Комунальний заклад Сумської обласної ради "Сумський фаховий медичний коледж" - заклад фахової передвищої освіти, що здійснює підготовку близько 600 майбутніх медичних фахівців за спеціалізаціями «Сестринська справа», «Лікувальна справа», «Акушерська справа», «Лабораторна діагностика», «Стоматологія ортопедична» та забезпечує післядипломну освіту для спеціалістів закладів охорони здоров’я Сумської області. Сумський фаховий медичний коледж як базовий координує роботу чотирьох медичних закладів фахової передвищої освіти Сумської області

Css Template Preview

Останні новини

п»ї
Накази про зарахування вступників на основі базової загальної середньої освіти (9 клас) на бюджетну форму навчання!
п»ї
оголошення!

Шановні вступники!
Студенти, що потребують поселення до гуртожитку на період на навчання, вам необхідно 09 серпня на 12.00 з'явитися на організаційні збори до гуртожитку за адресою: вул. Паркова 2
 
 Приймальна комісія

п»ї
Рейтингові списки вступників на основі базової загальної середньої освіти (9 клас)!

Архів сайту

Ми у соціальних мережахІнформація про коледж

Комунальний заклад Сумської обласної ради «Сумський фаховий медичний коледж»— заклад фахової перед вищої освіти, що здійснює підготовку близько 600 майбутніх медичних фахівців за трьома спеціальностями:

 

Meдсестринство (на базi 9 класів)

Meдсестринство (на базi 11 класів)

Технологiя медичноi дiагностики та лiкування (на базi 9 класів)

Стоматологія (на базi 11 класів)

 

та забезпечує післядипломну освіту понад 10 тисяч молодших медичних спеціалістів для закладів охорони здоров’я Сумської області.

 

     Навчальний процес забезпечують 69 висококваліфікованих викладачів, серед яких 40 викладачів вищої категорії, 24 викладача-методиста, 3 старших викладача, також викладачами відділення післядипломної освіти є лікарі з вищою та І категоріями, магістри, бакалаври медсестринства.

 

 

     КЗ СОР «Сумський фаховий медичний коледж» як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних закладів фахової перед вищої освіти Сумської області — Глухівського, Конотопського, Лебединського та Шосткінського коледжів в різних напрямках навчальної-виховної діяльності. З метою забезпечення підвищення якості підготовки молодших медичних спеціалістів, удосконалення навчально-виховного процесу в коледжі створені та активно функціонують 7 обласних методичних об'єднань.

( Переглядів сторінки : 31983 )