’ятською водою…
Мій Чорнобиль! Зелений пагорбе!
У якому ти жив сторіччі?
Запеклись перестиглі ягоди,
Наче кров, на твоїм обличчі

Виховна робота

 

Яскравим доповненням до слів стала фотохроніка  документальних матеріалів.

Виховна робота

 

Присутні студенти, викладачі, співробітники коледжу, пройнялися  всенародною трагедією -  в холі  панувала глибока тиша та скорбота. Студенти, зі свічками в руках, вшанували хвилиною мовчання  пам’ять про героїв, які не вагаючись встали на захист нашого життя у боротьбі з невидимим, небезпечним  ворогом – радіацією, не шкодуючи а ні сил, а ні здоров’я, навіть свого життя у боротьбі за життя нашої прекрасної планети.

 

Виховна робота

 

Виховна робота

 

+3
Повернутися