Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

До уваги слухачів!

До уваги слухачів

 освітніх послуг з окремих дисциплін!

 

В ніч з 24-го на 25-е березня в Україні відбудеться

перехід на літній час

(Стрілки годинника потрібно перевести

на 1 годину вперед).

Вчасно переведіть свій годинник!

           

 

ОЛІМПІАДА З ФІЗИКИ!

ОЛІМПІАДА З ФІЗИКИ

 

15.03.2018 в Сумському медичному коледжі був приведений І тур олімпіади з фізики серед студентів першого курсу.

VIII Інтернет-конференція!

VIII Інтернет-конференція

  

ШАНОВНІ ПЕДАГОГИ

ВМНЗ І-ІІ р. а. України!

Організаційний комітет VІІІ-ої Всеукраїнської науково-практичної

Інтернет-конференції «Молодший медичний спеціаліст – 2018: тенденції в освіті, перспективи у майбутній професії, стан у сучасному суспільстві» 

дякує всім за участь!

Корисні посилання

    МОН

Ми у соціальних мережахРОБОТА БАЗОВОГО КОЛЕДЖУ

Переглядів: 215   Дата: 15-12-2017, 09:09

  

Згідно з планом роботи Сумського базового медичного коледжу на 2017-2018 н.р. та з планом засідань Обласних методичних об’єднань ВМНЗ І-ІІ р. а. Сумської області 14 грудня 2017 року Глухівським медичним училищем було проведено Обласний методичний семінар із теми «Формування професійних і загальних компетентностей майбутніх медичних спеціалістів під час занять та позааудиторних заходів».

У ході семінару обговорювалися переглянуті викладачами медичних училищ і коледжу відео занять та позааудиторного заходу:

1. Семінар відтворення теоретичних знань з елементами проблемності у формі конкурсу. Дисципліна «Основи філософських знань». Тема: «Із історії розвитку світової філософської думки», 3 курс, спеціалізація «Лікувальна справа». Викладач: Коробкова І.П.

2. Позааудиторний захід із української літератури. Тема: «В кожного народу є своя святиня, а для українців – вишита хустина». 1 курс, спеціалізація «Лікувальна справа», 3 курс, спеціалізація «Сестринська справа., Викладач: Тюльпа О.В.

3. Відкрите лекційне заняття. Дисципліна «Неврологія». Тема: «Порушення мозкового кровообігу», 3 курс, спеціалізація «Лікувальна справа». Викладач: Рябченко В.М. 

 

РОБОТА БАЗОВОГО КОЛЕДЖУ 

 

РОБОТА БАЗОВОГО КОЛЕДЖУ 

 

Учасники семінару відмітили позитивні сторони та висловили поради з можливого коригування в майбутньому проведених заходів Глухівського медучилища. А у заключному слові директора Сумського базового медичного коледжу Кононова О.В. було визнано як найоптимальніше та таке, що заслуговує на подальше використання, проведення обласних методичних семінарів ВМНЗ І-ІІ р.а. Сумської області саме в режимі скайп-конференцій.

 

Текст – Пономаренко Т.О.

+5
Повернутися