Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

ВИХОВНА РОБОТА!

ВИХОВНА РОБОТА

«ТАЛАНТИ  ТВОЇ,  УКРАЇНО»

 

16 листопада 2017 року у Сумському медичному коледжі відбувся щорічний традиційний фестиваль студентської творчості, присвячений Міжнародному дню студента.

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ!

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

 

“Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова, ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподіванки, розум, досвід, почування.”

 

Панас Мирний

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА!

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

 

Профорієнтаційна робота – важливий багатогранний безперервний процес і запорука успішного майбутнього навчального закладу. 

Корисні посилання

    МОН

Ми у соціальних мережах    Мы в вк
виховні заходи

25.10.2016 року на базі гуртожитку Сумського медичного коледжу відбувся виховний захід «Чи насправді «легкі напої» легкі?».

 

У сучасному суспільстві здоров’я людини є однією з найвищих людських цінностей. Але сучасна молодь не вбачає реальної загрози своєму здоров’ю, вживаючи слабоалкогольні напої. Молодь майже не знає всієї правди про алкоголь.

 

Мета заходу: роз’яснити студентам усі приховані загрози, які містить у собі надмірне зловживання слабоалкогольними напоями; виховувати свідоме ставлення студентів до свого здоров’я як найвищої соціальної цінності; формувати здоровий спосіб життя; профілактика шкідливих звичок; формувати почуття відповідальності за свої дії.

 

Підготували та провели захід:

 

-бібліотекар Хилько Т.М.,

-практичний психолог Сагер І.В.,

-вихователі гуртожитку: Лех Т.Ф., Руденко В.В.,

-студенти групи 1 мд: Новак А., Богданова Н., Тертична Н.

 

 

 

( Переглядів сторінки : 978 )