Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

ВИХОВНА РОБОТА!

ВИХОВНА РОБОТА

«Подаруймо радість дітям!»

 

З 20-го по 27-е грудня 2017 року у Сумському медичному коледжі проходила благочинна акція «Дитячі посмішки».

Студенти принесли яскраві іграшки для дітей – сиріт та дітей із обмеженими можливостями та порушеннями здоров’я.

РОБОТА БАЗОВОГО КОЛЕДЖУ!

РОБОТА БАЗОВОГО КОЛЕДЖУ

 28 грудня 2017 року Сумський базовий медичний коледж провів скайп-конференцію адміністрації та відповідальних секретарів медичних училищ регіону.

 

6-Й КОНКУРС «ЗБЕРЕЖИ ЯЛИНКУ!»!

18 грудня 2017 року у Сумському медичному коледжі відбувся 6-й Конкурс «Збережи ялинку!», в якому взяли участь 22 академічні групи та 6 циклових комісій навчального закладу.

Корисні посилання

    МОН

Ми у соціальних мережахОБЛАСНА ПРЕМІЯ ІМЕНІ А.С. МАКАРЕНКА

Переглядів: 282   Дата: 6-09-2017, 14:45

ОБЛАСНА ПРЕМІЯ ІМЕНІ А.С. МАКАРЕНКА

«Нова українська школа: від якості умов до якості результатів» – під таким гаслом 28 серпня 2017 року у Конгрес-центрі СумДУ відбулася серпнева конференція педагогічних працівників області. У форматі живого спілкування освітяни обговорили проблеми та перспективи освіти області на новий навчальний рік. 

 

ОБЛАСНА ПРЕМІЯ ІМЕНІ А.С. МАКАРЕНКА

 

В рамках конференції кращі з кращих педагоги Сумської області були нагороджені відзнаками різного рівня.  

ОБЛАСНА ПРЕМІЯ ІМЕНІ А.С. МАКАРЕНКА

 

Лауреатом обласної премії імені А.С. Макаренка 2017 року у номінації «Діяльність педагогів у галузі вищої освіти», пройшовши конкурсний відбір стала заступник директора з виховної роботи Сумського медичного коледжу Боровик Олена Григорівна. Почесний адрес та пам’ятний знак із портретом А.С. Макаренка  Боровик О.Г.вручив заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Микола Подопригора.

 

ОБЛАСНА ПРЕМІЯ ІМЕНІ А.С. МАКАРЕНКА

 

Боровик Олена Григорівна за час своєї педагогічної діяльності в Сумському медичному коледжі стала автором, розробником та впроваджувачем різноманітних методів та  форм навчання та виховання: факультативного курсу волонтерського гуртка «Стоп-СНІД» (2007), творчого проекту педагогіки співдружності викладачів та студентів «Коли натхнення нас покличе (2009), студентського фестивалю національної, патріотичної та народної пісні «Заспіваймо пісню за Україну»  ( 2014), волонтерського загону «Патріот» (2014). Надрукувала у різних освітянських, фахових, періодичних, інтернет виданнях близько 15 статей, як педагогічного, медичного так і національно-патріотичного, виховного та соціального спрямування.

 

ОБЛАСНА ПРЕМІЯ ІМЕНІ А.С. МАКАРЕНКА

 

Є автором 6 друкованих  видань: Збірник «Волонтерська діяльність студентів у медичних училищах Сумської області», 2011; Навчально-наочний посібник «Комплект мультимедійних презентацій до лекційного курсу з дисципліни «Основи медичної генетики», 2013; Збірка спогадів «Повернення до коледжу», 2015; Буклет «Лауреати премії благодійного фонду академіка О.О. Скоромця 1995- 2015», 2016;  Мемуари до 30-ї річниці закінчення Сумського медичного училища «Учитель лише той, хто вміє чути, окрилити, навчити та любити», 2017.  

+6
Повернутися