Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

п»ї
Розклад роботи для слухачів підготовчих курсів на 04 травня 2019!

До уваги слухачів

освітніх послуг з окремих дисциплін!

 

У травні 2019 року

заняттявідбудуться в такі дні:

4, 18, та 25 травня.

11 травня 2019 занять не буде

п»ї
УВАГА!!

 

 УВАГА! 

Соціальний проект
"SCHOLARSHIP"

 

 

 

 

п»ї
СПОРТИВНЕ ВИХОВАННЯ!

СПОРТИВНЕ  ВИХОВАННЯ

 

ВІТАЄМО!

 Деревицьку Дар’ю, студентку групи 2-Фб, з бронзовою медаллю на обласних  змаганнях з шахів серед ВНЗ I-II ступенів.

 

Корисні посилання

    МОН

Ми у соціальних мережахНАУКОВО-ДОСЛІДНА РОБОТА СТУДЕНТІВ

Переглядів: 726   Дата: 19-10-2017, 08:24

 

 

НАУКОВО-ДОСЛІДНА РОБОТА СТУДЕНТІВ – НЕВІД'ЄМНИЙ ЕЛЕМЕНТ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ

Необхідність проведення науково-дослідницької діяльності студентів в системі підготовки фахівців середньої ланки продиктована вимогами нинішньої ринкової економіки до випускників навчальних закладів, коли роботодавець вимагає від новоспеченого фахівця вмілого вирішення найрізноманітніших виробничих ситуацій. Підготовка такого фахівця можлива лише при впровадженні в навчальний процес науково-дослідної діяльності.

Науково-дослідницька робота студентів – складова професійної підготовки, що передбачає навчання методології та методики дослідження, а також систематичну участь у дослідницькій діяльності, озброєння технологіями та вміннями творчого підходу до дослідження певних наукових проблем.

Один із видів науково-дослідницької роботи студентів – це діяльність поза навчальним процесом, що полягає в участі в роботі предметних, наукових гуртків, участь у студентських конференціях, семінарах, публікаціях статей.

19 жовтня 2017 року у Сумському медичному коледжі традиційно відбулася студентська науково-практична конференція, присвячена 87-річчу заснування навчального закладу. Учасниками конференції стали 9 студентів під керівництвом 8 викладачів. Тематика дослідницьких робіт була доволі різноманітною: використання засобів захисту медпрацівників, аналіз показників захворювань школярів м. Суми, необхідність щеплення новонароджених у нашому місті, захист від шкідливої дії комп’ютерної техніки, вплив груп крові людини на характер, аналіз сімейних цінностей викладачів та студентів коледжу, розгляд медичної лексики в газетних текстах. Ні одна з доповідей не залишила присутніх байдужими.

Виходячи з цього, можна зробити висновок, що науково-дослідна робота студентів є невід'ємним елементом навчального процесу в Сумському медичному коледжі, а якість студентських конференцій буде і надалі підійматися на більш високий рівень.

 

Текст – Пономаренко Т.О.

 

НАУКОВО-ДОСЛІДНА РОБОТА СТУДЕНТІВ

 

НАУКОВО-ДОСЛІДНА РОБОТА СТУДЕНТІВ

 

НАУКОВО-ДОСЛІДНА РОБОТА СТУДЕНТІВ

 

НАУКОВО-ДОСЛІДНА РОБОТА СТУДЕНТІВ

 

НАУКОВО-ДОСЛІДНА РОБОТА СТУДЕНТІВ

Повернутися