Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

п»ї
Розклад роботи для слухачів підготовчих курсів на 04 травня 2019!

До уваги слухачів

освітніх послуг з окремих дисциплін!

 

У травні 2019 року

заняттявідбудуться в такі дні:

4, 18, та 25 травня.

11 травня 2019 занять не буде

п»ї
УВАГА!!

 

 УВАГА! 

Соціальний проект
"SCHOLARSHIP"

 

 

 

 

п»ї
СПОРТИВНЕ ВИХОВАННЯ!

СПОРТИВНЕ ВИХОВАННЯ

 

ВІТАЄМО!

 Деревицьку Дар’ю, студентку групи 2-Фб, з бронзовою медаллю на обласних  змаганнях з шахів серед ВНЗ I-II ступенів.

 

Корисні посилання

  МОН

Ми у соціальних мережахПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ

Переглядів: 395   Дата: 22-04-2019, 11:30

22 квітня 2019 року пролунав «Останній дзвоник» для випускників Сумського медичного коледжу: медичних сестер, фельдшерів, зубних техніків та лаборантів академічних груп: 2-Зт, 3-Ма, 3-Мб, 3-Фа, 3-Л, 4-Мг, 4-Мд.

ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ

 

 Із напутніми словами до випускників звернувся директор коледжу Кононов О.В. Він побажав їм бути гарними спеціалістами у вибраній справі успіхів у подальшому житті, щастя у житті та світлого майбутнього. У своєму зверненні до випускників завідувачі відділень: Симоненко Л.М., Крівцова Р.В., Білоконь І.М. побажали майбутнім медичним працівникам успіхів на ниві практичної медицини, особистого щастя, здійснення мрій та мирного неба над головою. 

ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ

 

ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ

Студенти молодших курсів привітали випускників, вручили їм солодкі подарунки та пообіцяли шанувати викладачів, турбуватись про коледж та продовжувати його багаторічні традиції. Побажали випускникам успіхів на майбутній професійній ниві, натхнення, здоров’я та кохання. А ще не забувати рідний коледж та бути гідними громадянами України.

Не сумуй, випускник, на прощання

Посміхнися скоріше давай

Побажай виконання бажання

Нових зустрічей всім побажай.

 

ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ

Свято останнього дзвоника відбулося у теплій, дружній атмосфері. Студенти - випускники висловлювали щиру вдячність викладачам за те, що дали їм безцінний багаж знань, за терпіння, розуміння, та дружні поради.

Вам доземно вклоняємось ми,

За любов, за турботу, горіння.

Ми дорослими стали людьми,

Тож спасибі за ваше терпіння!

 

ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ

 

ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ

 

ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ

 

ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ

Шановні випускники, сьогодні для вас настав час вирушати у самостійне життя, реалізувати замислений шлях, знаходити себе у великому світі. Але спогади про коледж, про своїх одногрупників, про перший екзамен, хвилювання, успіхи, перемоги  нехай залишаться у ваших серцях назавжди.

 

 

Повернутися