Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

Шевченко - наш. Він крізь усі віки!

Шевченко - наш. Він крізь усі віки

 

         Чи мислима українська культура без славетного імені Тараса Григоровича Шевченка? Чи мислима світова культура без цього видатного українського сина і поета? Звичайно, це питання риторичне. Важко знайти українця, яки би не знав хоча б кількох шевченкових рядків.

До уваги слухачів!

До уваги слухачів

 освітніх послуг з окремих дисциплін!

 

В ніч з 24-го на 25-е березня в Україні відбудеться

перехід на літній час

(Стрілки годинника потрібно перевести

на 1 годину вперед).

Вчасно переведіть свій годинник!

           

 

ОЛІМПІАДА З ФІЗИКИ!

ОЛІМПІАДА З ФІЗИКИ

 

15.03.2018 в Сумському медичному коледжі був приведений І тур олімпіади з фізики серед студентів першого курсу.

Корисні посилання

    МОН

Ми у соціальних мережахВИХОВНА РОБОТА

Переглядів: 306   Дата: 5-05-2017, 21:45

 

У перший тиждень травня 2017 року у Сумському медичному коледжі відбулися заходи присвячені Дню пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

З 3-го травня відбулась низка заходів, спрямованих на  виховання у студентів мужності, почуття патріотизму,  любові до Батьківщини, до історії свого народу, пошану до ветеранів Другої Світової війни.

На другому поверсі коледжу була організована фотовиставка «Давайте встигнемо за життя героїв пошановати». Фотографії відображали ветеранів Другої світової війни. Метою виставки було познайомити студентів з обличчями людей, яким ми маємо бути вдячні за перемогу над нацизмом.

У бібліотеці коледжу  була влаштована виставка документальної та художньої літератури на патріотичну тематику. Виставка мала кілька тематичних розділів, які відобразили події 1939-1945 років: "Друга світова війна в художній літературі»; "Шлях до Перемоги. Хроніка подій"; "До 72 річниці визволення України"; "Сумщина в роки війни", "Сумчани - Герої".

ВИХОВНА  РОБОТА

 

ВИХОВНА  РОБОТА

 

У кожній академічній групі відбулися уроки пам’яті, присвячені ветеранам Другої світової війни на основі пошуково-краєзнавчого матеріалу музею «Мужності та милосердя» - «Моя родина, мої земляки визволителі України»; тематичні бесіди: «Їх імена будуть жити вічно»; уроки мужності: «Тільки пам'ять не сивіє». Кожна група також відвідала музей коледжу «Мужності та милосердя». Найбільш відвідуваною стала експозиція присвячена медикам у часи Другої світової війни.

ВИХОВНА  РОБОТА

 

ВИХОВНА  РОБОТА

 

4-го травня відбувся загальноколеджний захід патріотичного спрямування: «Вклонімося великим тим рокам». Учасники заходу виказали щиру вдячність командирам і рядовим бійцям різних фронтів, партизанам і підпільникам, усім тим, хто не рахуючись із труднощами, не шкодуючи власної крові і життя, мужньо пройшли вогненними фронтовими верстами. Зі сцени лунали пісні воєнних років. Глядачі у залі перейнялися атмосферою патріотизму. У багатьох на очах блистіли сльози. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять про загиблих. Але це – тільки маленька частка того, чим ми можемо віддячити ветеранам за їх подвиг у роки Другої світової війни.

5-го травня відбулася акція: «Мак пам’яті». Студенти чергової групи 1-А, вдягнені у військову форму 1939-1945 років, дарували викладачам співробітникам та студентам коледжу європейський символ пам’яті про загиблих у Другій світовій війні — «Червоний  мак».

ВИХОВНА  РОБОТА

 

ВИХОВНА  РОБОТА

 

ВИХОВНА  РОБОТА

 

6-го травня студенти коледжу взяли участь у міській акції «Доброго ранку, ветеране» – з відвідуванням ветеранів війни  вдома.

8-го травня студенти завітали до обласної філармонії на концертну програму «Згадаймо все. Пам’ятаємо всіх», присвячену Дню пам’яті та примирення.

         9-го травня студенти разом з викладачами взяли участь у міському мітингу-реквіємі «І подвигам не буде забуття» біля меморіалу «Вічна Слава».

 

Сьогодні, коли в Україні тривають воєнні дії, ми як ніколи усвідомлюємо, що найбільша цінність – це мир. У далеких 40-х роках вони - сьогоднішні ветерани, а тоді молоді солдати змогли відстояти нашу країну, здолати ворога і подарувати мирне небо декільком поколінням. В ті часи українці довели, що ми – сильна й незламна нація, нація переможців.

0
Повернутися