Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

ВИХОВНА РОБОТА!

ВИХОВНА РОБОТА

«ТАЛАНТИ  ТВОЇ,  УКРАЇНО»

 

16 листопада 2017 року у Сумському медичному коледжі відбувся щорічний традиційний фестиваль студентської творчості, присвячений Міжнародному дню студента.

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ!

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

 

“Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова, ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподіванки, розум, досвід, почування.”

 

Панас Мирний

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА!

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

 

Профорієнтаційна робота – важливий багатогранний безперервний процес і запорука успішного майбутнього навчального закладу. 

Корисні посилання

    МОН

Ми у соціальних мережах    Мы в вк

ЗАГАЛЬНО-КОЛЕДЖНА ОЛІМПІАДА З ДИСЦИПЛІНИ «ОСНОВИ МЕДСЕСТРИНСТВА»

Переглядів: 458   Дата: 15-05-2017, 12:55


15 травня 2017 року в Сумському медичному коледжі традиційно відбулась олімпіада  з основ медсестринства серед найкращих студентів І-ІІ курсів спеціалізації «Сестринська справа», які протягом року під час вивчення дисципліни демонстрували достатні теоретичні знання та практичні вміння. Організатором проведення олімпіади була циклова комісія основ медсестринства (голова ЦК Білоконь Ірина Миколаївна).

Олімпіада проходила в 2 тури - комп’ютерне тестування та демонстрація практичних навичок.Не зважаючи на хвилювання, використовуючи ділову гру, учасники олімпіади намагались демонструвати впевненість у собі та чітке виконання практичних навичок.

 

ЗАГАЛЬНО-КОЛЕДЖНА ОЛІМПІАДА З ДИСЦИПЛІНИ «ОСНОВИ МЕДСЕСТРИНСТВА»

 

 

 

ЗАГАЛЬНО-КОЛЕДЖНА ОЛІМПІАДА З ДИСЦИПЛІНИ «ОСНОВИ МЕДСЕСТРИНСТВА»

 

 

 

 

 

 

 

 

Підводячи підсумки під час нагородження переможців олімпіади, голова журі Білецька Алла Григорівна, завідувач практики Сумського медичного коледжу, говорила про важливість виховання в собі вміння критично мислити в будь-якій ситуації в майбутній професійній діяльності та побажала усім учасницям подальшого вдосконалення своїх знань та вмінь.

 

ЗАГАЛЬНО-КОЛЕДЖНА ОЛІМПІАДА З ДИСЦИПЛІНИ «ОСНОВИ МЕДСЕСТРИНСТВА»

 

 

 

Член журі, Поповська Людмила Миколаївна – старша сестра медична  кардіологічного відділення КЗ СОР «Сумський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни», відзначила достатній рівень майстерності учасників олімпіади і гостинно запросила студентів на практику в свій лікувальний заклад.

 

 

 

 

ЗАГАЛЬНО-КОЛЕДЖНА ОЛІМПІАДА З ДИСЦИПЛІНИ «ОСНОВИ МЕДСЕСТРИНСТВА»

 

 

 

У складній боротьбі переможцями олімпіади стали найкращі студентки, які посіли місця:

І місцеПотомаха Дарія, група 2д (викладач Коцар О.І.);

ІІ місцеСміян Катерина, група 2г (викладач Єрмоленко Н.О.);

ІІІ місцеКозлова Алла, група 1-Ма (викладач Білоконь І.М.).

 

 

0
Повернутися