Комунальний заклад Сумської обласної ради "Сумський фаховий медичний коледж" - заклад фахової передвищої освіти, що здійснює підготовку близько 600 майбутніх медичних фахівців за спеціалізаціями «Сестринська справа», «Лікувальна справа», «Акушерська справа», «Лабораторна діагностика», «Стоматологія ортопедична» та забезпечує післядипломну освіту для спеціалістів закладів охорони здоров’я Сумської області. Сумський фаховий медичний коледж як базовий координує роботу чотирьох медичних закладів фахової передвищої освіти Сумської області

Css Template Preview

Останні новини

Архів сайту

Ми у соціальних мережахПРОФЕСІЙНЕ НАВЧАННЯ

Переглядів: 151   Дата: 28-11-2023, 14:27
Студенти КЗ СОР «Сумський фаховий медичний коледж» групи 3-Мд 27.11.2023 завітали до музею нормальної анатомії на кафедру морфології Навчально-наукового медичного інституту СумДУ.
Доцент кафедри морфології людини, кандидат біологічних наук Сергій Миколайович Дмитрук провів чудову, пізнавальну та цікаву екскурсію. Студенти більш детально побачили наочно незворотні процеси, що розвиваються в організмі і в органах людини, ознайомилися з різноманітними анатомічними препаратами, та самостійно попрацювали із інтерактивним анатомічним планшетом.
Музей анатомії людини відіграє велику роль у системі підготовки сучасних лікарів, адже він є науково-дослідним та культурно-освітнім центром, де вивчають, зберігають, використовують і популяризують анатомічні колекції з науковою та освітньою метою.
Наразі в музеї анатомії людини експонується близько 500 анатомічних препаратів.

ПРОФЕСІЙНЕ НАВЧАННЯ

 

ПРОФЕСІЙНЕ НАВЧАННЯ

 

ПРОФЕСІЙНЕ НАВЧАННЯ

 

ПРОФЕСІЙНЕ НАВЧАННЯ

 

Повернутися
[related-news][/related-news]