Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

Репродуктивне здоров’я. Планування вагітності. Контрацепція!

Репродуктивне здоров’я. Планування вагітності. Контрацепція

22.11.2017 р. в гуртожитку Сумського медичного коледжу відбулась лекція на тему «Репродуктивне здоров’я. Планування вагітності. Контрацепція».

ВИХОВНА РОБОТА!

ВИХОВНА РОБОТА

«ТАЛАНТИ  ТВОЇ,  УКРАЇНО»

 

16 листопада 2017 року у Сумському медичному коледжі відбувся щорічний традиційний фестиваль студентської творчості, присвячений Міжнародному дню студента.

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ!

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

 

“Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова, ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподіванки, розум, досвід, почування.”

 

Панас Мирний

Корисні посилання

    МОН

Ми у соціальних мережах    Мы в вк

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Переглядів: 111   Дата: 14-11-2017, 12:45

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

 

       Мова – одна з головних ознак нації, вона забезпечує єдність, функціонування і розвиток народу у просторовому і часовому вимірах.

       Мова – могутній дар животворної й невичерпної скарбниці, з якої ми черпаємо уявлення про світ, свою родину й увесь свій край.

    До скарбниці рідного слова кожне покоління привносить коштовності глибоких сердечних порухів, історичні події, погляди та сподівання. Українська мова змістом, багатством, глибиною й різноманітністю переживань, відбитих у ній, красою й мелодійністю посідає одне з перших місць серед мов народів світу. Саме вона підтримує свідомість національної єдності українського народу, любов до Батьківщини й пошану до себе.

       До святкування Дня української писемності й мови долучилися і студенти Сумського медичного коледжу. Із 6 по 10 листопада 2017 року у закладі було організовано та проведено ряд заходів: ранкові вікторини «Перевір себе» та «Слово до слова – зложиться мова», І етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика, І етап учнівської олімпіади з української мови, організовано виставки наукової, довідникової та лексикографічної літератури щодо культури української мови та слововживання. У холі коледжу було розміщено лінгвістичний білборд «Культура мови на щодень».

 

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

 

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

 

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

 

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

 

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

 

9 листопада студентська спільнота та викладачі закладу долучилися до написання Всеукраїнського диктанту єдності.

 

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

 

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

 

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

 

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

 

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

 

 Текст – Ляшенко Л.І.

0
Повернутися