Комунальний заклад Сумської обласної ради "Сумський фаховий медичний коледж" - заклад фахової передвищої освіти, що здійснює підготовку близько 600 майбутніх медичних фахівців за спеціалізаціями «Сестринська справа», «Лікувальна справа», «Акушерська справа», «Лабораторна діагностика», «Стоматологія ортопедична» та забезпечує післядипломну освіту для спеціалістів закладів охорони здоров’я Сумської області. Сумський фаховий медичний коледж як базовий координує роботу чотирьох медичних закладів фахової передвищої освіти Сумської області

Css Template Preview

Останні новини

п»ї
ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ!

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ 12 червня

 

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ!
У рамках проведення Дня відкритих дверей 12.06.2021 відбудеться розіграш призу для наших майбутніх студентів.
Щоб взяти участь у розіграші, дайте відповіді на питання анкети за покликанням нижче.
Приз буде вручено в актовій залі КЗ СОР "Сумський фаховий медичний коледж" 12.06.2021 під час заходу.
Чекаємо на тебе, переможцю!

 

АНКЕТА

п»ї
професійне виховання!

професійне виховання

 

Дитинство наше – в нас одне,

І хай це кожен пам’ятає! 

Дитячі душі на Землі

Нехай ніхто не ображає!

п»ї
ШАНОВНІ ВСТУПНИКИ!!

ШАНОВНІ ВСТУПНИКИ!

 У КЗ СОР «Сумський фаховий медичний коледж» розпочалося провадження освітньої діяльності у сфері професійної освіти (Наказ Міністерства освіти і науки України від 18.05.2021р. №59-Л(додатки: 6.15, 6.16.). Запрошуємо Вас на навчання за професією 5132 Молодша медична сестра  (молодший медичний брат) за догляду за хворими( ліцензійний обсяг-60 осіб, комерційна форма навчання) та Екстрений медичний технік( ліцензійний обсяг-30 осіб, бюджетна форма навчання).

Архів сайту

Ми у соціальних мережахЕКСКУРСІЯ ДО «БАБУСИНОЇ СКРИНІ»

Переглядів: 137   Дата: 24-05-2021, 12:12

          День вишиванки – поки ще не офіційне і відносно молоде, але таке улюблене народне свято, покликане сприяти єдності й культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу. Традиційно в Україні цей день відзначається в третій четвер травня. Цьогоріч День вишиванки припало на 20 травня.

ЕКСКУРСІЯ ДО «БАБУСИНОЇ СКРИНІ»

      Із нагоди цього свята в кабінеті української мови та літератури було організовано виставку вишитих рукотворів – рушників, сорочок, подушок, картин, серветок. Експозиція «Бабусиної скрині» не залишила байдужими ані викладачів та співробітників коледжу, ані студентів.

Із особливим захватом виставку відвідали слухачі підготовчих курсів. Вони мали змогу не лише ознайомитись із багатством колекції вишиванок, що зберігається у Сумському фаховому медичному коледжі, зробити яскраві фото, а й дізнатися про символіку вишитих узорів, традиції створення та носіння вишиваного одягу, утилітарне та декоративне значення медичному коледжі, зробити яскраві фото, а й дізнатися про символіку вишитих узорів, традиції створення та носіння вишиваного одягу, утилітарне та декоративне значення речей.

          Педагогічний колектив Сумського фахового медичного коледжу, що працює на підготовчих курсах, прагне не лише надати слухачам ґрунтовні знання з дисциплін, винесених на вступні екзамени, але й ознайомити абітурієнтів із традиціями закладу, адаптувати до особливостей навчально-виховного процесу тощо.

ЕКСКУРСІЯ ДО «БАБУСИНОЇ СКРИНІ»

           Адже зацікавлений абітурієнт сьогодні – це успішний студент завтра.

Повернутися