Комунальний заклад Сумської обласної ради "Сумський фаховий медичний коледж" - заклад фахової передвищої освіти, що здійснює підготовку близько 600 майбутніх медичних фахівців за спеціалізаціями «Сестринська справа», «Лікувальна справа», «Акушерська справа», «Лабораторна діагностика», «Стоматологія ортопедична» та забезпечує післядипломну освіту для спеціалістів закладів охорони здоров’я Сумської області. Сумський фаховий медичний коледж як базовий координує роботу чотирьох медичних закладів фахової передвищої освіти Сумської області

Css Template Preview

Останні новини

п»ї
Накази про зарахування вступників на основі базової загальної середньої освіти (9 клас) на бюджетну форму навчання!
п»ї
оголошення!

Шановні вступники!
Студенти, що потребують поселення до гуртожитку на період на навчання, вам необхідно 09 серпня на 12.00 з'явитися на організаційні збори до гуртожитку за адресою: вул. Паркова 2
 
 Приймальна комісія

п»ї
Рейтингові списки вступників на основі базової загальної середньої освіти (9 клас)!

Архів сайту

Ми у соціальних мережахГОТУЄМО КВАЛІФІКОВНИХ РОБІТНИКІВ

Переглядів: 613   Дата: 22-06-2021, 09:02

     У КЗ СОР «Сумський фаховий медичний коледж» розпочалося провадження освітньої діяльності у сфері професійної освіти (наказ Міністерства освіти і науки України від 18.05.2021 № 59-Л (додатки: 6.15, 6.16.).

ГОТУЄМО  КВАЛІФІКОВНИХ  РОБІТНИКІВ

 

Професії, за якими здійснюється професійно-технічне навчання:

«Молодша медична сестра з догляду за хворими»

 

«Екстрений медичний технік»

 

 

     Коледж готує кваліфікованих робітників відповідно до Державних стандартів. До вступу на вказані професії приймаються незайняті громадяни України за направленням Сумського обласного центру зайнятості, а також особи, які направлені на навчання за рахунок підприємств, установ, організацій та приватні особи, які уклали договір на навчання за власний рахунок, що мають повну загальну середню освіту.

Для вступу здобувачі освіти повинні надати:

-          Особисту заяву.

       Копії документів;

-       Паспорта громадянина України.

-       Реєстраційного номеру облікової картки платника податків.

-       Документа (документів) про освіту.

-       Медичну довідку.

-       Фотокартки (3х4) – 6 (шість) шт.

          Прийом на навчання проводиться двічі на рік у I та II семестрі навчального року. Термін навчання для здобуття професій за освітньо-кваліфікаційним рівнем «кваліфікований робітник» визначається відповідно до робочих навчальних планів і складає 13-14 тижнів.

          Здобувачам освіти, які успішно закінчили навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «кваліфікований робітник» видається Свідоцтво про присвоєння робітничої кваліфікації.

Довідки за телефоном: 050-035-50-60

e-mail:  [email protected]

Адреса: вул. Паркова, 4, Суми, Сумська область, 40000.

Повернутися