Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

п»ї
ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ!

ПРОФЕСІЙНЕ  ВИХОВАННЯ

 

СВЯТО  ВРУЧЕННЯ  ДИПЛОМІВ

 

29 червня 2018 року

у Сумському медичному коледжі

відбувся 140-й випуск

кваліфікованих молодших

медичних спеціалістів.

п»ї
МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО!

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО

 

Проект партнерства та співробітництва в сфері подальшого навчання та роботи в Польщі

п»ї
До уваги вступників!!

 

До уваги вступників!

 

Пропонуємо Вам ознайомитись з оновленою інформацією щодо вступної кампанії 2018 р., яка розміщена на нашому сайті (вкладка «Прийом на навчання» розділ «До уваги вступників»).

Телефони для довідок: (0543) 663-614 та 050 035 50 60

Фахівець з профорієнтації випускників

Вікторія Володимирівна Подольська

Корисні посилання

    МОН

Ми у соціальних мережахПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

Переглядів: 427   Дата: 13-11-2017, 13:55

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

 

Профорієнтаційна робота – важливий багатогранний безперервний процес і запорука успішного майбутнього навчального закладу. Саме такої позиції дотримуються адміністрація Сумського медичного коледжу – комунального закладу Сумської обласної ради на чолі з директором, Заслуженим працівником освіти України, Кононовим Олександром Вікторовичем та колектив приймальної комісії, відповідальним секретарем якої цього року призначено викладача Зайцеву Лілію Павлівну. Тому викладачами коледжу здійснюються виїзди в школи та ліцеї для ознайомлення з нашим навчальним закладом та запрошенням вступати до нього.

Зокрема, 5 та 6 листопада 2017 року у Виставковому центрі «Іллінський» серед багатьох інших ВНЗ І-ІV р. а. було представлено інформацію про Сумський медичний коледж, розповсюджувалася рекламна продукція. Також наші студенти надавали послуги з визначення груп крові та рівня глюкози в крові всім бажаючим. Ці дні показали велику зацікавленість абітурієнтів та школярів навчанням та дозвіллям майбутніх середніх медичних працівників у місті Суми.

 

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

 

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

 

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

 

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

 

 

Текст – Пономаренко Т.О.

Повернутися