Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

ВИХОВНА РОБОТА!

ВИХОВНА РОБОТА

«Подаруймо радість дітям!»

 

З 20-го по 27-е грудня 2017 року у Сумському медичному коледжі проходила благочинна акція «Дитячі посмішки».

Студенти принесли яскраві іграшки для дітей – сиріт та дітей із обмеженими можливостями та порушеннями здоров’я.

РОБОТА БАЗОВОГО КОЛЕДЖУ!

РОБОТА БАЗОВОГО КОЛЕДЖУ

 28 грудня 2017 року Сумський базовий медичний коледж провів скайп-конференцію адміністрації та відповідальних секретарів медичних училищ регіону.

 

6-Й КОНКУРС «ЗБЕРЕЖИ ЯЛИНКУ!»!

18 грудня 2017 року у Сумському медичному коледжі відбувся 6-й Конкурс «Збережи ялинку!», в якому взяли участь 22 академічні групи та 6 циклових комісій навчального закладу.

Корисні посилання

    МОН

Ми у соціальних мережахТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Переглядів: 175   Дата: 14-11-2017, 12:45

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

 

       Мова – одна з головних ознак нації, вона забезпечує єдність, функціонування і розвиток народу у просторовому і часовому вимірах.

       Мова – могутній дар животворної й невичерпної скарбниці, з якої ми черпаємо уявлення про світ, свою родину й увесь свій край.

    До скарбниці рідного слова кожне покоління привносить коштовності глибоких сердечних порухів, історичні події, погляди та сподівання. Українська мова змістом, багатством, глибиною й різноманітністю переживань, відбитих у ній, красою й мелодійністю посідає одне з перших місць серед мов народів світу. Саме вона підтримує свідомість національної єдності українського народу, любов до Батьківщини й пошану до себе.

       До святкування Дня української писемності й мови долучилися і студенти Сумського медичного коледжу. Із 6 по 10 листопада 2017 року у закладі було організовано та проведено ряд заходів: ранкові вікторини «Перевір себе» та «Слово до слова – зложиться мова», І етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика, І етап учнівської олімпіади з української мови, організовано виставки наукової, довідникової та лексикографічної літератури щодо культури української мови та слововживання. У холі коледжу було розміщено лінгвістичний білборд «Культура мови на щодень».

 

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

 

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

 

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

 

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

 

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

 

9 листопада студентська спільнота та викладачі закладу долучилися до написання Всеукраїнського диктанту єдності.

 

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

 

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

 

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

 

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

 

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

 

 Текст – Ляшенко Л.І.

0
Повернутися