Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

Репродуктивне здоров’я. Планування вагітності. Контрацепція!

Репродуктивне здоров’я. Планування вагітності. Контрацепція

22.11.2017 р. в гуртожитку Сумського медичного коледжу відбулась лекція на тему «Репродуктивне здоров’я. Планування вагітності. Контрацепція».

ВИХОВНА РОБОТА!

ВИХОВНА РОБОТА

«ТАЛАНТИ  ТВОЇ,  УКРАЇНО»

 

16 листопада 2017 року у Сумському медичному коледжі відбувся щорічний традиційний фестиваль студентської творчості, присвячений Міжнародному дню студента.

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ!

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

 

“Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова, ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподіванки, розум, досвід, почування.”

 

Панас Мирний

Корисні посилання

    МОН

Ми у соціальних мережах    Мы в вк

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

Переглядів: 139   Дата: 13-11-2017, 13:55

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

 

Профорієнтаційна робота – важливий багатогранний безперервний процес і запорука успішного майбутнього навчального закладу. Саме такої позиції дотримуються адміністрація Сумського медичного коледжу – комунального закладу Сумської обласної ради на чолі з директором, Заслуженим працівником освіти України, Кононовим Олександром Вікторовичем та колектив приймальної комісії, відповідальним секретарем якої цього року призначено викладача Зайцеву Лілію Павлівну. Тому викладачами коледжу здійснюються виїзди в школи та ліцеї для ознайомлення з нашим навчальним закладом та запрошенням вступати до нього.

Зокрема, 5 та 6 листопада 2017 року у Виставковому центрі «Іллінський» серед багатьох інших ВНЗ І-ІV р. а. було представлено інформацію про Сумський медичний коледж, розповсюджувалася рекламна продукція. Також наші студенти надавали послуги з визначення груп крові та рівня глюкози в крові всім бажаючим. Ці дні показали велику зацікавленість абітурієнтів та школярів навчанням та дозвіллям майбутніх середніх медичних працівників у місті Суми.

 

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

 

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

 

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

 

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

 

 

Текст – Пономаренко Т.О.

+4
Повернутися