Комунальний заклад Сумської обласної ради "Сумський фаховий медичний коледж" - заклад фахової передвищої освіти, що здійснює підготовку близько 600 майбутніх медичних фахівців за спеціалізаціями «Сестринська справа», «Лікувальна справа», «Акушерська справа», «Лабораторна діагностика», «Стоматологія ортопедична» та забезпечує післядипломну освіту для спеціалістів закладів охорони здоров’я Сумської області. Сумський фаховий медичний коледж як базовий координує роботу чотирьох медичних закладів фахової передвищої освіти Сумської області

Css Template Preview

Останні новини

п»ї
Рейтингові відомості успішності!

Рейтингова відомість для призначення стипендії студентам 1 курсу на 1 семестр 2020-2021 групи 1-А [163,86 Kb] (cкачиваний: 145)

 

Рейтингова відомість для призначення стипендії студентам 1 курсу на 1 семестр 2020-2021 групи 1-Фа [169,35 Kb] (cкачиваний: 120)

 

Список вступників, зарахованих на основі базової загальної середньої освіти (9 кл) група 1-Фб [222,72 Kb] (cкачиваний: 191)

 

 

Рейтингова відомість для призначення стипендії студентам 1 курсу на 1 семестр 2020 - 2021 групи 1-Л [211,92 Kb] (cкачиваний: 231)

 

Рейтингова відомість для призначення стипендії студентам 1 курсу на 1 семестр 2020-2021 н.р групи 1-Мг [297,69 Kb] (cкачиваний: 247)

 

Рейтингова відомість для призначення стипендії студентам 1 курсу на 1 семестр 2020-2021 н.р. групи 1-Фб  [260,59 Kb] (cкачиваний: 175)

 

Рейтингова відомість студентів 2-Фб групи спеціалізації «Лікувальна справа» за 2 Семестр 2019-2020 нр [1,17 Mb] (cкачиваний: 523)

Рейтингова відомість студентів 2-Фа групи спеціалізації Лікувальна справа [189,93 Kb] (cкачиваний: 276)

Рейтингова відомість   студентів 4-фб групи спеціалізації «Лікувальна справа» за 2 семестр 2019-2020 нр [183,45 Kb] (cкачиваний: 246)

Рейтингова відомість студентів 2-А групи спеціалізації «Акушерська справа» за 2  Семестр 2019-2020нр [157,88 Kb] (cкачиваний: 219)

Рейтингова відомість студентів 3-А групи спеціалізація «Акушерська справа за 2 семестр 2019-2020нр [155,18 Kb] (cкачиваний: 236)

Рейтингова відомість студентів 3-Фб групи спеціалізації Лікувальна справа за 2 семестр 2019-2020 [236,93 Kb] (cкачиваний: 321)

Рейтингова відомість студентів 3-Фа групи спеціаліації «Лікувальна справа за ІІ семестр 2019-2020 нр [174,34 Kb] (cкачиваний: 236)

Рейтингова відомість за 2 семестр 2019-2020 н.р. студентів 1-Mr та 1-Мд спеціалізації «Сестринська справа» [2,2 Mb] (cкачиваний: 378)

Рейтингова відомість за 2 семестр 2019-2020 н.р. студентів 2-Мг та 2-Мд груп 2 курс спеціалізації «Сестринська справа» [2,15 Mb] (cкачиваний: 355)

Рейтингова відомість за 2 семестр 2019-2020 нр студентів 3-Мг та 3-Мд груп 3 курсу спеціалізації сетринська справа [285,04 Kb] (cкачиваний: 260)

Рейтингова відомість студентів 3-Л групи спеціалізації «Лабораторна діагностика» за 2 семестр 2019 2020 нр [166,38 Kb] (cкачиваний: 252)

Рейтингова відомість студентів 2-Л грунти спеціалізації «Лабораторна діагностика» за ІІ семестр 2019 2020 нр [179,76 Kb] (cкачиваний: 262)

Рейтингова відомість за 2 семестр 2019-2020 н.р. студента 2-З групи И курсу спеціалізації «Стоматологія ортопедична»  [59,25 Kb] (cкачиваний: 225)

Рейтингова відомість за 2 семестр 2019-2020 н.р. студентів 1-Ма групи I курсу спеціалізації «Сестринська справа»  [147,33 Kb] (cкачиваний: 297)

Рейтингова відомість за ІІ семестр 2019-2020 н.р. студентів 2-Ма групи 2 курсу спеціалізації «Сестринська справа»  [163,13 Kb] (cкачиваний: 248)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

п»ї
Розклад роботи для слухачів підготовчих курсів на 04 травня 2019!

До уваги слухачів

освітніх послуг з окремих дисциплін!

 

У травні 2019 року

заняттявідбудуться в такі дні:

4, 18, та 25 травня.

11 травня 2019 занять не буде

п»ї
УВАГА!!

 

 УВАГА! 

Соціальний проект
"SCHOLARSHIP"

 

 

 

 

Архів сайту

Ми у соціальних мережах



Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

ОГОЛОШЕННЯ

Переглядів: 184   Дата: 23-08-2020, 15:14

ОГОЛОШЕННЯ

 

27 серпня 2020 року об 11-00 в актовій залі Сумського медичного коледжу відбудуться профспілкові звітно-виборні збори.

Явка членів Профспілки обов’язкова!

Детальніше

До уваги абітурієнтів!

Переглядів: 111   Дата: 14-08-2020, 06:59

До уваги абітурієнтів!

Прийом документів для вступу буде відбуватися також  у  суботу 15.08.2020р. Всіх бажаючих чекаємо з  09:00 по 12:00.

Телефон приймальної комісії  0500355060

Детальніше

До уваги вступників

Переглядів: 202   Дата: 28-07-2020, 12:08

До уваги вступників на базі 9 класів, які потребують проживання в гуртожитку!!!

Вам необхідно з’явитись на організаційні збори  з питань поселення та проживання, які відбудуться  4 серпня 2020р   о 10.00 за адресою вул.Паркова, 2 (гуртожиток коледжу)

Телефон для довідок 0500355060

 

Детальніше

НАКАЗИ НА ЗАРАХУВАННЯ

Переглядів: 266   Дата: 27-07-2020, 12:06

Наказ 1 [1,02 Mb] (cкачиваний: 495)

Наказ 2 [2,6 Mb] (cкачиваний: 437)

Наказ 3 [2,76 Mb] (cкачиваний: 460)

Наказ 4 [2,38 Mb] (cкачиваний: 340)

 

Детальніше

До уваги абітурієнтів на основі 11 класів!

Переглядів: 206   Дата: 24-07-2020, 09:28

До уваги абітурієнтів на основі 11 класів!

 

З 1 серпня ви маєте зареєструвати власний електронний кабінет вступника за адресою: http://ez.osvitavsim.org.ua

 

Далі обрати шлях вступу :

 

  1. 1.    За результатами ЗНО – необхіднозавантажитиваші документи, результати ЗНО та подати заяву на вступ до коледжу в електронному кабінеті
  2. 2.    За вступними іспитами – необхідно особистодо коледжу подати паперові документи згідно списку

 

Вам на допомогу діє наш Консультаційний центр за адресою:

 м. Суми, вул. Паркова 4

При зверненні необхідно мати документи для вступу!

 

Прийом документів для вступу буде тривати:

 

  • Ø За вступними іспитами з 13 серпня по 22 серпня
  • Ø За результатами ЗНО з 13 серпня по 01 вересня

 

Довідки за телефоном 0500355060

 

Детальніше

Список вступників, рекомендованих до зарахування

на основі базової загальної середньої освіти (9 кл.)

Спеціальність 223 Медсестринство

спеціалізація  Сестринська справа

 

П.І.Б.

Рейтинговий

бал

      1.             

Харченко Сніжана Сергіївна                         інв

535,0

      2.             

Куськова Мирослава Сергіївна

578,0

      3.             

Самойленко Анастасія Сергіївна

568,0

      4.             

Євдокименко Габріела Адефрісівна

552,0

      5.             

Покутня Катерина Олександрівна

548,0

      6.             

Кіктєва Аліна Сергіївна

542,0

      7.             

Клець Вікторія Вікторівна

540,0

      8.             

Павленко Катерина Сергіївна

533,0

      9.             

Колотова Жанна Олександрівна

528,0

 10.             

Сорокалєтова Ангеліна Денисівна

527,0

 11.             

Нєстєров Дмитро Олексійович

527,0

 12.             

Захарченко Марія Владиславівна

526,0

 13.             

Оськіна Марина Вікторівна

522,0

 14.             

Дворніченко Інна Іванівна

521,0

 15.             

Федорковський Андрій Іванович

519,0

 16.             

Сомова Поліна Сергіївна

516,0

 17.             

Стонт Ілля Сергійович

515,0

 18.             

Карпенок Софія Віталіївна

512,0

 19.             

Супрунова Єлизавета Володимирівна

509,0

 20.             

Горбачова Єлизавета Олексіївна

508,0

 21.             

Шакель Вікторія Андріївна

508,0

 22.             

Василега Анна Валентинівна

505,0

 23.             

Гніденко Софія Олексіївна

501,0

 24.             

Сушко Ірина Сергіївна

499,0

 25.             

Сіренко Софія Русланівна

496,0

 26.             

Степанова Ірина Віталіївна

496,0

 27.             

Грищенко Олександр Олександрович

495,0

 28.             

Феніна  Поліна Олександрівна

495,0

 29.             

Аксевич Вікторія Ігорівна

493,0

 30.             

Виходцева Валерія Олександрівна

492,0

 

 

 

Кількість місць регіонального замовлення- 30

 

 

         31.      


Кобильченко  Анастасія Дмитрівна

492,0

         32.      

Семиліт Анастасія Сергіївна

486,0

         33.      

Довбик Анна Костянтинівна

486,0

         34.      

Клименко Анна Юріївна

483,0

         35.      

Коротя Євгенія Романівна

482,0

         36.      

Письменний Олексій Станіславович

479,0

         37.      

Дябелко Діана Олександрівна

478,0

         38.      

Черцова Вероніка Віталіївна

476,0

         39.      

Орлова Владислава Віталіївна

475,0

         40.      

Гордієнко Владислав Володимирович

473,0

         41.      

Розум Дар'я Андріївна

472,0

         42.      

Мусієнко Анастасія Сергіївна

471,0

         43.      

Нагорна Евеліна Ігорівна

470,0

         44.      

Марченко Альона Юріївна

468,0

         45.      

Гришко Марія Олександрівна

467,0

         46.      

Бобошко Валентина Павлівна

465,0

         47.      

Серга Катерина Андріївна

458,0

         48.      

Ніженець Катерина Володимирівна

455,0

         49.      

Ковальова Ольга Володимирівна

455,0

         50.      

Ткач Ольга Русланівна

453,0

         51.      

Басенко Софія Романівна

451,0

         52.      

Скрипченко Анна Олександрівна

450,0

         53.      

Калітаєва Марія Костянтинівна

448,0

         54.      

Яценко Софія Олексіївна

447,0

         55.      

Ємельяненко Єлизавета Анатоліївна              інв

446,0

         56.      

Сєрова Катерина Геннадіївна

446,0

         57.      

Мірошниченко Марія Олександрівна

444,0

         58.      

Кошель Марія Юріївна                                     інв

443,0

         59.      

Богатчук Анна Віталіївна

438,0

         60.      

Калюжна Поліна Олександрівна

437,0

         61.      

Жиряк Аполлінарія Валеріївна

432,0

         62.      

Якубовський Андрій Сергійович

429,0

         63.      

Торба Руслана Сергіївна

421,0

         64.      

Манько Анжеліка Олександрівна                  АТО

420,0

         65.      

Козлов Кирило Костянтинович

416,0

         66.      

Снітко Віра Фадіївна

416,0

         67.      

Тимошенко Григорій Григорович                   інв

412,0

         68.      

Дяченко Анастасія Сергіївна

411,0

         69.      

Заєць Анастасія Валеріївна

396,0

         70.      

Верба Дар'я Романівна

393,0

         71.      

Даниленко Анастасія Володимирівна

390,0

         72.      

Дрижова Крістіна Богданівна

382,0

         73.      

Дудник Євген Сергійович

373,0

         74.      

Криловецька Вікторія Владиславівна

371,0

         75.      

Дубровський Роман Володимирович 

359,0

         76.      

Лех Денис Сергійович

351,0

 

Детальніше

Список вступників, рекомендованих до зарахування

на основі базової загальної середньої освіти (9 кл.)

Спеціальність 223 Медсестринство

Спеціалізація  Лікувальна справа  

П.І.Б.

Рейтинговий бал

     1.             

Харченко Сніжана Сергіївна                        інв

535,0

     2.             

Куськова Мирослава Сергіївна

578,0

     3.             

Самойленко Анастасія Сергіївна

568,0

     4.             

Євдокименко Габріела Адефрісівна

552,0

     5.             

Покутня Катерина Олександрівна

548,0

     6.             

Кіктєва Аліна Сергіївна

542,0

     7.             

Клець Вікторія Вікторівна

540,0

     8.             

Павленко Катерина Сергіївна

533,0

     9.             

Колотова Жанна Олександрівна

528,0

 10.             

Сорокалєтова Ангеліна Денисівна

527,0

 11.             

Нєстєров Дмитро Олексійович

527,0

 12.             

Захарченко Марія Владиславівна

526,0

 13.             

Оськіна Марина Вікторівна

522,0

 14.             

Дворніченко Інна Іванівна

521,0

 15.             

Федорковський Андрій Іванович

519,0

 16.             

Сомова Поліна Сергіївна

516,0

 17.             

Стонт Ілля Сергійович

515,0

 18.             

Карпенок Софія Віталіївна

512,0

 19.             

Кузьменко Данило Вячеславович

511,0

 20.             

Супрунова Єлизавета Володимирівна

509,0

 21.             

Горбачова Єлизавета Олексіївна

508,0

 22.             

Шакель Вікторія Андріївна

508,0

 23.             

Гніденко Софія Олексіївна

501,0

 24.             

Сушко Ірина Сергіївна

499,0

 25.             

Сіренко Софія Русланівна

496,0

 

Кількість місць регіонального замовлення- 25

 

 

 

 

26

Степанова Ірина Віталіївна

496,0

27

Грищенко Олександр Олександрович

495,0

28

Феніна  Поліна Олександрівна

495,0

29

Аксевич Вікторія Ігорівна

493,0

30

Виходцева Валерія Олександрівна

492,0

31

Кобильченко  Анастасія Дмитрівна

492,0

32

Семиліт Анастасія Сергіївна

486,0

33

Довбик Анна Костянтинівна

486,0

34

Клименко Анна Юріївна

483,0

35

Коротя Євгенія Романівна

482,0

36

Письменний Олексій Станіславович

479,0

37

Дябелко Діана Олександрівна

478,0

38

Орлова Владислава Віталіївна

475,0

39

Розум Дар'я Андріївна

472,0

40

Мусієнко Анастасія Сергіївна

471,0

41

Нагорна Евеліна Ігорівна

470,0

42

Марченко Альона Юріївна

468,0

43

Гришко Марія Олександрівна

467,0

44

Бобошко Валентина Павлівна

465,0

45

Серга Катерина Андріївна

458,0

46

Ніженець Катерина Володимирівна

455,0

47

Ковальова Ольга Володимирівна

455,0

48

Ткач Ольга Русланівна

453,0

49

Басенко Софія Романівна

451,0

50

Калітаєва Марія Костянтинівна

448,0

51

Яценко Софія Олексіївна

447,0

52

Ємельяненко Єлизавета Анатоліївна         інв

446,0

53

Сєрова Катерина Геннадіївна

446,0

54

Мірошниченко Марія Олександрівна

444,0

55

Кошель Марія Юріївна                                інв

443,0

56

Богатчук Анна Віталіївна

438,0

57

Калюжна Поліна Олександрівна

437,0

58

Жиряк Аполлінарія Валеріївна

432,0

59

Якубовський Андрій Сергійович

429,0

60

Торба Руслана Сергіївна

421,0

61

Манько Анжеліка Олександрівна            АТО

420,0

62

Козлов Кирило Костянтинович

416,0

63

Снітко Віра Фадіївна

416,0

64

Тимошенко Григорій Григорович              інв

412,0

65

Дяченко Анастасія Сергіївна

411,0

66

Заєць Анастасія Валеріївна

396,0

67

Верба Дар'я Романівна

393,0

68

Даниленко Анастасія Володимирівна

390,0

69

Дрижова Крістіна Богданівна

382,0

70

Дудник Євген Сергійович

373,0

71

Криловецька Вікторія Владиславівна

371,0

 

 

Детальніше

Список вступників, рекомендованих до зарахування

на основі базової загальної середньої освіти (9 кл.)

Спеціальність 224 Технологія медичної діагностики та лікування

Спеціалізація  Лабораторна діагностика  

 

П.І.Б.

Рейтинговий бал

     1.             

Черенок Олександр Іванович                       інв

475,0

     2.             

Самойленко Анастасія Сергіївна

568,0

     3.             

Покутня Катерина Олександрівна

548,0

     4.             

Колотова Жанна Олександрівна

528,0

     5.             

Нєстєров Дмитро Олексійович

527,0

     6.             

Оськіна Марина Вікторівна

522,0

     7.             

Гніденко Софія Олексіївна

501,0

     8.             

Сушко Ірина Сергіївна

499,0

     9.             

Сіренко Софія Русланівна

496,0

 10.             

Виходцева Валерія Олександрівна

492,0

 11.             

Кобильченко  Анастасія Дмитрівна

492,0

 12.             

Рикун Жанна Леонідівна

490,0

 13.             

Семиліт Анастасія Сергіївна

486,0

 14.             

Довбик Анна Костянтинівна

486,0

 15.             

Письменний Олексій Станіславович

479,0

 16.             

Дябелко Діана Олександрівна

478,0

 17.             

Розум Дар'я Андріївна

472,0

 18.             

Нагорна Евеліна Ігорівна

470,0

 19.             

Бобошко Валентина Павлівна

465,0

 20.             

Серга Катерина Андріївна

458,0

 21.             

Ніженець Катерина Володимирівна

455,0

 22.             

Ковальова Ольга Володимирівна

455,0

 23.             

Ткач Ольга Русланівна

453,0

 24.             

Басенко Софія Романівна

451,0

 25.             

Скрипченко Анна Олександрівна

450,0

 

 

 

Кількість місць регіонального замовлення- 25

 

 

 

 

26

Калітаєва Марія Костянтинівна

448,0

27

Сєрова Катерина Геннадіївна

446,0

28

Ємельяненко Єлизавета Анатоліївна       інв

446,0

29

Мірошниченко Марія Олександрівна

444,0

30

Кошель Марія Юріївна                              інв

443,0

31

Калюжна Поліна Олександрівна

437,0

32

Жиряк Аполлінарія Валеріївна

432,0

33

Якубовський Андрій Сергійович

429,0

34

Козлов Кирило Костянтинович

416,0

35

Снітко Віра Фадіївна

416,0

36

Дяченко Анастасія Сергіївна

411,0

37

Тисячник Тетяна Олександрівна

405,0

38

Чорнобока Поліна Олегівна

402,0

39

Заєць Анастасія Валеріївна

396,0

40

Верба Дар'я Романівна

393,0

41

Даниленко Анастасія Володимирівна

390,0

42

Дрижова Крістіна Богданівна

382,0

43

Дудник Євген Сергійович

373,0

44

Дубровський Роман Володимирович        інв

359,0

45

Лех Денис Сергійович

351,0

 

 

Детальніше

РЕЗУЛЬТАТИ ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ

Переглядів: 250   Дата: 20-07-2020, 12:41

РЕЗУЛЬТАТИ   ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ

з   хімії

20 липня 2020 року

 

№ з/п

Прізвище, імя та по батькові вступника

Кількість балів

за 12-б. шкалою

за 200-б. шкалою

1

Аксевич Вікторія Ігорівна

8,4

164

2

Басенко Софія Романівна

5,8

138

3

Богатчук Анна Віталіївна

4,1

121

4

Горбачова Єлизавета Олексіївна

8

160

5

Гришко Марія Олександрівна

4,9

129

6

Грищенко Олександр Олександрович

10,3

183

7

Дубровський Роман Володимирович

4,5

125

8

Євдокименко Габріела Адефрісівна

9,8

178

9

Жиряк Аполлінарія Валеріївна

4

120

10

Карпенок Софія Віталіївна

7,3

153

11

Кузьменко Данило Вячеславович

8,5

165

12

Лех Денис Сергійович

4

120

13

Нєстєров Дмитро Олексійович

10,8

188

14

Ніженець Катерина Володимирівна

4,9

129

15

Оськіна Марина Вікторівна

6,8

148

16

Павленко Катерина Сергіївна

6,8

148

17

Письменний Олексій Станіславович

10

180

18

Покутня Катерина Олександрівна

10,3

183

19

Серга Катерина Андріївна

4

120

20

Скрипченко Анна Олександрівна

4

120

21

Сомова Поліна Сергіївна

8,4

164

22

Стонт Ілля Сергійович

10

180

23

Ткач Ольга Русланівна

4

120

24

Торба Руслана Сергіївна

4

120

25

Феніна  Поліна Олександрівна

4,3

123

26

Харченко Сніжана Сергіївна

8

160

27

Шакель Вікторія Андріївна

6,5

145

28

Сушко Ірина Сергіївна

5,5

135

29

Гордієнко Владислав Володимирович

4,3

123

30

Снітко Віра Фадіївна

4

120

 

Детальніше

РЕЗУЛЬТАТИ ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ

Переглядів: 200   Дата: 19-07-2020, 09:28

РЕЗУЛЬТАТИ

 ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ

з   біології

Група 3

Дата проведення вступного випробування        18 липня 2020 року

 

№ з/п

Прізвище, імя та по батькові вступника

Кількість балів

за 12-бальною шкалою

за 200-бальною шкалою

1

Бобошко Валентина Павлівна

5,5

138

2

Верба Дар'я Романівна

5

134

3

Дрижова Крістіна Богданівна

6

143

4

Калюжна Поліна Олександрівна

6

143

5

Ковальова Ольга Володимирівна

4

124

6

Козлов Кирило Костянтинович

6,5

148

7

Кошель Марія Юріївна

6

143

8

Криловецька Вікторія Владиславівна

3,5

121

9

Куськова Мирослава Сергіївна

10,5

186

10

Марченко Альона Юріївна

5,5

138

11

Нагорна Евеліна Ігорівна

9

172

12

Орлова Владислава Віталіївна

7,5

157

13

Розум Дар'я Андріївна

6

143

14

Сєрова Катерина Геннадіївна

4,5

129

15

Тимошенко Григорій Григорович

3,5

121

 

Детальніше