Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

п»ї
ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ!

ПРОФЕСІЙНЕ  ВИХОВАННЯ

 

СВЯТО  ВРУЧЕННЯ  ДИПЛОМІВ

 

29 червня 2018 року

у Сумському медичному коледжі

відбувся 140-й випуск

кваліфікованих молодших

медичних спеціалістів.

п»ї
МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО!

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО

 

Проект партнерства та співробітництва в сфері подальшого навчання та роботи в Польщі

п»ї
До уваги вступників!!

 

До уваги вступників!

 

Пропонуємо Вам ознайомитись з оновленою інформацією щодо вступної кампанії 2018 р., яка розміщена на нашому сайті (вкладка «Прийом на навчання» розділ «До уваги вступників»).

Телефони для довідок: (0543) 663-614 та 050 035 50 60

Фахівець з профорієнтації випускників

Вікторія Володимирівна Подольська

Корисні посилання

    МОН

Ми у соціальних мережахВиховна робота

Переглядів: 439   Дата: 6-12-2017, 15:59

Виховна робота

 

           В рамках популяризації здорового способу життя та боротьби зі шкідливими звичками 05.12.2017 р. для студентів гуртожитку Сумського  медичного коледжу проведено  медіа-годину: «В оманливому світі спокус».

 

        Здоров'я – найбільша людська цінність. У Статуті Всесвітньої організації охорони здоров’я записано: «Здоров’я – це стан повного фізичного, духовного і соціального благополуччя, а не лише відсутність хвороб або фізичних вад». На жаль, з кожним роком в Україні спостерігається погіршення стану здоров’я молоді: хворобливість, відхилення в роботі внутрішніх органів, зниження рухової активності, шкідливі звички. В рамках циклу «Знати, щоб запобігти» створюється серія виховних заходів щодо проблеми подолання  шкідливих залежностей. 

Виховна робота 

 

         Під час заходу було акцентовано увагу на негативних  наслідках  залежностей:  медіа-година проводилась  з використанням презентації та відеоматеріалів,  які ілюстрували  наслідки вживання «шкідливих спокус». Студенти виступили з доповідями про  куріння, наркоманію, алкоголізм та про їх згубні наслідки для молодого організму, в тому числі, інфікування ВІЛ

/СНІД ом. Розповіли про основні елементи здорового способу життя.

 

Виховна робота 

 

       Головна метамедіа-години «В оманливому світі спокус» - виховати в студентів відповідальне ставлення до свого здоров’я, підвищити рівень усвідомленості про шкідливий вплив на організм людини наркотиків, тютюну та алкоголю, заохотити молодь  до здорового способу життя, спонукати до занять спортом. Наприкінці заходу бібліотекар провела вікторину.

 

Виховна робота 

 

         Підбиваючи підсумки  варто  наголосити,   що збереження  особистого  здоров'я  - громадянський обов'язок кожної молодої людини. Лише морально здорова людина  здатна повноцінно жити,  творити, приносити користь іншим людям.

                                          Захід підготували та провели:  бібліотекар Хилько Т.М.,  вихователі  Руденко В.В.,  Лех Т.Ф.

 

 Текст - Хилько Т.М.

Повернутися