Комунальний заклад Сумської обласної ради "Сумський фаховий медичний коледж" - заклад фахової передвищої освіти, що здійснює підготовку близько 600 майбутніх медичних фахівців за спеціалізаціями «Сестринська справа», «Лікувальна справа», «Акушерська справа», «Лабораторна діагностика», «Стоматологія ортопедична» та забезпечує післядипломну освіту для спеціалістів закладів охорони здоров’я Сумської області. Сумський фаховий медичний коледж як базовий координує роботу чотирьох медичних закладів фахової передвищої освіти Сумської області

Css Template Preview

Останні новини

Архів сайту

Ми у соціальних мережахТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

Переглядів: 302   Дата: 15-05-2023, 14:56

На виконання Плану заходів на 2023 рік із реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року та у рамках реалізації заходів Другого Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2021-2030 у світі у період з 15 по 21 травня 2023 р. в Україні відбудеться перший етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху із загальною темою «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану».

КЗ СОР «Сумський фаховий медичний коледж» розпочинає Тиждень дорожнього руху та пропонує всім охочим переглянути відео конференції першого дня.

Повернутися
[related-news][/related-news]