Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

РОБОТА БАЗОВОГО КОЛЕДЖУ!

РОБОТА БАЗОВОГО КОЛЕДЖУ

    Згідно з планом роботи Сумського базового медичного коледжу на 2017-2018 н.р. та з планом засідань Обласних методичних об’єднань ВМНЗ І-ІІ р. а. Сумської області 14 грудня 2017 року Глухівським медичним училищем було проведено Обласний методичний семінар. 

День вшанування учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС!

День вшанування учасників ліквідації наслідків  на Чорнобильській АЕС

14 грудня 2017 в Сумському медичному коледжі відбулася інформаційна година щодо вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Історичне есе «Український прапор – символ самосвідомості нації»!

 

 

 Протягом грудня студенти перших курсів Сумського медичного коледжу долучилися до написання творчих есе на тему  «Український прапор – символ самосвідомості нації». 

Корисні посилання

    МОН

Ми у соціальних мережахВИХОВНА РОБОТА

Переглядів: 107   Дата: 30-11-2017, 12:31

ВИХОВНА РОБОТА

                                                            ГОДИНА СКОРБОТИ

 

вшанування пам’яті жертв голодомору 1932-1933р.р.

«Над білим янголом скорботи незгасний духу  смолоскип …»    

 

 

24 листопада 2017 року в Сумському медичному коледжі відбулася година скорботи присвячена вшануванню світлої пам’яті безвинно замучених голодом та політичними репресіями українців у 1932-1933 роках.

 

ВИХОВНА РОБОТА

 

ВИХОВНА РОБОТА

 

З жалем в очах і болем в душі, студенти групи 2-фа(класний керівник – Нестеренко І.В.) відкривали перед слухачами усю правду про штучний голодомор в Україні.Мільйони загиблих, тисячі ненароджених, понівечені людські долі, виснажена душа українського народу — це безпрецедентний злочин у світовій історії. Масштаб цієї трагедії важко осягнути і неможливо зрозуміти. Ім’я їй — Голодомор. Її суть — геноцид.Слухаючи римовані рядки, стискалося серце, і мимоволі наверталися сльози:

 В очах калини –дума невесела,

                                                                Ліхтарик слова піднесу до вік –

                                                                У чорних рамах – тихі білі села

                                                                Берези замість поминальних свіч.

                                                                І тіні…тіні…Легіони тіней,

                                                                Що хлібця просять, а його нема…

                                                                                                                           (А. Листопад «В очах калини»)

 

ВИХОВНА РОБОТА

 

Яскравим доповненням до слів стала фотохроніка  документальних матеріалів. Присутні студенти, викладачі, співробітники коледжу, пройнялися всенародною трагедією -  в холі  панувала глибока тиша та скорбота.Студенти, зі свічками в руках, вшанували хвилиною мовчання  пам'ять загиблих,  а також тих, хто ризикуючи своєю свободою, навіть життям, зберігав і оприлюднював відомості про геноцид українців.

 

ВИХОВНА РОБОТА

 

25 листопада о 16:00 — загальнонаціональна хвилина мовчання та акція  "Запали свічку пам’яті". Шановні студенти, закликаємо вас, із настанням темряви запалити і поставити свічку на підвіконня так, щоб її було видно з двору – на знак скорботи і пам’яті про мільйони загублених життів наших співвітчизників.

 

 

Текст – Мухіна А.О.

+1
Повернутися