Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

п»ї
Розклад роботи для слухачів підготовчих курсів на 04 травня 2019!

До уваги слухачів

освітніх послуг з окремих дисциплін!

 

У травні 2019 року

заняттявідбудуться в такі дні:

4, 18, та 25 травня.

11 травня 2019 занять не буде

п»ї
УВАГА!!

 

 УВАГА! 

Соціальний проект
"SCHOLARSHIP"

 

 

 

 

п»ї
СПОРТИВНЕ ВИХОВАННЯ!

СПОРТИВНЕ  ВИХОВАННЯ

 

ВІТАЄМО!

 Деревицьку Дар’ю, студентку групи 2-Фб, з бронзовою медаллю на обласних  змаганнях з шахів серед ВНЗ I-II ступенів.

 

Корисні посилання

    МОН

Ми у соціальних мережахМасові заходи

Переглядів: 279   Дата: 25-04-2018, 13:09

Масові заходи

 

24 квітня 2018 року у Сумському медичному коледжі було проведено об’єктове тренування з цивільного захисту. Під час цього тренування було відпрацьовано дії працівників і студентів при виникненні пожежі в гуртожитку, а також при виникненні аварії на хімічно небезпечному об’єкті з викидом аміаку.

 

При виконанні цих заходів було залучено наступні формування цивільного захисту навчального закладу: добровільну пожежну дружину, ланку охорони громадського порядку, ланку зв’язку і оповіщення, санітарний пост, а також комісію з питань евакуації.

Начальники формувань своєчасно приймали доцільні рішення, які відповідали задуму тренування та швидко доводили їх до виконання.

Всі учасники тренування діяли узгоджено. До місця проведення рятувальних робіт члени формувань прибули вчасно, виконали дії злагоджено, правильно, із дотриманням заходів безпеки.

Практичні навики щодо поведінки керівного складу, формувань ЦЗ, учасників освітнього процесу при виникненні надзвичайних ситуацій було відпрацьовано успішно.

Цей захід є прикладом згуртованої роботи колективу та студентів, коли в екстремальних ситуаціях всі діють як єдиний злагоджений механізм.

Масові заходи

 

Масові заходи

 

Масові заходи

 

Масові заходи

 

Масові заходи

  

Повернутися