Комунальний заклад Сумської обласної ради "Сумський фаховий медичний коледж" - заклад фахової передвищої освіти, що здійснює підготовку близько 600 майбутніх медичних фахівців за спеціалізаціями «Сестринська справа», «Лікувальна справа», «Акушерська справа», «Лабораторна діагностика», «Стоматологія ортопедична» та забезпечує післядипломну освіту для спеціалістів закладів охорони здоров’я Сумської області. Сумський фаховий медичний коледж як базовий координує роботу чотирьох медичних закладів фахової передвищої освіти Сумської області

Css Template Preview

Останні новини

п»ї
ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ!

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ 12 червня

 

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ!
У рамках проведення Дня відкритих дверей 12.06.2021 відбудеться розіграш призу для наших майбутніх студентів.
Щоб взяти участь у розіграші, дайте відповіді на питання анкети за покликанням нижче.
Приз буде вручено в актовій залі КЗ СОР "Сумський фаховий медичний коледж" 12.06.2021 під час заходу.
Чекаємо на тебе, переможцю!

 

АНКЕТА

п»ї
професійне виховання!

професійне виховання

 

Дитинство наше – в нас одне,

І хай це кожен пам’ятає! 

Дитячі душі на Землі

Нехай ніхто не ображає!

п»ї
ШАНОВНІ ВСТУПНИКИ!!

ШАНОВНІ ВСТУПНИКИ!

 У КЗ СОР «Сумський фаховий медичний коледж» розпочалося провадження освітньої діяльності у сфері професійної освіти (Наказ Міністерства освіти і науки України від 18.05.2021р. №59-Л(додатки: 6.15, 6.16.). Запрошуємо Вас на навчання за професією 5132 Молодша медична сестра  (молодший медичний брат) за догляду за хворими( ліцензійний обсяг-60 осіб, комерційна форма навчання) та Екстрений медичний технік( ліцензійний обсяг-30 осіб, бюджетна форма навчання).

Архів сайту

Ми у соціальних мережахПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ

Переглядів: 90   Дата: 25-05-2021, 11:41

«Я дякую, солдате, за життя» - це  своєрідна квінтесенція системної та клопіткої виховної роботи з національно-патріотичного виховання.

Віршованими рядками, що лунають у музичному та відео супроводі, з глибокою шаною та вдячністю, звертається у фільмі теперішнє студентство до справжніх патріотів України, учасників АТО/ООС, загиблих та живих, волонтерів, військових, добровольців, випускників нашого навчального закладу, засвідчуючи свою непохитну національну, громадянську, життєву позицію та переймаючи патріотичну естафету наслідування.  

Усього три хвилини триває фільм, але так багато емоцій, думок, спогадів та подій у ньому торкаються кожного серця та щиро лунає:

Я дякую, солдате, за життя

Що я живу без куль над головою

Що маю я надію в майбуття,

І я думками завжди із тобою!     

 

Вітаємо авторів проекту – Боровик О.Г., Верхову О.І., Моря Ю. В., Головешко А. О. , Марусиченко О. та бажаємо творчого натхнення та подальших успіхів!

 

ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ

 

 

 

ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ

 

 

 

ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ

 

 

 

ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ

 

 

 

ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ

 

 

 

ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ

 

 

 

Повернутися