Комунальний заклад Сумської обласної ради "Сумський фаховий медичний коледж" - заклад фахової передвищої освіти, що здійснює підготовку близько 600 майбутніх медичних фахівців за спеціалізаціями «Сестринська справа», «Лікувальна справа», «Акушерська справа», «Лабораторна діагностика», «Стоматологія ортопедична» та забезпечує післядипломну освіту для спеціалістів закладів охорони здоров’я Сумської області. Сумський фаховий медичний коледж як базовий координує роботу чотирьох медичних закладів фахової передвищої освіти Сумської області

Css Template Preview

Останні новини

п»ї
ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ!

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ 12 червня

 

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ!
У рамках проведення Дня відкритих дверей 12.06.2021 відбудеться розіграш призу для наших майбутніх студентів.
Щоб взяти участь у розіграші, дайте відповіді на питання анкети за покликанням нижче.
Приз буде вручено в актовій залі КЗ СОР "Сумський фаховий медичний коледж" 12.06.2021 під час заходу.
Чекаємо на тебе, переможцю!

 

АНКЕТА

п»ї
професійне виховання!

професійне виховання

 

Дитинство наше – в нас одне,

І хай це кожен пам’ятає! 

Дитячі душі на Землі

Нехай ніхто не ображає!

п»ї
ШАНОВНІ ВСТУПНИКИ!!

ШАНОВНІ ВСТУПНИКИ!

 У КЗ СОР «Сумський фаховий медичний коледж» розпочалося провадження освітньої діяльності у сфері професійної освіти (Наказ Міністерства освіти і науки України від 18.05.2021р. №59-Л(додатки: 6.15, 6.16.). Запрошуємо Вас на навчання за професією 5132 Молодша медична сестра  (молодший медичний брат) за догляду за хворими( ліцензійний обсяг-60 осіб, комерційна форма навчання) та Екстрений медичний технік( ліцензійний обсяг-30 осіб, бюджетна форма навчання).

Архів сайту

Ми у соціальних мережахЗасідання Координаційної ради

Переглядів: 56   Дата: 28-05-2021, 09:49

26 травня 2021 року відбулось чергове засідання Координаційної ради безперервної післядипломної освіти молодших медичних спеціалістів при управлінні охорони здоров’я Сумської ОДА, на якому було розглянуто та обговорено ряд планових питань, зокрема був зроблений аналіз роботи безпосередніх керівників базових закладів охорони здоров’я та якісного викладацького складу як важливої складової компетентнісної освіти в        умовах карантину з використанням різних форм навчання.

Методист відділення Вовк Любов Миколаївна надала методичний супровід  післядипломної підготовки молодших медичних спеціалістів на відділенні в умовах карантину і підкреслила, що застосовуються нові підходи при опануванні навчального матеріалу на циклах з використанням додатків Google, програми Zoomта Meet для организації відеоконференцій.

Ніконова Ніна Іванівна - сестра медична-координатор  КЗ СОР «СОКЛ» поділилась досвідом роботи  щодо підвищення кваліфікації молодших медичних спеціалістів закладу а також інших обов’язків її посади.

Члени Координаційної ради обговорили та прийняли рішення про підготовку сумісних з УОЗ СОДА рекомендацій керівникам ЗОЗ щодо введення посади сестри медичної-координатора в заклади охорони здоров’я області. А також рішенням Координаційної ради з огляду на епідеміологічну ситуацію у ІІ півріччі 2021 року здійснювати підготовку молодших спеціалістів із медичною освітою (спеціалізація, удосконалення) за очною формою навчання.

 

 

Завідувач відділення

післядипломної освіти

молодших медичних та

фармацевтичних спеціалістів                                       Любов ПРИХОДЬКО

Повернутися