Комунальний заклад Сумської обласної ради "Сумський фаховий медичний коледж" - заклад фахової передвищої освіти, що здійснює підготовку близько 600 майбутніх медичних фахівців за спеціалізаціями «Сестринська справа», «Лікувальна справа», «Акушерська справа», «Лабораторна діагностика», «Стоматологія ортопедична» та забезпечує післядипломну освіту для спеціалістів закладів охорони здоров’я Сумської області. Сумський фаховий медичний коледж як базовий координує роботу чотирьох медичних закладів фахової передвищої освіти Сумської області

Css Template Preview

Останні новини

Архів сайту

Ми у соціальних мережахВиховна робота

Переглядів: 514   Дата: 29-04-2021, 09:55

29 квітня у всьому світі відзначається Міжнародний день танцю! 

Його проведення ініціювала Міжнародна рада танцю, в день народження французького балетмейстераЖана- Жоржа Новера , який увійшов в історію, як «батько сучасного балету».

 

Студенти хореографічного гуртка « Adrenaline» Сумського фахового медичного коледжу не можуть залишатися на місці, коли чують музику , та не маючи змоги протистояти покликові душі, роблять невимушені па!

 

 Мова танцю підвладна всім на планеті. Люди різних національностей можуть, завдяки танцю, продемонструвати один одному всі свої емоції.

Танець — це зашифрована мова рухів, це швидкість і вихори емоцій.

Танець — це більше, ніж слова.

Танцюйте, розкривайтеся в танці,виражайте себе, показуйте в танці всю свою сутність і відкривайте для себе інших людей.

Нехай запальний танець вашого життя не зупиняється ніколи!

Живіть у ритмі танцю!

Повернутися
[related-news][/related-news]