Комунальний заклад Сумської обласної ради "Сумський фаховий медичний коледж" - заклад фахової передвищої освіти, що здійснює підготовку близько 600 майбутніх медичних фахівців за спеціалізаціями «Сестринська справа», «Лікувальна справа», «Акушерська справа», «Лабораторна діагностика», «Стоматологія ортопедична» та забезпечує післядипломну освіту для спеціалістів закладів охорони здоров’я Сумської області. Сумський фаховий медичний коледж як базовий координує роботу чотирьох медичних закладів фахової передвищої освіти Сумської області

Css Template Preview

Останні новини

п»ї
ВИХОВНА РОБОТА!

ВИХОВНА РОБОТА

 

22 січня

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ

ТА СВОБОДИ УКРАЇНИ

 

 

 

п»ї
Профорієнтаційна робота!

КЗ СОР «Сумський фаховий медичний коледж» запрошує випускників 9 та 11 класів на навчання.

п»ї

Архів сайту

Ми у соціальних мережахПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ

Переглядів: 1408   Дата: 4-05-2018, 08:10

ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ

 

3-го травня 2018 року у Сумському медичному коледжі відбулася тепла, щира зустріч: «Спогад крізь роки», на яку завітала  особлива людина – випускник фельдшерського відділення Сумської фельдшерсько-акушерської школи  1954-го  року, а сьогодні Головний невролог Санкт-Петербургу, завідувач кафедрою та директор клініки Санкт-Петербурзького державного медичного університету імені академіка І.П.Павлова, заслужений діяч науки Російської Федерації, Академік Російської академії медичних наук, професор,нейрохірург світового рівня, видатний вчений, лауреат багатьох міжнародних премій та відзнак - СКОРОМЕЦЬ  ОЛЕКСАНДР  ОНИСИМОВИЧ.  

 

ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ

  

Разом з О.О.Скоромцем, на зустріч: «Спогад крізь роки», завітали члени його великої родини та друзі:

    - Старченко Людмила Борисівна - внучата племінниця Олександра Онисимовича;

    - Старченко Ольга Віталіївна - лікар-інтерн, донька Старченко О.В.;

    - Старченко Олександр Віталійович - син Старченко О.В.;

  - Білецький Павло Степанович - директор Українського Північно-Східного Інституту Прикладної та Клінічної Медицини;

   - Журавель Валерій Григорович - головний лікар Українського Північно-Східного Інституту Прикладної та Клінічної Медицини.

   

ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ

  

ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ

 

Кожен, хто працює чи навчається у коледжі, добре знає ім’я Олександра Онисимовича Скоромця. Викладачі, розповідаючи студентам історію його професійного становлення, ставлять у приклад видатну яскраву особистість.

Студенти у білосніжних халатах вітали шановного гостя щирими оплесками ще на подвір’ї навчального закладу. Увійшовши у коледж, Олександр Онисимович, за стародавнім народним звичаєм, скоштував української паляниці.

Бурхливими оплесками зустрічали Олександра Онисимовича у актовій залі студенти та викладачі коледжу. Зі сцени для нього лунали теплі слова, щирі побажання, душевні пісні. Олександр Онисимович, не стримуючи своїх почуттів, заспівав разом з ведучою зустрічі, студенткою третього курсу фельдшерського відділення - Сахненко Я.: «Рідна мати моя, ти ночей не доспала…»

 

ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ

  

ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ

 

ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ

 

ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ

 

ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ

 

ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ

 

ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ

 

У своїй розповіді Олександр Онисимович Скоромець згадував студентське життя, викладачів, яких цінував та любив, життєвий шлях, прикрощі та радощі; розповідав про свою родину, про своїх учнів; ділився власним мудрим поглядом на життя, досвідом становлення як професіонала та науковця, щиро бажаючи усім здоров’я, успіхів та нових звершень. Під час його виступу зал, багато разів вибухав гучними оплесками.

  

ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ

 

Академік Олександр Онисимович Скоромець активний у благочинній діяльності. У 1995-му році він заснував преміальний фонд для кращих випускників Сумського медичного училища та коледжу, лауреатами якого стали 56 випускників. Вони роз’їхалися у різні куточки України, та в кожного залишився на згадку диплом з напутніми словами: “З  надією  на  гідний  внесок  своїх  знань  й  умінь  у  творче  життя  на  планеті”. На зустріч «Спогад крізь роки», завітали п’ять випускників  Сумського медичного коледжу - лауреатів Премії Академіка О.О.Скоромця: завідуюча вечірнім відділенням Сумського медичного коледжу, викладач основ сестринської справи - Приходько Л.В., викладач анатомії та фізіології людини Сумського медичного коледжу – Ільченко Т.С., викладач історії України та суспільних дисциплін Сумського медичного коледжу – Кот А.А., секретар навчальної частини Сумського медичного коледжу - Баранова А.В. Вони щиро дякували Олександру Онисимовичу за те, що саме відзнака такої видатної людини стала величезним поштовхом для їх подальшого професійного становлення. Та Приходько Л.В. подарувала шановному гостю пісню.

 

 

ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ

 

ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ

 

         Олександр Онисимович співпрацював із багатьма директорами нашого навчального закладу. Та найдовша дружба зберігається і тепер із нашим директором – заслуженим працівником освіти України – директором Сумського медичного коледжу Кононовим Олександром Вікторовичем. У своєму вітальному слові Олександр Вікторович щиро дякував дорогому гостю за багаторічну співпрацю і щиру дружбу, за всю ту допомогу, яку Олександр Онисимович протягом багатьох років надавав Сумському медичному коледжу. Побажав здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили та наснаги в усіх справах.

  

ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ

 

         Наприкінці заходу: «Спогад крізь роки», студенти співали: «Наш Сумський медичний коледж кращий на землі!». Теплі спогади про зустріч із людиною з великої літери – щирим, відкритим, доброзичливим -  академіком Олександром Онисимовичем Скоромцем на довгі роки збережуться, як у серцях викладачів та студентів  Сумського медичного коледжу, та і родини Скоромців та їх друзів.

  

ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ

 

ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ

 

  

Повернутися