Комунальний заклад Сумської обласної ради "Сумський фаховий медичний коледж" - заклад фахової передвищої освіти, що здійснює підготовку близько 600 майбутніх медичних фахівців за спеціалізаціями «Сестринська справа», «Лікувальна справа», «Акушерська справа», «Лабораторна діагностика», «Стоматологія ортопедична» та забезпечує післядипломну освіту для спеціалістів закладів охорони здоров’я Сумської області. Сумський фаховий медичний коледж як базовий координує роботу чотирьох медичних закладів фахової передвищої освіти Сумської області

Css Template Preview

Останні новини

Архів сайту

Ми у соціальних мережахСТОП БУЛІНГ

Переглядів: 438   Дата: 28-04-2021, 09:12

СТОП БУЛІНГ

    З метою профілактики булінга у Сумському фаховому медичному коледжі з 13.04.2021 по 20.04.2021 практичним психологом  Інною Сагер  були проведені батьківські збори у групах першого та другого курсів. Батьків інформували про зв'язок стилю виховання з почуттям особистої гідності дитини, психологічні особливості підліткового та юнацького віку. Надані рекомендації по особливостям формування почуття дорослості, стресотійкості та впевненості у собі. 

СТОП БУЛІНГ

 Першим університетом життя для дитини є сім'я, в якій народилася дитина. Основне батьківське завдання - виростити зрілу та відповідальну людину з почуттям особистої гідності. Завдання батьків - допомогти дитині розвинути навички психологічної витривалості і  підтримати, коли вона зазнає труднощів.  Дуже важливо говорити з дітьми про їхні почуття. Це розвине важливість обговорення емоцій і в дорослому житті. А до того ж допоможе легше пережити труднощі. Для самостійного вирішення проблеми дитині потрібні якісь навички або інструменти, тому  постарайтеся  поділитися ними. Не залишайте дітей без підтримки і не ігноруйте той факт, що їм важко емоційно. Тут важливо дотримуватися балансу: показати, що ви розумієте дитини і симпатизуєте їй, але вчасно відступіть і дайте  їй можливість самій впоратися з проблемою.

СТОП БУЛІНГ

 

СТОП БУЛІНГ

 

Повернутися
[related-news][/related-news]