Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

п»ї
ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ!

ПРОФЕСІЙНЕ  ВИХОВАННЯ

 

СВЯТО  ВРУЧЕННЯ  ДИПЛОМІВ

 

29 червня 2018 року

у Сумському медичному коледжі

відбувся 140-й випуск

кваліфікованих молодших

медичних спеціалістів.

п»ї
МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО!

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО

 

Проект партнерства та співробітництва в сфері подальшого навчання та роботи в Польщі

п»ї
До уваги вступників!!

 

До уваги вступників!

 

Пропонуємо Вам ознайомитись з оновленою інформацією щодо вступної кампанії 2018 р., яка розміщена на нашому сайті (вкладка «Прийом на навчання» розділ «До уваги вступників»).

Телефони для довідок: (0543) 663-614 та 050 035 50 60

Фахівець з профорієнтації випускників

Вікторія Володимирівна Подольська

Корисні посилання

    МОН

Ми у соціальних мережахВИХОВНА РОБОТА

Переглядів: 559   Дата: 1-12-2017, 12:56

ВИХОВНА РОБОТА

 

«Не дай СНІДу шанс»

 

З 27-го листопада по 1-е грудня 2017 року у Сумському медичному коледжі, у рамках тижня профілактики ВІЛ/СНІДу, відбулася низка інформативних та виховних заходів під загальним гаслом: «Не дай СНІДу шанс».

 

З 27-го листопада по 1-е грудня 2017 року у Сумському медичному коледжі, у рамках тижня профілактики ВІЛ/СНІДу, відбулася низка заходів направлених на привернення уваги молоді до здорового способу життя, безпечної поведінки, а також формування активної життєвої позиції у молодихлюдей.

         У холі першого поверху коледжу була розташована галерея санітарних бюлетенів присвячених профілактиці ВІЛ/СНІДу, а також стенд із листівками «ВІЛ/СНІД. Ми не байдужі», які створювалися щоб  формувати знання про ВІЛ та СНІД, де взяли участь  всі академічні групи коледжу. Більшість цих листівок буде передано до навчальних та медичних закладів у якості наглядної профілактичної реклами. 

 

ВИХОВНА РОБОТА

 

ВИХОВНА РОБОТА

 

Під часакції «Червона стрічка», кожен хто заходив до коледжу, отримував  червону стрічку - символ боротьби зі СНІДом,  розуміння небезпеки ВІЛ/СНІДу та брошуру «Тест на ВІЛ: швидко, надійно безпечно».

 

ВИХОВНА РОБОТА

 

ВИХОВНА РОБОТА

 

         30-го листопада відбувся загальноколеджний виховний захід «Не дай СНІДу шанс», за участю шановних гостей: заввідділом профілактичної, організаційної та методичної роботи та епідеміологічного моніторингу Сумського Обласного центру профілактики ВІЛ/СНІДу - Панасенко Л.М.та голови правління Сумської  благодійної організації «Мережа» - 

Беленецької О.А. Вони надали багато цікавої інформації, розповіли про особливості їх роботи та спілкування з ВІЛ позитивними людьми, побажали учасникам заходу гарного здоров’я та чистоти у взаєминах. А також висловили свою солідарність у боротьбі з ВІЛ-інфекцією.

ВИХОВНА РОБОТА

 

ВИХОВНА РОБОТА

 

ВИХОВНА РОБОТА

 

         Захід, протягом якого звучали пісні у виконанні Фредді Мерк'юрі померлого саме від СНІДу, відбувся у дружній, довірчій обстановці. Головною метою виховного заходу «Не дай СНІДу шанс», було розширення та обмін інформацією щодо ВІЛ/СНІДу. Зі сцени студенти розповідали про шляхи передачі ВІЛ, про вплив ВІЛ на імунну систему, про особливості та необхідність проходження тесту на ВІЛ, про антиретровірусне лікування та як зробити безпечним життя у світі, де є ВІЛ.

ВИХОВНА РОБОТА

 

ВИХОВНА РОБОТА

 

ВИХОВНА РОБОТА

 

Шановні студенти, усвідомлюйте, не мовчіть, не будьте байдужими, не стійте осторонь, допоможіть кожному, хто потребує вашої  підтримки  щодо проблем ВІЛ/СНІДу!

Нехай кожен з вас зробить усе можливе, щоб уберегти себе, своїх близьких та рідних від цієї  проблеми. 

Повернутися