Комунальний заклад Сумської обласної ради "Сумський фаховий медичний коледж" - заклад фахової передвищої освіти, що здійснює підготовку близько 600 майбутніх медичних фахівців за спеціалізаціями «Сестринська справа», «Лікувальна справа», «Акушерська справа», «Лабораторна діагностика», «Стоматологія ортопедична» та забезпечує післядипломну освіту для спеціалістів закладів охорони здоров’я Сумської області. Сумський фаховий медичний коледж як базовий координує роботу чотирьох медичних закладів фахової передвищої освіти Сумської області

Css Template Preview

Останні новини

п»ї
Рейтингові відомості успішності!

Рейтингова відомість для призначення стипендії студентам 1 курсу на 1 семестр 2020-2021 групи 1-А [163,86 Kb] (cкачиваний: 145)

 

Рейтингова відомість для призначення стипендії студентам 1 курсу на 1 семестр 2020-2021 групи 1-Фа [169,35 Kb] (cкачиваний: 120)

 

Список вступників, зарахованих на основі базової загальної середньої освіти (9 кл) група 1-Фб [222,72 Kb] (cкачиваний: 191)

 

 

Рейтингова відомість для призначення стипендії студентам 1 курсу на 1 семестр 2020 - 2021 групи 1-Л [211,92 Kb] (cкачиваний: 231)

 

Рейтингова відомість для призначення стипендії студентам 1 курсу на 1 семестр 2020-2021 н.р групи 1-Мг [297,69 Kb] (cкачиваний: 247)

 

Рейтингова відомість для призначення стипендії студентам 1 курсу на 1 семестр 2020-2021 н.р. групи 1-Фб  [260,59 Kb] (cкачиваний: 175)

 

Рейтингова відомість студентів 2-Фб групи спеціалізації «Лікувальна справа» за 2 Семестр 2019-2020 нр [1,17 Mb] (cкачиваний: 523)

Рейтингова відомість студентів 2-Фа групи спеціалізації Лікувальна справа [189,93 Kb] (cкачиваний: 276)

Рейтингова відомість   студентів 4-фб групи спеціалізації «Лікувальна справа» за 2 семестр 2019-2020 нр [183,45 Kb] (cкачиваний: 246)

Рейтингова відомість студентів 2-А групи спеціалізації «Акушерська справа» за 2  Семестр 2019-2020нр [157,88 Kb] (cкачиваний: 219)

Рейтингова відомість студентів 3-А групи спеціалізація «Акушерська справа за 2 семестр 2019-2020нр [155,18 Kb] (cкачиваний: 236)

Рейтингова відомість студентів 3-Фб групи спеціалізації Лікувальна справа за 2 семестр 2019-2020 [236,93 Kb] (cкачиваний: 321)

Рейтингова відомість студентів 3-Фа групи спеціаліації «Лікувальна справа за ІІ семестр 2019-2020 нр [174,34 Kb] (cкачиваний: 236)

Рейтингова відомість за 2 семестр 2019-2020 н.р. студентів 1-Mr та 1-Мд спеціалізації «Сестринська справа» [2,2 Mb] (cкачиваний: 378)

Рейтингова відомість за 2 семестр 2019-2020 н.р. студентів 2-Мг та 2-Мд груп 2 курс спеціалізації «Сестринська справа» [2,15 Mb] (cкачиваний: 355)

Рейтингова відомість за 2 семестр 2019-2020 нр студентів 3-Мг та 3-Мд груп 3 курсу спеціалізації сетринська справа [285,04 Kb] (cкачиваний: 260)

Рейтингова відомість студентів 3-Л групи спеціалізації «Лабораторна діагностика» за 2 семестр 2019 2020 нр [166,38 Kb] (cкачиваний: 252)

Рейтингова відомість студентів 2-Л грунти спеціалізації «Лабораторна діагностика» за ІІ семестр 2019 2020 нр [179,76 Kb] (cкачиваний: 262)

Рейтингова відомість за 2 семестр 2019-2020 н.р. студента 2-З групи И курсу спеціалізації «Стоматологія ортопедична»  [59,25 Kb] (cкачиваний: 225)

Рейтингова відомість за 2 семестр 2019-2020 н.р. студентів 1-Ма групи I курсу спеціалізації «Сестринська справа»  [147,33 Kb] (cкачиваний: 297)

Рейтингова відомість за ІІ семестр 2019-2020 н.р. студентів 2-Ма групи 2 курсу спеціалізації «Сестринська справа»  [163,13 Kb] (cкачиваний: 248)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

п»ї
Розклад роботи для слухачів підготовчих курсів на 04 травня 2019!

До уваги слухачів

освітніх послуг з окремих дисциплін!

 

У травні 2019 року

заняттявідбудуться в такі дні:

4, 18, та 25 травня.

11 травня 2019 занять не буде

п»ї
УВАГА!!

 

 УВАГА! 

Соціальний проект
"SCHOLARSHIP"

 

 

 

 

Архів сайту

Ми у соціальних мережах



Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

Набір на підготовчі курси

Переглядів: 113   Дата: 9-09-2020, 09:36

Шановні вступники!

Сумський медичний коледж оголошує набір

на підготовчі курси на базі 9 класу

(українська мова, біологія, хімія)

для вступу до ВНЗ у 2021 році.

Курси працюватимуть по вихідних днях

з вересня-жовтня по лютий.

За більш детальною інформацією звертатись

за телефоном: 050 035 50 60 

Детальніше

Засідання Координаційної ради

Переглядів: 121   Дата: 7-09-2020, 09:42

Засідання Координаційної ради

 

 4 вересня 2020 року відбулось чергове засідання Координаційної ради безперервної післядипломної освіти молодших медичних спеціалістів при управлінні охорони здоров’я Сумської ОДА

Детальніше

Розклад занять з 07 вересня по 12 вересня 2020 р.

Переглядів: 200   Дата: 4-09-2020, 12:30

Розклад занять                                              з 07 вересня  по  12 вересня  2020 р.

 Розклад занять                                              з 07 вересня  по  12 вересня  2020 р.Розклад занять                                              з 07 вересня  по  12 вересня  2020 р.

 

Детальніше

До уваги першокурсників

Переглядів: 185   Дата: 3-09-2020, 06:49
До уваги  першокурсників (на базі 11 класів)!
Зустріч із групами нового набору відбудеться 07.09.2020  о 9.30
Детальніше

З ДНЕМ МЕТОДИСТА!

Переглядів: 130   Дата: 3-09-2020, 04:35

З ДНЕМ МЕТОДИСТА!

 

Шановні методисти Сумської області!

Прийміть вітання зі святом ентузіастів, які невтомно виконують функції пошуку, підтримки і допомоги викладачеві, керівнику ЗО.

 

 

 

Детальніше

Список вступників рекомендованих до зарахування

на основі повної загальної середньої освіти (11кл)

Спеціальність 221 Стоматологія

Спеціалізація Стоматологія ортопедична

 

ПІБ

Рейтинговий бал

 

Мороз Анастасія Олександрівна

553,5

 

Козлов Андрій Ігорович

521,3

 

Грищенко Михайло Сергійович

506,5

 

Власова Аліна  Миколаїівна

491,3

 

Тютюнник Мирослав Юрійович

487,2( с/к)

 

Сорокопуд Каріна Юріївна

451,8

 

Губенко Григорій Сергійович

439,5

 

Кудрічев Віталій  Віталійович

430,0

 

Детальніше

Список вступників рекомендованих до зарахування

на основі повної загальної середньої освіти (11кл)

Спеціальність 223 Медсестринство

Спеціалізація Сестринська справа

 

П.І.Б

Рейтинговий бал

  1. 1.        

Крюк Кароліна Вікторівна (сирота) квота

477,0

  1. 2.        

Пашко Ірина Миколаївна

700,6(с/к)

 

Рибалко Оксана Дмитрівна

648,3

 

Москальова Оксана Олександрівна

643,5

 

Лазарєва Марія В'ячеславівна

635,5

 

Зарва Анастасія В'ячеславівна

623,5

 

Балаценко Валерія Андріївна

621,5

 

Степанець Ірина Миколаївна

597,7(с/к)

 

Гуляк Катерина Олексіївна

574,8

  1.  

Хальота Олеся Валеріївна

567,3

 

Петрик Олександр Сергійович

564,0

 

Стеценко  Анастасія Сергіївна

543,0

 

Бондарь Катерина Сергіївна

539,4(с/к)

 

Ардуханян Ася Арменівна

536,6(с/к)

 

Афанас'єва Каріна Андріївна

532,6(с/к)

 

Корабельська Каріна Ігорівна

530,8

 

Гончарук Любов Сергіївна

528,7(с/к)

 

Щербина Ірина Михайлівна

519,3

 

Торська Аліна Андріївна

515,0

 

Симоненко Марія Григорівна

513,0

 

Мокроусова Анастасія Володимирівна

511,1(с/к)

 

Пушкар Анна Олександрівна

505,0

 

Мачула Дар'я Геннадіївна

502,2(с/к)

 

Івах Ольга Вікторівна

501,0

 

Коротич Тетяна Павлівна

498,0

 

Парфило Віталіна Вікторівна

497,8

 

Калуга Тетяна Вікторівна

488,0

 

Ткаченко Юлія Володимирівна

482,3

 

Авраменко Валентина Вікторівна

478,8(с/к)

 

Матвєєва Анастасія Олексіївна

473,5

 

Таланова Ірина Михайлівна

472,3

 

Ярова Тетяна Андріївна

471,0

  1.  

Дробітько Михайло Олександрович

469,5

 

Молочай Діана Вікторівна

464,5

 

Посенко Таїсія Олегівна

463,5

 

Дудченко Анастасія Іванівна

457,3

 

Курс Влада Юріївна

451,5

 

Дядюшка Марія Олександрівна

450,5

 

Ібрагімова Каріна Юріївна

449,5

 

Крючок Яна Володимирівна

442,8(с/к)

 

Кириченко Максим Миколайович

442,1(с/к)

 

Мороз Владислава Савівна

438,5

 

Соловйова Юлія Сергіївна

438,3

 

Сидоренко Світлана Петрівна

437,3

 

Миколенко Єлізавета Віталіївна

434,0

 

Русанова Руслана Денисівна

431,0

 

Біллєр Діана Романівна

424,3

 

Радченко Євгенія Григорівна

403,3

 

  

 

 

Детальніше

 

 Список вступників рекомендованих до зарахування

на основі повної загальної середньої освіти (11кл)

Спеціальність 223 Медсестринство

Спеціалізація Сестра медична (веч)

ПІБ

Рейтинговий бал

 

Зеленська Олена Григорівна

586,8

 

Хальота Олеся Валеріївна

567,3

  1.  

Лимар Оксана Василівна

566,0

 

Зикова  Лілія Миколаївна

558,0

 

Ступак Аліна Сергіївна

545,0

 

Слабко Олена Володимирівна

545,0

 

Великошапка Юлія Сергіївна

537,0

 

Маскаєва Тетяна Володимирівна

531,0

 

Соболєва Ганна Олександрівна

530,0

 

Кибукевич Наталія Олександрівна

528,0

 

Хваль Наталія Олексіївна

521,0

 

Матвєєва Тетяна Василівна

518,0

 

Симоненко Марія Григорівна

513,0

 

Ніколаєнко Наталія Василівна

511,0

 

Штельмах Валентина Петрівна

505,5

 

Тітаренко Олена Володимирівна

502,0

 

Мірошниченко Юлія Вікторівна

498,0

 

Морозова  Світлана Олександрівна

492,0

 

Лобода Євгенія Юріївна

492,0

 

Петрашко Світлана Олексіївна

489,0

 

Калашнікова Марина Володимирівна

488,0

 

Сподарець Тетяна Анатоліївна

487,0

 

Сидоренко Віра Анатоліївна

483,0

 

Соляник Алла Олегівна

482,0

 

Осадча Лариса Миколаївна

477,5

 

Прийма Наталія Василівна

475,0

 

Чернієнко Оксана Ігорівна

474,0

 

Подолянко Ярослава Владиславівна

463,5

 

Крамінська Юлія Олександрівна

456,0

 

Мірошников В'ячеслав Юрійович

450,0

 

Таланова Ірина Михайлівна

410,0

                            

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

Детальніше

Список вступників рекомендованих до зарахування

на основі повної загальної середньої освіти (11кл)

Спеціальність 223 Медсестринство

Спеціалізація Лікувальна справа

 

ПІБ

Рейтинговий бал

 
 

Крюк Кароліна Вікторівна

475,8

сирота (квота)

  1. 2.        

Пашко Ірина Миколаївна

700,6(с/к)

 

 

Чернявська Сніжана Ігорівна

674,6(с/к)

 
 

Рибальченко Єгор Олександрович

667,3

 
 

Москальова Оксана Олександрівна

643,5

 
 

Приходько Михайло Олександрович

633,0

 
 

Зарва Анастасія В'ячеславівна

623,5

 
 

Балаценко Валерія Андріївна

621,5

 
 

Василенко Анастасія Олексіївна

604,3(с/к)

 
 

Масік  Крістіна Андріївна

601,0

 
 

Пономаренко Ярослав Юрійович

576,0

 
 

Гуляк Катерина Олексіївна

574,8

 
 

Москаленко Дар'я  Анатоліївна

570,3

 
 

Петрик Олександр Сергійович

564,0

 
 

Бурсай  Аліна Віталіївна

562,5

 
 

Коновалова Даріна Юріївна

554,4(с/к)

 
 

Гріньо Олександр Олександрович

552,0

 
 

Гуляєв Сергій Олексійович

549,3

 
 

Федоров Павло Валентинович

546,0

 
 

Стеценко  Анастасія Сергіївна

543,0

 
 

Ардуханян Ася  Арменівна

536,6(с/к)

 
 

Коноз Максим Костянтинович

534,5

 
 

Калініченко Максим Васильович

527,8

 
 

Гончарук Любов Сергіївна

524,7(с/к)

 
 

Гаркава Катерина Сергіївна

523,4(с/к)

 
  1.  

Щербина Ірина Михайлівна

519,3

 

 

Хвостик Ярослав Валерійович

517,4(с/к)

 
 

Торська Аліна Андріївна

515,0

 
 

Пушкар Анна Олександрівна

505,0

 

 

Мачула Дар'я Геннадіївна

502,2(с/к)

 
 

Коротич Тетяна Павлівна

498,0

 
 

Парфило Віталіна Вікторівна

497,8

 
 

Калуга Тетяна Вікторівна

488,0

 
 

Карімова Карина Гулбоївна

485,5

 
 

Тополюк Анна Петрівна

482,5

комерція

 

Таланова Ірина Михайлівна

472,3

 
 

Ярова Тетяна Андріївна

471,0

 
 

Молочай Діана Вікторівна

464,5

 
 

Посенко Таїсія Олегівна

463,5

 
 

Дудченко Анастасія Іванівна

457,3

 
 

Сорокопуд Каріна Юріївна

451,8

 
 

Дядюшка Марія Олександрівна

450,5

 
 

Кириченко Максим Миколайович

442,1(с/к)

 
 

Мороз Владислава Савівна

438,5

 
 

Соловйова Юлія Сергіївна

438,3

 
 

Сидоренко Світлана Петрівна

437,3

 
 

Єльсова Анастасія Юріївна

437,0

 
 

Русанова Руслана Денисівна

431,0

 
 

Спаська Аліна Олександрівна

429,3

 
 

Біллєр Діана Романівна

424,3

 
 

Радченко Євгенія Григорівна

403,3

 


   

Детальніше

Заходи адаптації

Переглядів: 170   Дата: 2-09-2020, 09:08

Заходи адаптації

 

Детальніше