Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

п»ї
Розклад роботи для слухачів підготовчих курсів на 04 травня 2019!

До уваги слухачів

освітніх послуг з окремих дисциплін!

 

У травні 2019 року

заняттявідбудуться в такі дні:

4, 18, та 25 травня.

11 травня 2019 занять не буде

п»ї
УВАГА!!

 

 УВАГА! 

Соціальний проект
"SCHOLARSHIP"

 

 

 

 

п»ї
СПОРТИВНЕ ВИХОВАННЯ!

СПОРТИВНЕ  ВИХОВАННЯ

 

ВІТАЄМО!

 Деревицьку Дар’ю, студентку групи 2-Фб, з бронзовою медаллю на обласних  змаганнях з шахів серед ВНЗ I-II ступенів.

 

Корисні посилання

    МОН

Ми у соціальних мережахВИХОВНА РОБОТА

Переглядів: 250   Дата: 23-04-2019, 09:42

23 квітня 2019 року в Сумському медичному коледжі відбувся мітинг - реквієм до річниці трагедії на Чорнобильській АЕС «І ВСЕ ПЕРЕКРЕСЛИВ УРАНОВИЙ АТОМ...»

Захід підготували – бібліотекар Мухіна А.О. та група 1-Зт (класний керівник Кащенко В.О.). З жалем в очах і болем в душі, студенти розповідали слухачам про страшну аварії на ЧАЕС 26 квітня 1986 року. Як горем і болем увійшов 33 роки тому в наше життя Чорнобиль. Як розділив долю людей на «до» і «після», про подвиг наших співвітчизників – ліквідаторів наслідків аварії, про безлюдні вулиці Прип’яті, кинуті школи, будинки, дитячі садки, про зону відчуження...

Ти відомий сьогодні кожному –
Не ім’ям своїм, а бідою.
Тою вулицею порожньою
Понад прип’ятською водою…
Мій Чорнобиль! Зелений пагорбе!
У якому ти жив сторіччі?
Запеклись перестиглі ягоди,
Наче кров, на твоїм обличчі

ВИХОВНА РОБОТА

 На мітинг були запрошені гості – ліквідатори наслідків тих страшних подій, нині співробітники Сумського медичного коледжу – викладач мікробіології Нестеренко С.І та двірник Кальченко В.Г. Яскравим доповненням до слів стала фотохроніка документальних матеріалів.

ВИХОВНА РОБОТА

 

ВИХОВНА РОБОТА

Присутні студенти, викладачі, співробітники коледжу, пройнялися  всенародною трагедією - в холі панувала глибока тиша та скорбота. Студенти, зі свічками в руках, вшанували хвилиною мовчання пам’ять про героїв, які не вагаючись встали на захист нашого життя у боротьбі з невидимим, небезпечним  ворогом – радіацією, не шкодуючи а ні сил, а ні здоров’я, навіть свого життя у боротьбі за життя нашої прекрасної планети.

Хай пам’ять про них буде вічна!

 

ВИХОВНА РОБОТА

 

ВИХОВНА РОБОТА

 

 

Повернутися