Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

п»ї
ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ!

ПРОФЕСІЙНЕ  ВИХОВАННЯ

 

СВЯТО  ВРУЧЕННЯ  ДИПЛОМІВ

 

29 червня 2018 року

у Сумському медичному коледжі

відбувся 140-й випуск

кваліфікованих молодших

медичних спеціалістів.

п»ї
МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО!

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО

 

Проект партнерства та співробітництва в сфері подальшого навчання та роботи в Польщі

п»ї
До уваги вступників!!

 

До уваги вступників!

 

Пропонуємо Вам ознайомитись з оновленою інформацією щодо вступної кампанії 2018 р., яка розміщена на нашому сайті (вкладка «Прийом на навчання» розділ «До уваги вступників»).

Телефони для довідок: (0543) 663-614 та 050 035 50 60

Фахівець з профорієнтації випускників

Вікторія Володимирівна Подольська

Корисні посилання

    МОН

Ми у соціальних мережахДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У СУМСЬКОМУ МЕДКОЛЕДЖІ

Переглядів: 648   Дата: 6-11-2017, 12:49

4 листопада 2017 року Сумський медичний коледж гостинно відчинив двері для всіх тих, хто вже визначився з майбутньої професійною стежкою середнього медичного працівника або поки що вагається, якому саме покликанню віддати перевагу у майбутній діяльності. Перед входом у актову залу студентам надавалася рекламна продукція про Сумський медколедж, вівся моніторинг географії гостей навчального закладу.

 

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У СУМСЬКОМУ МЕДКОЛЕДЖІ

 

Цього дня у актовій залі зібралися учні 9-х, 10-х, 11-х класів, ПТУ. Дехто прийшов із батьками та родичами. Присутні уважно прослухали виступ директора коледжу Кононова Олександра Вікторовича, який коротко торкнувся історії нашого 87-річного навчального закладу, ознайомив зі станом матеріально-технічної бази, умовами не тільки вступу, але й навчання, громадського і культурно-масового життя студентства медколеджу міста Суми.

 

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У СУМСЬКОМУ МЕДКОЛЕДЖІ

 

Наступною виступила відповідальний секретар приймальної комісії Зайцева Лілія Павлівна, яка більш детально зупинилася на умовах та термінах прийому. Фахівець із профорієнтації Подольська Вікторія Володимирівна озвучила інформацію стосовно підготовчих курсів для майбутніх абітурієнтів 2018 року.

 

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У СУМСЬКОМУ МЕДКОЛЕДЖІ

 

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У СУМСЬКОМУ МЕДКОЛЕДЖІ

 

Після цієї промови всі бажаючі мали змогу ознайомитись із матеріально-технічною базою закладу під час екскурсії аудиторіями, кабінетами і лабораторіями та переглянути алгоритм виконання ін’єкцій, який виконувала студентка Мачула Вероніка.

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У СУМСЬКОМУ МЕДКОЛЕДЖІ

 

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У СУМСЬКОМУ МЕДКОЛЕДЖІ

 

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У СУМСЬКОМУ МЕДКОЛЕДЖІ

 

День відкритих дверей у Сумському медичному коледжі – це справжнє свято, адже ми завжди раді знайомству з майбутньою студентською молоддю Сумщини. Відчиняючи двері в цей день, ми запрошуємо вас зазирнути вперед, побачити реальне студентське життя і уявити себе частиною великої родини Сумського медичного коледжу!

 

Текст – Пономаренко Т.О.

Повернутися