Комунальний заклад Сумської обласної ради "Сумський фаховий медичний коледж" - заклад фахової передвищої освіти, що здійснює підготовку близько 600 майбутніх медичних фахівців за спеціалізаціями «Сестринська справа», «Лікувальна справа», «Акушерська справа», «Лабораторна діагностика», «Стоматологія ортопедична» та забезпечує післядипломну освіту для спеціалістів закладів охорони здоров’я Сумської області. Сумський фаховий медичний коледж як базовий координує роботу чотирьох медичних закладів фахової передвищої освіти Сумської області

Css Template Preview

Останні новини

п»ї
РОБОТА З ОБДАРОВАНОЮ МОЛОДДЮ!

РОБОТА З ОБДАРОВАНОЮ МОЛОДДЮ

 

16 грудня 2021 року у КЗ СОР «Сумський фаховий медичний коледж»було проведено олімпіаду з медсестринства в акушерстві серед студентів 2-го та 3-курсів спеціалізації «Сестринська справа»

п»ї
ВИХОВНА РОБОТА!

ВИХОВНА РОБОТА

 

п»ї
ОНЛАЙН-ФЕСТИВАЛЬ!

ОНЛАЙН-ФЕСТИВАЛЬ

 

Архів сайту

Ми у соціальних мережахВИХОВНА РОБОТА

Переглядів: 53   Дата: 14-01-2022, 15:15

Щедрувальники привітали викладачів, студентів, працівників коледжу зі святом Меланки, зі Старим Новим роком та з усіма зимовими народним святами. В кожному кабінеті, в кожній аудиторії коледжу лунали щедрувальники пісні та щирі, теплі побажання миру, добра, щастя, злагоди.

ВИХОВНА РОБОТА

 

ВИХОВНА РОБОТА

 

ВИХОВНА РОБОТА

 

ВИХОВНА РОБОТА

 

ВИХОВНА РОБОТА

 

А зранку 14 січня – тобто у перший день Старого Нового року та на свято Василя Великого парубки – посівальники засіяли у рідному коледжі, щоб впустити щастя, радість, мир та достаток.

Житом, житом із долоні,

По долівці, по ослоні,

Засіваєм в вашій хаті –

Будьте дужі та багаті!

Щоб збулося все нівроку –

З новим щастям, з Новим роком!

ВИХОВНА РОБОТА

 

ВИХОВНА РОБОТА

 

ВИХОВНА РОБОТА

 

ВИХОВНА РОБОТА

 

ВИХОВНА РОБОТА

 

ВИХОВНА РОБОТА

 

Повернутися