Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

ВИХОВНА РОБОТА!

ВИХОВНА РОБОТА

«Подаруймо радість дітям!»

 

З 20-го по 27-е грудня 2017 року у Сумському медичному коледжі проходила благочинна акція «Дитячі посмішки».

Студенти принесли яскраві іграшки для дітей – сиріт та дітей із обмеженими можливостями та порушеннями здоров’я.

РОБОТА БАЗОВОГО КОЛЕДЖУ!

РОБОТА БАЗОВОГО КОЛЕДЖУ

 28 грудня 2017 року Сумський базовий медичний коледж провів скайп-конференцію адміністрації та відповідальних секретарів медичних училищ регіону.

 

6-Й КОНКУРС «ЗБЕРЕЖИ ЯЛИНКУ!»!

18 грудня 2017 року у Сумському медичному коледжі відбувся 6-й Конкурс «Збережи ялинку!», в якому взяли участь 22 академічні групи та 6 циклових комісій навчального закладу.

Корисні посилання

    МОН

Ми у соціальних мережахвиховні заходи

25.10.2016 року на базі гуртожитку Сумського медичного коледжу відбувся виховний захід «Чи насправді «легкі напої» легкі?».

 

У сучасному суспільстві здоров’я людини є однією з найвищих людських цінностей. Але сучасна молодь не вбачає реальної загрози своєму здоров’ю, вживаючи слабоалкогольні напої. Молодь майже не знає всієї правди про алкоголь.

 

Мета заходу: роз’яснити студентам усі приховані загрози, які містить у собі надмірне зловживання слабоалкогольними напоями; виховувати свідоме ставлення студентів до свого здоров’я як найвищої соціальної цінності; формувати здоровий спосіб життя; профілактика шкідливих звичок; формувати почуття відповідальності за свої дії.

 

Підготували та провели захід:

 

-бібліотекар Хилько Т.М.,

-практичний психолог Сагер І.В.,

-вихователі гуртожитку: Лех Т.Ф., Руденко В.В.,

-студенти групи 1 мд: Новак А., Богданова Н., Тертична Н.

 

 

 

( Переглядів сторінки : 1061 )