Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

Шевченко - наш. Він крізь усі віки!

Шевченко - наш. Він крізь усі віки

 

         Чи мислима українська культура без славетного імені Тараса Григоровича Шевченка? Чи мислима світова культура без цього видатного українського сина і поета? Звичайно, це питання риторичне. Важко знайти українця, яки би не знав хоча б кількох шевченкових рядків.

До уваги слухачів!

До уваги слухачів

 освітніх послуг з окремих дисциплін!

 

В ніч з 24-го на 25-е березня в Україні відбудеться

перехід на літній час

(Стрілки годинника потрібно перевести

на 1 годину вперед).

Вчасно переведіть свій годинник!

           

 

ОЛІМПІАДА З ФІЗИКИ!

ОЛІМПІАДА З ФІЗИКИ

 

15.03.2018 в Сумському медичному коледжі був приведений І тур олімпіади з фізики серед студентів першого курсу.

Корисні посилання

    МОН

Ми у соціальних мережахТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Переглядів: 229   Дата: 14-11-2017, 12:45

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

 

       Мова – одна з головних ознак нації, вона забезпечує єдність, функціонування і розвиток народу у просторовому і часовому вимірах.

       Мова – могутній дар животворної й невичерпної скарбниці, з якої ми черпаємо уявлення про світ, свою родину й увесь свій край.

    До скарбниці рідного слова кожне покоління привносить коштовності глибоких сердечних порухів, історичні події, погляди та сподівання. Українська мова змістом, багатством, глибиною й різноманітністю переживань, відбитих у ній, красою й мелодійністю посідає одне з перших місць серед мов народів світу. Саме вона підтримує свідомість національної єдності українського народу, любов до Батьківщини й пошану до себе.

       До святкування Дня української писемності й мови долучилися і студенти Сумського медичного коледжу. Із 6 по 10 листопада 2017 року у закладі було організовано та проведено ряд заходів: ранкові вікторини «Перевір себе» та «Слово до слова – зложиться мова», І етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика, І етап учнівської олімпіади з української мови, організовано виставки наукової, довідникової та лексикографічної літератури щодо культури української мови та слововживання. У холі коледжу було розміщено лінгвістичний білборд «Культура мови на щодень».

 

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

 

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

 

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

 

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

 

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

 

9 листопада студентська спільнота та викладачі закладу долучилися до написання Всеукраїнського диктанту єдності.

 

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

 

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

 

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

 

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

 

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

 

 Текст – Ляшенко Л.І.

0
Повернутися