Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

п»ї
ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ!

ПРОФЕСІЙНЕ  ВИХОВАННЯ

 

СВЯТО  ВРУЧЕННЯ  ДИПЛОМІВ

 

29 червня 2018 року

у Сумському медичному коледжі

відбувся 140-й випуск

кваліфікованих молодших

медичних спеціалістів.

п»ї
МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО!

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО

 

Проект партнерства та співробітництва в сфері подальшого навчання та роботи в Польщі

п»ї
До уваги вступників!!

 

До уваги вступників!

 

Пропонуємо Вам ознайомитись з оновленою інформацією щодо вступної кампанії 2018 р., яка розміщена на нашому сайті (вкладка «Прийом на навчання» розділ «До уваги вступників»).

Телефони для довідок: (0543) 663-614 та 050 035 50 60

Фахівець з профорієнтації випускників

Вікторія Володимирівна Подольська

Корисні посилання

    МОН

Ми у соціальних мережахМІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО

Переглядів: 481   Дата: 20-06-2018, 16:23

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО

 

Проект партнерства та співробітництва в сфері подальшого навчання та роботи в Польщі

 

З 15.06.2018 р. по 17.06 2018 р. в Польщі, в місті Устронь  в рамках партнерства та співробітництва в сфері подальшого навчання та роботи на території Польщі та Чеської Республіки  відбувся Єврорегіональний семінар медичних послуг, участь в якому взяли заступник директора Сумського медичного коледжу з навчальної роботи Клименко С.О. та завідувач медсестринського відділення Білоконь І.М.

 

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО

  

Головною темою зустрічі була розмова про можливість проходження практики, навчання випускників медичних коледжів, а також отримання сертифікатів (ліцензій) на право здійснення роботи по спеціальності медичної сестри у Польші та Чехії.

 

 

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО

 

  

Фундація підтримки спорту і здоров’я презентувала програму «Працюй і навчайся в ЄС», яка б дозволила працевлаштування та одночасне навчання в Польських ВУЗах як випускників медичних коледжів, так і дипломованих медичних сестер. Директор департаменту медсестер та акушерок при Міністерстві охорони здоров’я Польщі, представники відділу освіти та охорони здоров’я Польщі, голова Ради Фундації яскраво демонстрували відкритість та готовність до співробітництва, пропонували шляхи вирішення нормативно-правових питань, які стосуються післядипломної освіти та практики медичних сестер в секторі медичних послуг.

 

 

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО

 

  

Дискусійна панель між делегаціями України, Польщі, Грузії визначила концепцію сучасної підготовки медичних спеціалістів з метою забезпечення високої якості знань та вмінь студентів, а також важливість розвитку української медичної освіти шляхом інтеграції в європейський простір. 

Повернутися