Комунальний заклад Сумської обласної ради "Сумський фаховий медичний коледж" - заклад фахової передвищої освіти, що здійснює підготовку близько 600 майбутніх медичних фахівців за спеціалізаціями «Сестринська справа», «Лікувальна справа», «Акушерська справа», «Лабораторна діагностика», «Стоматологія ортопедична» та забезпечує післядипломну освіту для спеціалістів закладів охорони здоров’я Сумської області. Сумський фаховий медичний коледж як базовий координує роботу чотирьох медичних закладів фахової передвищої освіти Сумської області

Css Template Preview

Останні новини

п»ї
ВИХОВНА РОБОТА!

ВИХОВНА РОБОТА

 

22 січня

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ

ТА СВОБОДИ УКРАЇНИ

 

 

 

п»ї
Профорієнтаційна робота!

КЗ СОР «Сумський фаховий медичний коледж» запрошує випускників 9 та 11 класів на навчання.

п»ї

Архів сайту

Ми у соціальних мережахРепродуктивне здоров’я. Планування вагітності. Контрацепція

Переглядів: 958   Дата: 24-11-2017, 15:43

 

22.11.2017 р. в гуртожитку Сумського медичного коледжу відбулась лекція на тему «Репродуктивне здоров’я. Планування вагітності. Контрацепція».

 

Репродуктивне здоров’я. Планування вагітності. Контрацепція

 

Її провела Лесік Ю.Ю. представник СБО Всеукраїнської мережі ЛЖВ за фінансової підтримки Управління молоді та спорту Сумської ОДА. Проект «Народжені з любов`ю». Вона розповіла  про репродуктивне здоров'я та профілактику інфекційних захворювань, які передаються статевим шляхом і допомогла зрозуміти студенткам, які ж саме фактори впливають на здоров'я жінки як майбутньої матері. В ході лекції першокурсниці задавали питання, які їх хвилюють і отримували на них змістовні відповіді.

Повернутися