Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

Шевченко - наш. Він крізь усі віки!

Шевченко - наш. Він крізь усі віки

 

         Чи мислима українська культура без славетного імені Тараса Григоровича Шевченка? Чи мислима світова культура без цього видатного українського сина і поета? Звичайно, це питання риторичне. Важко знайти українця, яки би не знав хоча б кількох шевченкових рядків.

До уваги слухачів!

До уваги слухачів

 освітніх послуг з окремих дисциплін!

 

В ніч з 24-го на 25-е березня в Україні відбудеться

перехід на літній час

(Стрілки годинника потрібно перевести

на 1 годину вперед).

Вчасно переведіть свій годинник!

           

 

ОЛІМПІАДА З ФІЗИКИ!

ОЛІМПІАДА З ФІЗИКИ

 

15.03.2018 в Сумському медичному коледжі був приведений І тур олімпіади з фізики серед студентів першого курсу.

Корисні посилання

    МОН

Ми у соціальних мережахДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У СУМСЬКОМУ МЕДКОЛЕДЖІ

Переглядів: 406   Дата: 6-11-2017, 12:49

4 листопада 2017 року Сумський медичний коледж гостинно відчинив двері для всіх тих, хто вже визначився з майбутньої професійною стежкою середнього медичного працівника або поки що вагається, якому саме покликанню віддати перевагу у майбутній діяльності. Перед входом у актову залу студентам надавалася рекламна продукція про Сумський медколедж, вівся моніторинг географії гостей навчального закладу.

 

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У СУМСЬКОМУ МЕДКОЛЕДЖІ

 

Цього дня у актовій залі зібралися учні 9-х, 10-х, 11-х класів, ПТУ. Дехто прийшов із батьками та родичами. Присутні уважно прослухали виступ директора коледжу Кононова Олександра Вікторовича, який коротко торкнувся історії нашого 87-річного навчального закладу, ознайомив зі станом матеріально-технічної бази, умовами не тільки вступу, але й навчання, громадського і культурно-масового життя студентства медколеджу міста Суми.

 

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У СУМСЬКОМУ МЕДКОЛЕДЖІ

 

Наступною виступила відповідальний секретар приймальної комісії Зайцева Лілія Павлівна, яка більш детально зупинилася на умовах та термінах прийому. Фахівець із профорієнтації Подольська Вікторія Володимирівна озвучила інформацію стосовно підготовчих курсів для майбутніх абітурієнтів 2018 року.

 

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У СУМСЬКОМУ МЕДКОЛЕДЖІ

 

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У СУМСЬКОМУ МЕДКОЛЕДЖІ

 

Після цієї промови всі бажаючі мали змогу ознайомитись із матеріально-технічною базою закладу під час екскурсії аудиторіями, кабінетами і лабораторіями та переглянути алгоритм виконання ін’єкцій, який виконувала студентка Мачула Вероніка.

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У СУМСЬКОМУ МЕДКОЛЕДЖІ

 

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У СУМСЬКОМУ МЕДКОЛЕДЖІ

 

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У СУМСЬКОМУ МЕДКОЛЕДЖІ

 

День відкритих дверей у Сумському медичному коледжі – це справжнє свято, адже ми завжди раді знайомству з майбутньою студентською молоддю Сумщини. Відчиняючи двері в цей день, ми запрошуємо вас зазирнути вперед, побачити реальне студентське життя і уявити себе частиною великої родини Сумського медичного коледжу!

 

Текст – Пономаренко Т.О.

+1
Повернутися