Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

п»ї
Об'ява!

 

Об'ява

Увага!!!

Вступники на основі повної загальної середньої освіти

( 11 класів), що потребують поселення в гуртожиток!!!

10 серпня о 10-00

відбудеться зустріч з директором коледжу та завідуючою гуртожитку з приводу розподілу кімнат.

 

 

Поселення в гуртожиток відбудеться 29.08.2018р. з 12-00

 

 

п»ї
ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ!

ПРОФЕСІЙНЕ  ВИХОВАННЯ

 

СВЯТО  ВРУЧЕННЯ  ДИПЛОМІВ

 

29 червня 2018 року

у Сумському медичному коледжі

відбувся 140-й випуск

кваліфікованих молодших

медичних спеціалістів.

п»ї
МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО!

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО

 

Проект партнерства та співробітництва в сфері подальшого навчання та роботи в Польщі

Корисні посилання

    МОН

Ми у соціальних мережах



Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

Об'ява

Переглядів: 165   Дата: 15-08-2018, 12:31

Обява

 

29.08.2018 (середа)

10:00 відбудеться зустріч адміністрації з групами нового набору.

11:00 – зустріч класних керівників з групами нового набору.

12:00 – поселення у гуртожиток студентів груп 1-го курсу.

30.08.2018 (четвер) 

11:00 поселення в гуртожиток студентів груп  II  та   III курсу.

31.08.2018 (пятниця )

 

9:00 - посвята першокурсників у студенти Сумського медичного коледжу.

 

Детальніше

Список вступників зарахованих за кошти фізичних або юридичних осіб на основі повної загальної середньої освіти на спеціальність

 221 Стоматологія

спеціалізація Стоматологія ортопедична

 

п\п

П.І.П.

Загальний бал

1.

Афанасьєв Денис Сергійович

477

2.

Гаркавенко Денис Сергійович

497

3.

Домашенко Інна Сергіївна

483

4.

Макарець Олександр Сергійович

500

5.

Марченко Ярослав Миколайович

456

6.

Романенко Богдан Миколайович

458

7.

Щербаков Артем В'ячеславович

493

Детальніше

223 Медсестринство. Спеціальність сестринська справа

Список [209,71 Kb] (cкачиваний: 284)

223 Медсестринство. Спеціальність лікувальна справа

Список [206,46 Kb] (cкачиваний: 285)

223 Медсестринство Спеціальність Акушерська справа

Список [200,54 Kb] (cкачиваний: 206)

Детальніше

Група 1 – Л, класний керівник – Бондаренко Ірина Миколаївна

 

Лабораторна

Конкурсний бал

Спеціальні умови

 1

Кузнєцова Аліна Сергіївна

25,7

 

2

Зубатова Олександра Михайлівна

22,6

 

3

Лашина Вікторія Романівна

21,5

 

4

Павловська Дана Павлівна

21,5

 

5

Резниченко Софія Сергіївна

21,4

 

6

Донченко Ксенія Романівна

20,3

 

7

Нестеренко Юлія Володимирівна

20,3

 

8

Ковальова Юлія Іванівна

20,1

 

9

Зайцева Діана Сергіївна

20

 

10

Гетія Маргарита Романівна

19,5

 

11

Грицай Данило Сергійович

19

 

12

Пилипенко Єлизавета Анатоліївна

18,9

Багатодітна родина

13

Полякова Дарина Володимирівна

18,6

 

14

Тимченко Катерина Олександрівна

18,5

 

15

Сергієнко Єлизавета В'ячеславівна

18,4

 

16

Дон Анастасія Вячеславівна

17,3

 

17

Смолярова Дар'я Євгенівна

17,1

 

18

Коропець Альона Олександрівна

17

 

19

Панькова Олена Олександрівна

17

Інвалід-дитинства

20

Степаніщев Ростислав Юрійович

17

Багатодітна родина

21

Дорошенко Аліна Ярославівна

16,9

 

22

Кузьменко Єлизавета Володимирівна

16,8

 

23

Токар Анастасія Євгенівна

15,5

 

24

Ольховський Павло Андрійович

14

 

25

Барсукова Олександра Олександрівна

13,9

 

Детальніше

Група 1 – Фб, класний керівник – Яценко Ірина Леонідівна

 

Лікувальна

Конкурсний бал

Спеціальні умови

 1

Миколаєнко Марина Валеріївна

19

Сирота (квота -1)

2

Нагорний Артем Миколайович

30

 

3

Заїка Олександра Віталіївна

28,9

 

4

Прасол Ангеліна Олександрівна

28,6

 

5

Лишенко Олександр Віталійович

28,4

 

6

Демченко Жанна Миколаївна

28,2

 

7

Семенюта Ольга Вячеславівна

28,2

 

8

Чубенко Роман Юрійович

27,9

 

9

Бєльчик Тетяна Євгенівна

27,2

 

10

Дігтярьов Ярослав Володимирович

26,9

 

11

Лисенко Аліна Євгенівна

26,9

 

12

Лазневой Іван Юрійович

26,3

 

13

Малиш Дар'я Іванівна

25,3

 

14

Чечель Зоя Сергіївна

25,3

 

15

Зайцева Поліна Юріївна

24,9

 

16

Любименко Вікторія Григорівна

24,9

 

17

Ганненко Анастасія Олегівна

24,8

 

18

Назаренко Лілія Володимирівна

24,7

 

19

Жукова Маріна Олексіївна

24,1

 

20

Хоменко Крістіна Юріївна

24,1

 

21

Лавріненко Анна Віталіївна

23,9

 

22

Рябоконь Олександр Олегович

23,9

 

23

Селюк Віолетта Михайлівна

23,8

 

24

Жабчик Катерина Іванівна

23,6

Багатодітна родина

25

Лисенко Діана Віталіївна

23,6

 

26

Масік Крістіна Андріївна

20,4

комерція

27

Леоненко Владислава Віталіївна

20

комерція

28

Шапошник Софія Сергіївна

19,8

комерція

29

Совало Інна Миколаївна

18,6

комерція

30

Толстопятих Олександр Володимирович

17,6

комерція

Детальніше

Група 1-Мд, класний керівник – Будьонна Юлія Григорівна

 

 

Сестринська справа

Конкурсний бал

Спеціальні умови

 

1

Сніжко Аліна Сергіївна

30,8

 

2

Ігнатенко Дарина Володимирівна

30,6

 

3

Корнієнко Карина Олегівна

29,1

 

4

Максимовська Анастасія Ігорівна

29

 

5

Великород Вікторія Сергіївна

27

 

6

Прядко Ольга Віталіївна

26,5

 

7

Лаптур Валерія Петрівна

26,3

 

8

Литовченко Вікторія Олександрівна

26,2

 

9

Новіков Олексій Володимирович

26,1

Внутрішньо-переміщені

10

Гончаренко Влада Сергіївна

24,6

 

11

Птащенко Ольга Василівна

24,6

 

12

Єреп Анастасія Романівна

23,9

 

13

Іванова Владислава Дмитріївна

23,8

 

14

Борисова Софія Ігорівна

23,3

 

15

Подоляка Дарья Вікторівна

23

Дитина учасника АТО

16

Мороз Єлизавета Сергіївна

22,9

 

17

Щербина Марія Володимирівна

22,8

 

18

Хантіль Сюзанна Віталіївна

22,5

 

19

Стеценко Анна Леонідівна

22,3

 

20

Железняк Софія Євгенівна

22,2

 

21

Коваленко Карина В'ячеславівна

21,6

 

22

Бова Галина Віталіївна

21,1

 

23

Лишенко Лілія Володимирівна

21

 

24

Деркач Софія Дмитрівна

20,9

 

25

Зюбіна Аміна Геннадіївна

20,7

 

26

Ухін Олександр Володимирович

20,3

 

27

Щерба Олена Миколаївна

19,9

комерція

28

Цибка Марина  Юріївна

17,7

комерція

Детальніше

Група 1-Мг, класний керівник – Приходько Любов Володимирівна

 

 

Сестринська справа

Конкурсний бал

Спеціальні умови

 

1

Якименко Анастасія Ігорівна

31,4

 

2

Сегеда Іван Сергійович

29,1

 

3

Черевко Єлизавета Єдуардівна

28,6

 

4

Кожушко Аліна Олександрівна

28,4

 

5

Іванова Аліна Максимівна

26,1

 

6

Лень Катерина Василівна

25,3

 

7

Воліцька Аліна Віталіївна

24,8

 

8

Поварніцина Анна Олексіївна

24,4

Багатодітна родина

9

Макрієва Дар'я Романівна

24,3

 

10

Курбет Марія Олександрівна

23,8

Дитина учасника АТО

11

Брязкун Ольга Вячеславівна

23,7

 

12

Мурашкіна Вероніка Олександрівна

23,6

 

13

Жигарьова Дар'я Євгенівна

23,4

 

14

Ігнатенко Вероніка Олександрівна

23

 Дитина учасника АТО

15

Придатько Геннадій Віталійович

23

 

16

Молибог Діана Анатоліївна

22,7

 

17

Чорнобай Ірина Миколаївна

22,7

 

18

Міщенко Наталія Василівна

22

 

10

Черевач Каріна Юріївна

22

Дитина учасника АТО

20

Беля Богдан Юрійович

21,8

 

21

Кібенко Влада Сергіївна

21,6

 

22

Лишенко Лілія Володимирівна

21

 

23

Гречко Анастасія Олександрівна

20,9

 

24

Мохнушко Юлія Миколаївна

20,9

 

25

Медвідь Аліна Анатоліївна

20,5

 

26

Морокіна Ганна Генадіївна

15,1

комерція

Детальніше

 

 221 Стоматологія

спеціалізація Стоматологія ортопедична

п\п

П.І.П.

Загальний бал

1.

Афанасьєв Денис Сергійович

477

2.

Гаркавенко Денис Сергійович

497

3.

Домашенко Інна Сергіївна

483

4.

Макарець Олександр Сергійович

500

5.

Марченко Ярослав Миколайович

456

6.

Романенко Богдан Миколайович

458

7.

Рябич Анастасія Олександрівна

505

8.

Щербаков Артем В'ячеславович

493

Детальніше

Об'ява

Переглядів: 197   Дата: 23-07-2018, 12:54

 

Об'ява

Увага!!!

Вступники на основі повної загальної середньої освіти

( 11 класів), що потребують поселення в гуртожиток!!!

10 серпня о 10-00

відбудеться зустріч з директором коледжу та завідуючою гуртожитку з приводу розподілу кімнат.

 

 

Поселення в гуртожиток відбудеться 29.08.2018р. з 12-00

 

 

Детальніше

ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ

Переглядів: 432   Дата: 2-07-2018, 12:54

ПРОФЕСІЙНЕ  ВИХОВАННЯ

 

СВЯТО  ВРУЧЕННЯ  ДИПЛОМІВ

 

29 червня 2018 року

у Сумському медичному коледжі

відбувся 140-й випуск

кваліфікованих молодших

медичних спеціалістів.

Детальніше