Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

Шевченко - наш. Він крізь усі віки!

Шевченко - наш. Він крізь усі віки

 

         Чи мислима українська культура без славетного імені Тараса Григоровича Шевченка? Чи мислима світова культура без цього видатного українського сина і поета? Звичайно, це питання риторичне. Важко знайти українця, яки би не знав хоча б кількох шевченкових рядків.

До уваги слухачів!

До уваги слухачів

 освітніх послуг з окремих дисциплін!

 

В ніч з 24-го на 25-е березня в Україні відбудеться

перехід на літній час

(Стрілки годинника потрібно перевести

на 1 годину вперед).

Вчасно переведіть свій годинник!

           

 

ОЛІМПІАДА З ФІЗИКИ!

ОЛІМПІАДА З ФІЗИКИ

 

15.03.2018 в Сумському медичному коледжі був приведений І тур олімпіади з фізики серед студентів першого курсу.

Корисні посилання

    МОН

Ми у соціальних мережахПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

Переглядів: 277   Дата: 13-11-2017, 13:55

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

 

Профорієнтаційна робота – важливий багатогранний безперервний процес і запорука успішного майбутнього навчального закладу. Саме такої позиції дотримуються адміністрація Сумського медичного коледжу – комунального закладу Сумської обласної ради на чолі з директором, Заслуженим працівником освіти України, Кононовим Олександром Вікторовичем та колектив приймальної комісії, відповідальним секретарем якої цього року призначено викладача Зайцеву Лілію Павлівну. Тому викладачами коледжу здійснюються виїзди в школи та ліцеї для ознайомлення з нашим навчальним закладом та запрошенням вступати до нього.

Зокрема, 5 та 6 листопада 2017 року у Виставковому центрі «Іллінський» серед багатьох інших ВНЗ І-ІV р. а. було представлено інформацію про Сумський медичний коледж, розповсюджувалася рекламна продукція. Також наші студенти надавали послуги з визначення груп крові та рівня глюкози в крові всім бажаючим. Ці дні показали велику зацікавленість абітурієнтів та школярів навчанням та дозвіллям майбутніх середніх медичних працівників у місті Суми.

 

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

 

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

 

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

 

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

 

 

Текст – Пономаренко Т.О.

+4
Повернутися