Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

п»ї
До уваги вступників!!

 

До уваги вступників!

 

Пропонуємо Вам ознайомитись з оновленою інформацією щодо вступної кампанії 2018 р., яка розміщена на нашому сайті (вкладка «Прийом на навчання» розділ «До уваги вступників»).

Телефони для довідок: (0543) 663-614 та 050 035 50 60

Фахівець з профорієнтації випускників

Вікторія Володимирівна Подольська

п»ї
До уваги слухачів курсів!!!!

До уваги слухачів курсів!!!

 

У розкладі роботи на 09 червня 2018 відбулися зміни

 

Час

3 група

4 група

1

08.30 – 09.30

09.35 – 10.35

Українська мова

2

10.45 – 11.45

11.50 – 12.50

Хімія

3

13.00 – 14.00

14.05 – 15.05

Хімія

 

Графік занять на червень 2018

 

Число

День тижня

09

субота

14

четвер

15

п’ятниця

16

субота

20

середа

21

четвер

22

п’ятниця

23

субота

30

субота

 

п»ї
Розклад роботи на червень 2018!

Розклад роботи на червень 2018

 

02 червня 2018

 

Час

3 група

4 група

1

08.30 – 09.30

09.35 – 10.35

Українська мова

Хімія

2

10.45 – 11.45

11.50 – 12.50

Хімія

Українська мова

3

13.00 – 14.00

14.05 – 15.05

Біологія

 

Графік занять у червні 2018

 

Число

День тижня

02

субота

09

субота

14

четвер

15

п’ятниця

16

субота

20

середа

21

четвер

22

п’ятниця

23

субота

30

субота

Корисні посилання

    МОН

Ми у соціальних мережахСТУДЕНТСЬКИЙ ГУРТОЖИТОК

Переглядів: 400   Дата: 25-04-2018, 12:25

СТУДЕНТСЬКИЙ ГУРТОЖИТОК

 

20.04.18р.у гуртожитку Сумського медичного коледжу відбулося методичне об`єднання вихователів гуртожитків ВНЗ I-II рівнів акредитації: «Роль студентського гуртожитку у формуванні особистості студента» у якому взяли участь 11 вихователів із  Сумського, Лебединського, Конотопського, Глухівського районів Сумської області.

Окрім вихователів, на методичному об’єднанні були присутні гості -

заступники директорів з виховної роботи Лебединського та Конотопського медичних училищ - Пухно С.М., Ситник Г.П., та Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського - Кірнос Т.М.; методист базового машинобудівного коледжу СумДу - Комар Н.Д.; завідувач бібліотекою СВУМіК ім. Д.С. Бортнянського - Сотникова І.В.

 

СТУДЕНТСЬКИЙ ГУРТОЖИТОК 

 

З привітальним словом до учасниківзвернулась заступник директора з виховної роботи - Боровик О.Г., яка побажала плідної праці та професійного зростання усім, хто день у день працює із молоддю.

Робота засідання методичного об’єднання відбулась у  актовій залі

гуртожиткуу форматі круглого столу. Під час виступів виступи учасники та гості методичного об’єднання ділилися власним досвідом, цікавими напрацюваннями та проблемами, пов’язаними з вихованням сучасної молоді.

 

 

СТУДЕНТСЬКИЙ ГУРТОЖИТОК 

 

Вихователь гуртожитку Лех Т.Ф. висвітлила деякі нетрадиційні форми виховної роботи у студентському гуртожитку Сумського медичного коледжу.Розповіла про організацію та проведення майстер-класів з приготування різноманітних страв, під час яких викладачі, співробітники та, навіть, директор коледжу, діляться зі студентами кулінарними секретами. А студенти мають змогу не тільки подивитися на процес, а й самі взяти участь у приготуванні страв. Вона наголосила, що студентський гуртожиток дійсно відіграє велику роль  у формуванні особистості молодої людини.

 

СТУДЕНТСЬКИЙ ГУРТОЖИТОК

 

   

Учасники засідання уважно слухали виступ Кірноз Т.М. - заступника

директора з виховної роботи Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського, на тему «Формування професійної свідомості студентів шляхом розвитку їх творчого потенціалу»

 

СТУДЕНТСЬКИЙ ГУРТОЖИТОК

 

  

Цікавою інформацією про нові надходження періодики та преси, із присутніми поділилась завідувач бібліотекою СВУМіК ім. Д.С. Бортнянського - Сотникова І.В.

Комендант студентського гуртожиткуСумського медичного коледжу - Губська В.П., разом з вихователями провела екскурсію поверхами гуртожитку, де учасники ознайомились з матеріально-технічною базою та умовами проживання студентів. 

 

СТУДЕНТСЬКИЙ ГУРТОЖИТОК

 

  

Учасники методичного об’єднання взяли участь у кулінарному конкурсі: «Краща студентська страва», у якості членів журі.Конкурс відбувся між поверхами. Представники від кожного поверху  презентували різні смачні цікавинки, приготовлені власноруч,супроводжуючи невеликими розповідями, віршами і, звичайно ж, розкриттям маленьких хитрощів приготування. 

 

 

СТУДЕНТСЬКИЙ ГУРТОЖИТОК 

 

Представники від другого поверху - Кисленко А.(гр.1-Л),Слєпченко А.(гр.1-Л),Гончаренко О. (гр.1-Мг), приготували салат - «Загадка»;«Український борщ» та торт - «Черепаха».

 

 

СТУДЕНТСЬКИЙ ГУРТОЖИТОК

 

  

Здивували своїми стравами конкурсантки з третього поверху (Міщенко О. (гр.2-Мд),Білошапка А. (гр.2-Мг),Придатко А.(гр.2-Мд). Вони приготували на конкурс салати -«Весняний», «Мудра сова» та «Гості на порозі»

 

 

СТУДЕНТСЬКИЙ ГУРТОЖИТОК 

 

Зачарували всіх присутніх своїм українським стилем дівчата з четвертого поверху - Андрійченко А. (гр.2-Ма),Тертична А. (гр.2-Мд), Купка Л.(гр.1-Мд), вони приготували салат - «Весняняна феєрія», другу страву -  «Чарівні мішечки» та десерт - «Весняні барви».

 

 

СТУДЕНТСЬКИЙ ГУРТОЖИТОК

 

  

Приємно вразили своєю кулінарноюмайстерністю учасники п`ятого поверху – Красько Б. (гр.2Фб),Кунець К.(гр.2-Зт),Маляренко В.(гр.1-Зт). На конкурс хлопці представили салат - «Карусель», другу страву - «Картопляне диво» та десерт - «Олімп».  

СТУДЕНТСЬКИЙ ГУРТОЖИТОК

  

СТУДЕНТСЬКИЙ ГУРТОЖИТОК

  

СТУДЕНТСЬКИЙ ГУРТОЖИТОК

 

Представникам журі було досить важко визначити, кому саме віддати голос, адже всі страви були надзвичайно смачні.

 

Перемогла у конкурсі команда хлопців 5-го поверху. Всі конкурсанти отримали солодкі подарунки та призи.

 

СТУДЕНТСЬКИЙ ГУРТОЖИТОК

 

Підводячи підсумок роботи засідання обласного методичного об`єднання: «Роль студентського гуртожитку у формуванні особистості студента», присутні відмітили високий професіональний рівень вихователів студентського  гуртожитку та плідну співпрацю з адміністрацією Сумського медичного коледжу.

 


Повернутися