Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

ВИХОВНА РОБОТА!

ВИХОВНА РОБОТА

«Подаруймо радість дітям!»

 

З 20-го по 27-е грудня 2017 року у Сумському медичному коледжі проходила благочинна акція «Дитячі посмішки».

Студенти принесли яскраві іграшки для дітей – сиріт та дітей із обмеженими можливостями та порушеннями здоров’я.

РОБОТА БАЗОВОГО КОЛЕДЖУ!

РОБОТА БАЗОВОГО КОЛЕДЖУ

 28 грудня 2017 року Сумський базовий медичний коледж провів скайп-конференцію адміністрації та відповідальних секретарів медичних училищ регіону.

 

6-Й КОНКУРС «ЗБЕРЕЖИ ЯЛИНКУ!»!

18 грудня 2017 року у Сумському медичному коледжі відбувся 6-й Конкурс «Збережи ялинку!», в якому взяли участь 22 академічні групи та 6 циклових комісій навчального закладу.

Корисні посилання

    МОН

Ми у соціальних мережахПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

Переглядів: 217   Дата: 13-11-2017, 13:55

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

 

Профорієнтаційна робота – важливий багатогранний безперервний процес і запорука успішного майбутнього навчального закладу. Саме такої позиції дотримуються адміністрація Сумського медичного коледжу – комунального закладу Сумської обласної ради на чолі з директором, Заслуженим працівником освіти України, Кононовим Олександром Вікторовичем та колектив приймальної комісії, відповідальним секретарем якої цього року призначено викладача Зайцеву Лілію Павлівну. Тому викладачами коледжу здійснюються виїзди в школи та ліцеї для ознайомлення з нашим навчальним закладом та запрошенням вступати до нього.

Зокрема, 5 та 6 листопада 2017 року у Виставковому центрі «Іллінський» серед багатьох інших ВНЗ І-ІV р. а. було представлено інформацію про Сумський медичний коледж, розповсюджувалася рекламна продукція. Також наші студенти надавали послуги з визначення груп крові та рівня глюкози в крові всім бажаючим. Ці дні показали велику зацікавленість абітурієнтів та школярів навчанням та дозвіллям майбутніх середніх медичних працівників у місті Суми.

 

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

 

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

 

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

 

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

 

 

Текст – Пономаренко Т.О.

+4
Повернутися