Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

РОБОТА БАЗОВОГО КОЛЕДЖУ!

РОБОТА БАЗОВОГО КОЛЕДЖУ

    Згідно з планом роботи Сумського базового медичного коледжу на 2017-2018 н.р. та з планом засідань Обласних методичних об’єднань ВМНЗ І-ІІ р. а. Сумської області 14 грудня 2017 року Глухівським медичним училищем було проведено Обласний методичний семінар. 

День вшанування учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС!

День вшанування учасників ліквідації наслідків  на Чорнобильській АЕС

14 грудня 2017 в Сумському медичному коледжі відбулася інформаційна година щодо вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Історичне есе «Український прапор – символ самосвідомості нації»!

 

 

 Протягом грудня студенти перших курсів Сумського медичного коледжу долучилися до написання творчих есе на тему  «Український прапор – символ самосвідомості нації». 

Корисні посилання

    МОН

Ми у соціальних мережахВИХОВНА РОБОТА

Переглядів: 291   Дата: 1-12-2017, 12:56

ВИХОВНА РОБОТА

 

«Не дай СНІДу шанс»

 

З 27-го листопада по 1-е грудня 2017 року у Сумському медичному коледжі, у рамках тижня профілактики ВІЛ/СНІДу, відбулася низка інформативних та виховних заходів під загальним гаслом: «Не дай СНІДу шанс».

 

З 27-го листопада по 1-е грудня 2017 року у Сумському медичному коледжі, у рамках тижня профілактики ВІЛ/СНІДу, відбулася низка заходів направлених на привернення уваги молоді до здорового способу життя, безпечної поведінки, а також формування активної життєвої позиції у молодихлюдей.

         У холі першого поверху коледжу була розташована галерея санітарних бюлетенів присвячених профілактиці ВІЛ/СНІДу, а також стенд із листівками «ВІЛ/СНІД. Ми не байдужі», які створювалися щоб  формувати знання про ВІЛ та СНІД, де взяли участь  всі академічні групи коледжу. Більшість цих листівок буде передано до навчальних та медичних закладів у якості наглядної профілактичної реклами. 

 

ВИХОВНА РОБОТА

 

ВИХОВНА РОБОТА

 

Під часакції «Червона стрічка», кожен хто заходив до коледжу, отримував  червону стрічку - символ боротьби зі СНІДом,  розуміння небезпеки ВІЛ/СНІДу та брошуру «Тест на ВІЛ: швидко, надійно безпечно».

 

ВИХОВНА РОБОТА

 

ВИХОВНА РОБОТА

 

         30-го листопада відбувся загальноколеджний виховний захід «Не дай СНІДу шанс», за участю шановних гостей: заввідділом профілактичної, організаційної та методичної роботи та епідеміологічного моніторингу Сумського Обласного центру профілактики ВІЛ/СНІДу - Панасенко Л.М.та голови правління Сумської  благодійної організації «Мережа» - 

Беленецької О.А. Вони надали багато цікавої інформації, розповіли про особливості їх роботи та спілкування з ВІЛ позитивними людьми, побажали учасникам заходу гарного здоров’я та чистоти у взаєминах. А також висловили свою солідарність у боротьбі з ВІЛ-інфекцією.

ВИХОВНА РОБОТА

 

ВИХОВНА РОБОТА

 

ВИХОВНА РОБОТА

 

         Захід, протягом якого звучали пісні у виконанні Фредді Мерк'юрі померлого саме від СНІДу, відбувся у дружній, довірчій обстановці. Головною метою виховного заходу «Не дай СНІДу шанс», було розширення та обмін інформацією щодо ВІЛ/СНІДу. Зі сцени студенти розповідали про шляхи передачі ВІЛ, про вплив ВІЛ на імунну систему, про особливості та необхідність проходження тесту на ВІЛ, про антиретровірусне лікування та як зробити безпечним життя у світі, де є ВІЛ.

ВИХОВНА РОБОТА

 

ВИХОВНА РОБОТА

 

ВИХОВНА РОБОТА

 

Шановні студенти, усвідомлюйте, не мовчіть, не будьте байдужими, не стійте осторонь, допоможіть кожному, хто потребує вашої  підтримки  щодо проблем ВІЛ/СНІДу!

Нехай кожен з вас зробить усе можливе, щоб уберегти себе, своїх близьких та рідних від цієї  проблеми. 

+2
Повернутися