Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

п»ї
ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ!

ПРОФЕСІЙНЕ  ВИХОВАННЯ

 

СВЯТО  ВРУЧЕННЯ  ДИПЛОМІВ

 

29 червня 2018 року

у Сумському медичному коледжі

відбувся 140-й випуск

кваліфікованих молодших

медичних спеціалістів.

п»ї
МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО!

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО

 

Проект партнерства та співробітництва в сфері подальшого навчання та роботи в Польщі

п»ї
До уваги вступників!!

 

До уваги вступників!

 

Пропонуємо Вам ознайомитись з оновленою інформацією щодо вступної кампанії 2018 р., яка розміщена на нашому сайті (вкладка «Прийом на навчання» розділ «До уваги вступників»).

Телефони для довідок: (0543) 663-614 та 050 035 50 60

Фахівець з профорієнтації випускників

Вікторія Володимирівна Подольська

Корисні посилання

    МОН

Ми у соціальних мережахЗАНЯТТЯ З ОБМІНУ ПЕДАГОГІЧНИМ ДОСВІДОМ

Переглядів: 127   Дата: 12-02-2018, 10:08

ЗАНЯТТЯ З ОБМІНУ ПЕДАГОГІЧНИМ ДОСВІДОМ

 

Повітряно-крапельні інфекції займають одне з провідних місць в структурі інфекційної патології дитячого віку, характеризуються швидкою розповсюдженістю, різноманітністю клінічних проявів, розвитком тяжких ускладнень, що диктує необхідність своєчасної діагностики та надання невідкладної медичної допомоги хворому. Повітряно-крапельні інфекції мають високий ступінь передачі та можуть уражати значну кількість людей. Щороку в світі реєструють у середньому 80-90 млн. випадків вітряної віспи, а в Україні щороку реєструється біля 150 тис. випадків. За рівнем захворюваності серед дітей вітряна віспа поступається лише гострим респіраторним вірусним та кишковим інфекціям.

Медична сестра повинна знати симптоми цих захворювань, щоб вчасно викликати батьків, надати дитині допомогу та захистити інших дітей від вогнища інфекції, а також проводити профілактику в дитячих садках у періоди епідемії. Дуже важливо довести інформацію щодо профілактики та надання долікарської допомоги до батьків.

         12 лютого 2018 року відбулося лекційне заняття з дисципліни «Медсестринство в педіатрії», яке провела викладач Симоненко Лариса Михайлівна з теми «Вітряна віспа. Скарлатина» для студентів 3-го курсу спеціалізації «Сестринська справа».

Знання, отримані на лекції, знадобляться студентам для майбутньої професійної діяльності.

Текст - Пономаренко Т.О.

Повернутися