Комунальний заклад Сумської обласної ради "Сумський фаховий медичний коледж" - заклад фахової передвищої освіти, що здійснює підготовку близько 600 майбутніх медичних фахівців за спеціалізаціями «Сестринська справа», «Лікувальна справа», «Акушерська справа», «Лабораторна діагностика», «Стоматологія ортопедична» та забезпечує післядипломну освіту для спеціалістів закладів охорони здоров’я Сумської області. Сумський фаховий медичний коледж як базовий координує роботу чотирьох медичних закладів фахової передвищої освіти Сумської області

Css Template Preview

Останні новини

п»ї
ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ!

ПАТРІОТИЧНЕ  ВИХОВАННЯ

 

«ЗАСПІВАЙМО  ПІСНЮ  ЗА  УКРАЇНУ»

 

20-го лютого 2021 року у Сумському фаховому медичному коледжі у дистанційному форматі відбудеться VI фестиваль національної, патріотичної та народної пісні «Заспіваймо пісню за Україну», присвячений Дню Героїв Небесної Сотні.

п»ї
ВИХОВНА РОБОТА!

ВИХОВНА РОБОТА

 

22 січня

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ

ТА СВОБОДИ УКРАЇНИ

 

 

 

п»ї
Профорієнтаційна робота!

КЗ СОР «Сумський фаховий медичний коледж» запрошує випускників 9 та 11 класів на навчання.

Архів сайту

Ми у соціальних мережахПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

Переглядів: 1182   Дата: 13-11-2017, 13:55

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

 

Профорієнтаційна робота – важливий багатогранний безперервний процес і запорука успішного майбутнього навчального закладу. Саме такої позиції дотримуються адміністрація Сумського медичного коледжу – комунального закладу Сумської обласної ради на чолі з директором, Заслуженим працівником освіти України, Кононовим Олександром Вікторовичем та колектив приймальної комісії, відповідальним секретарем якої цього року призначено викладача Зайцеву Лілію Павлівну. Тому викладачами коледжу здійснюються виїзди в школи та ліцеї для ознайомлення з нашим навчальним закладом та запрошенням вступати до нього.

Зокрема, 5 та 6 листопада 2017 року у Виставковому центрі «Іллінський» серед багатьох інших ВНЗ І-ІV р. а. було представлено інформацію про Сумський медичний коледж, розповсюджувалася рекламна продукція. Також наші студенти надавали послуги з визначення груп крові та рівня глюкози в крові всім бажаючим. Ці дні показали велику зацікавленість абітурієнтів та школярів навчанням та дозвіллям майбутніх середніх медичних працівників у місті Суми.

 

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

 

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

 

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

 

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

 

 

Текст – Пономаренко Т.О.

Повернутися