Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

«ДОНОР – ЦЕ НЕ ТІЛЬКИ СЛОВО»!

Виховна робота!

Виховна робота

 

«ДОНОР – ЦЕ  НЕ  ТІЛЬКИ  СЛОВО».

 

5-го грудня 2017 року,

у Міжнародний день волонтера,

студенти - волонтери Сумського медичного коледжу безкоштовно здали кров та плазму 

на базі Сумського обласного центру служби крові.

Виховна робота!

Виховна робота

В рамках популяризації здорового способу життя та боротьби зі шкідливими звичками 05.12.2017 р. для студентів гуртожитку Сумського  медичного коледжу проведено  медіа-годину: «В оманливому світі спокус».

Корисні посилання

    МОН

Ми у соціальних мережахПро 1 вересня 2016

Переглядів: 351   Дата: 15-09-2017, 15:36

1-го вересня у Сумському медичному коледжі відбулася посвята у студенти першокурсників.

На урочистому заході були присутні викладачі коледжу, батьки першокурсників та вельмишановний  гість -колишній директор Сумського медичного УЧИЛИЩА, лікар-хірург -  Гугля Володимир Олексійович.

Про 1 вересня 2016

 

 

Розпочав свято директор Сумського медичного коледжу,  заслужений працівник освіти України – Кононов Олександр Вікторович. Він привітав студентів з початком нового навчального року та виказав упевненість в тому, що усі вони є достойними продовжувачами надбань світової медицини та справжніми патріотами своєї батьківщини.

Про 1 вересня 2016

 

Активісти студентського самоврядування покладали квіти до Монумента загиблим у Другій Світовій війні, та до Алеї Слави на центральному кладовищі міста Суми, а також до погруддя «Сестри – милосердя», що встановлено у холі коледжу.

Про 1 вересня 2016

 

Про 1 вересня 2016

 

 

Посвяту у студенти провели театралізовані  персонажі Гіппократ та його помічниця Гігієя, Німфи познайомили першокурсників з першими студентськими документами: заліковою книжкою та студентським квитком.

Гугля Володимир Олексійович, урочисто вручив першокурсниці білий халат - символ чистоти, добра, гуманності та відповідальності медичного працівника. Під супровід пісні «Люди в белых халатах», першокурсники вдягли нові білі халати, приєднавшись тим самим, до дружної студентської родини Сумського медичного коледжу. Саме тут пройдуть перші сходинки їх становлення, саме тут вони навчяться самостійності.

За традицією першокурсники проголосили Клятву, яку перед лицем присутніх та перед лицем рідної України обіцяли чесно дотримуватися.

Про 1 вересня 2016

 

Про 1 вересня 2016

 

Про 1 вересня 2016

 

Про 1 вересня 2016

 

Про 1 вересня 2016

 

Про 1 вересня 2016

 

 

Активісти студентського клубу «Маленька Країна» виконали яскраві художні номери, створивши атмосферу свята.

Про 1 вересня 2016

 

Про 1 вересня 2016

 

Про 1 вересня 2016

 

 

+4
Повернутися