Комунальний заклад Сумської обласної ради "Сумський фаховий медичний коледж" - заклад фахової передвищої освіти, що здійснює підготовку близько 600 майбутніх медичних фахівців за спеціалізаціями «Сестринська справа», «Лікувальна справа», «Акушерська справа», «Лабораторна діагностика», «Стоматологія ортопедична» та забезпечує післядипломну освіту для спеціалістів закладів охорони здоров’я Сумської області. Сумський фаховий медичний коледж як базовий координує роботу чотирьох медичних закладів фахової передвищої освіти Сумської області

Css Template Preview

Останні новини

п»ї
ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ!

 "Нащадки пам'ять бережуть"

Шановні ветерани, викладачі, співробітники та студенти коледжу!

Прийміть вітання з Днем пам'яті та примирення і Днем перемоги над нацизмом у ІІ Світовій війні. Гідно вшановуючи ветеранів, висловлюємо нашу глибоку повагу усім героям українського народу. Хай мир і злагода панують на нашій землі! Вічна пам'ять загиблим, низький уклін живим!

п»ї
ВИХОВНА РОБОТА!

Результати конкурсу "Великодній фотоколаж"

 

ВИХОВНА РОБОТА

 

Дякуємо учасникам студентського конкурсу

"Великодній фотоколаж" за участь у проекті!

Вітаємо переможців!

Вдячні активним вболівальникам

за вподобайки та коментарі!

п»ї
Вітання з Великоднем!

Вітання з Великоднем

 Великий день настане ще для нас!

І сонце зійде й буде в нас погожа днина.

Ми скажемо усі: "Христос воскрес!"

"Воістину Воскрес й Воскресне Україна!"

 

 

 

Архів сайту

Ми у соціальних мережахТиждень психології

Переглядів: 65   Дата: 22-04-2021, 12:43

 

    Шановні друзі! Сумський фаховий медичний коледж проводить з 20 по 24 квітня 2021р."Тиждень психології"

Мета: створення умов для формування психологічної культури студентів та викладачів, покращення психологічного мікроклімат у навчальному закладі.

 

Заходи цього тижня:

20 квітня – участь у  челенджі  «30роківУСПІХ».  Досягнення, успіхи  в роботі психолога.

 

21 квітня - день мудрих думок. У кожної людини є мудрі орієнтири в житті. Це притчи, вислови мудрих людей. Це ті цінності, які спрямовують життя людини.

 

 

22 квітня - день радості та щастя. Пропоную зібрати "Рецепт радості". Поділіться в коментарях  Фейсбук тим, що вам приносить радість.

 

23 квітня - день гармонії. Щоб бути щасливою, важливо  мати гармонію в душі. Що нас робить гармонійними? Вправа"Колесо гармонії" .

 

24 квітня - день дружби. Щастя, радість і гармонія неможливі без спілкування з близькими людьми. Це день присвятіть спілкуванню з друзями та рідними.

 

Повернутися