Комунальний заклад Сумської обласної ради "Сумський фаховий медичний коледж" - заклад фахової передвищої освіти, що здійснює підготовку близько 600 майбутніх медичних фахівців за спеціалізаціями «Сестринська справа», «Лікувальна справа», «Акушерська справа», «Лабораторна діагностика», «Стоматологія ортопедична» та забезпечує післядипломну освіту для спеціалістів закладів охорони здоров’я Сумської області. Сумський фаховий медичний коледж як базовий координує роботу чотирьох медичних закладів фахової передвищої освіти Сумської області

Css Template Preview

Останні новини

Архів сайту

Ми у соціальних мережахВИХОВНА РОБОТА

Переглядів: 62   Дата: 26-04-2024, 13:34

26 квітня 2024 року відзначають 38-і роковини аварії на Чорнобильській АЕС, яка стала найбільшою в історії катастрофою в ядерній енергетиці. Аварія забрала життя тисяч людей і завдала непоправної шкоди екології планети.

 

Це особлива сторінка в історії не лише України, а й світу. Аварія на ЧАЕС змінила радіаційну обстановку на земній кулі, стала серйозним екологічним викликом, вплинула на долі і здоров’я мільйонів людей. Саме про це, а також про подвиг ліквідаторів, які ціною свого життя зупиняли наслідки аварії говорили під час загальноколеджного мітингу пам’яті «Ми пам’ятаємо Чорнобиль!» 

ВИХОВНА РОБОТА

 

ВИХОВНА РОБОТА

 

ВИХОВНА РОБОТА

 

ВИХОВНА РОБОТА

 

ВИХОВНА РОБОТА

 

ВИХОВНА РОБОТА

 

ВИХОВНА РОБОТА

 

 У день пам’яті студенти коледжу відвідали фотовиставку «Чорнобиль – не забудемо ніколи!» та поспілкувалися зі співробітниками закладу освіти, які були ліквідаторами наслідків аварії на ЧАЕС: викладачем хірургії Пестуном О.К., викладачем мікробіології Нестеренком С.І., співробітником коледжу Кальченком В.Г. та почули від них живі історії тих трагічних подій. Студенти подякували ліквідаторам, вручили квіти та побажали міцного здоров’я.

ВИХОВНА РОБОТА

 Пестун О.К.

 

ВИХОВНА РОБОТА

 Нестеренко С.І.

 

ВИХОВНА РОБОТА

 Кальченко В.Г.

 

ВИХОВНА РОБОТА

 

ВИХОВНА РОБОТА

 

ВИХОВНА РОБОТА

 

 Нехай цей день стане нагадуванням про потребу в безпекових технологіях, відповідальному використанні ресурсів та пам'яті про тих, хто став жертвою недбалості. Нехай такі трагедії ніколи не повторяться!

 

 

Повернутися
[related-news][/related-news]