Комунальний заклад Сумської обласної ради "Сумський фаховий медичний коледж" - заклад фахової передвищої освіти, що здійснює підготовку близько 600 майбутніх медичних фахівців за спеціалізаціями «Сестринська справа», «Лікувальна справа», «Акушерська справа», «Лабораторна діагностика», «Стоматологія ортопедична» та забезпечує післядипломну освіту для спеціалістів закладів охорони здоров’я Сумської області. Сумський фаховий медичний коледж як базовий координує роботу чотирьох медичних закладів фахової передвищої освіти Сумської області

Css Template Preview

Останні новини

п»ї
ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ!

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

 

 4 ЛЮТОГО 2023 РОКУ ВІДБУВСЯ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ.

Дякуємо, що обираєте саме нас.
Чекаємо на Вас - наші майбутні студенти.

п»ї
ПЕДАГОГІЧНА РАДА!

ПЕДАГОГІЧНА РАДА

 30 січня 2023 року

в КЗ СОР «Сумський фаховий медичний коледж»

у змішаному форматі відбулось

засідання педагогічної ради № 4

п»ї
Презентація платформи "Мрія"!

Презентація платформи "Мрія"

     Департаментом кіберполіції Національної поліції України, спільно з парнерами розроблено електронну платформу "Мрія", що створена для об'єднання проєктів, реалізованих у синергії Кіберполіції України та волонтерів. Основною метою проєкту є протидія кремлівській пропаганді та фейковим або проросійським ресурсам у мережі Інтернет.

 

Електронні посилання на ресурси проєкту для їх розповсюдження:

https://mriya.social (офіційний сайт проєкту);

https://t.me/stoprussiachannel (основний телеграм-канал, де здійснюється комунікація з підписниками та надання завдань для блокування);

https://t.me/stopdrugsbot (телеграм-бот для збору нових посилань на ворожі ресурси, а також автоматизованої взаємодії з користувачами);

https://t.me/ukraine_avanger_bot (офіційний бот для збору інформайії про ворожу техніку, колаборантів, мародерів та іншої оперативної інформації).

Архів сайту

Ми у соціальних мережахПіслядипломна освіта

Переглядів: 210   Дата: 20-01-2023, 11:21

Післядипломна освіта

 Післядипломна освіта

Щорічно на відділенні післядипломної освіти молодших медичних та фармацевтичних спеціалістів КЗ СОР «Сумський фаховий медичний коледж» підвищують кваліфікацію понад 1700 спеціалістів, фахових бакалаврів, бакалаврів та магістрів медсестринства закладів охорони здоровя м.Суми та області.

Велика увага приділяється якості знань слухачів та кваліфікованому підбору викладацького складу. Наш заклад співпрацює з більш як із 25 закладами охорони здоров’я. Для зручності слухачам проводяться виїзні цикли тематичного удосконалення в закладах охорони здоров’я за місцем роботи спеціалістів.

У 2023 році на відділенні розпочався новий навчальний рік. Для узгодження питань післядипломної освіти, форм проведення навчань, обговорення навчальних та тематичних планів по кожному із циклів завідувач відділення післядипломної освіти Приходько Л.В. відвідує заклади охорони здоров’я, які є базовими.

18 січня 2023 року відбулась робоча зустріч з провідними спеціалістами КНП СОР «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» - завідувачем навчально-тренувального центру, лікарем невідкладних станів Березовською С.В., лікарем невідкладних станів навчально-тренувального центру Кидик І.М. та заступником директора по роботі з фахівцями центру Адаменко Л.І.

Такі робочі зустрічі дозволяють обговорити теми для викладання, внести зміни до планів з метою осучаснення підготовки практикуючих спеціалістів.

 

Методичний кабінет відділення післядипломної освіти

 

Повернутися