Комунальний заклад Сумської обласної ради "Сумський фаховий медичний коледж" - заклад фахової передвищої освіти, що здійснює підготовку близько 600 майбутніх медичних фахівців за спеціалізаціями «Сестринська справа», «Лікувальна справа», «Акушерська справа», «Лабораторна діагностика», «Стоматологія ортопедична» та забезпечує післядипломну освіту для спеціалістів закладів охорони здоров’я Сумської області. Сумський фаховий медичний коледж як базовий координує роботу чотирьох медичних закладів фахової передвищої освіти Сумської області

Css Template Preview

Останні новини

п»ї
ВИХОВНА РОБОТА!

ВИХОВНА РОБОТА

 

22 січня

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ

ТА СВОБОДИ УКРАЇНИ

 

 

 

п»ї
Профорієнтаційна робота!

КЗ СОР «Сумський фаховий медичний коледж» запрошує випускників 9 та 11 класів на навчання.

п»ї

Архів сайту

Ми у соціальних мережахМітинг-реквієм "Вогонь війни у пам'яті навічно!"

Переглядів: 864   Дата: 8-05-2018, 13:20

       У рамках відзначення Дня пам'яті і примирення та   73-ї річниці Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні,  у Сумському медичному коледжі відбувся мітинг: «Вогонь війни у пам’яті навічно!»

 

 

 

Мітинг-реквієм "Вогонь війни у пам'яті навічно!"

 

  

       Ці дати нагадують нам про безсмертний подвиг переможців та їхні надлюдські жертви задля миру і спокою на рідній землі. Ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна:  загиблих воїнів, жертв війни, депортацій та злочинів проти людяності. Уславлюємо тих, хто на фронті та в тилу самовіддано наближав розгром ворога. Засвідчуємо повагу до всіх борців проти нацизму.

 

Мітинг-реквієм "Вогонь війни у пам'яті навічно!"

 

  

     Для України Друга світова війна – національна трагедія, під час якої українці, позбавлені власної державності, змушені були воювати за чужі інтереси. З Україною воювали дві тоталітарні системи, що однаково не рахувалися з ціною людського життя.

 

Мітинг-реквієм "Вогонь війни у пам'яті навічно!"

 

  

       Розвиток незалежної України, формування нових соціально-політичних відносин, гідний захист нашої держави,  можливий  лише за умови усвідомлення молодим поколінням особистої відповідальності за долю своєї країни, шлях до якого – встановлення історичної справедливості та руйнування міфів тоталітарної системи.

 

Я вірив, що ворог тебе не поборе,

І ворог тебе не зборов,-

Він ще відповість за гірке твоє горе

І кров’ю заплатить за кров.

І слава твоя оживе неодмінно,

І доля розквітне ясна,

Моя Україно, жива Україно,

Соборна  моя сторона!

 

                                                                     С. Голованівський

 

Мітинг-реквієм "Вогонь війни у пам'яті навічно!"

 

  

Пам’ять про події, які відбувалися на нашій землі, робить нас сильнішими,  має  оберігати від помилок минулого і допоможе перемогти сьогодні!

Мітинг-реквієм "Вогонь війни у пам'яті навічно!"

 

Повернутися