Комунальний заклад Сумської обласної ради "Сумський фаховий медичний коледж" - заклад фахової передвищої освіти, що здійснює підготовку близько 600 майбутніх медичних фахівців за спеціалізаціями «Сестринська справа», «Лікувальна справа», «Акушерська справа», «Лабораторна діагностика», «Стоматологія ортопедична» та забезпечує післядипломну освіту для спеціалістів закладів охорони здоров’я Сумської області. Сумський фаховий медичний коледж як базовий координує роботу чотирьох медичних закладів фахової передвищої освіти Сумської області

Css Template Preview

Останні новини

Архів сайту

Ми у соціальних мережахЗБІРКА ПАМ'ЯТІ

Переглядів: 81   Дата: 26-05-2024, 12:35

Пам’ятати – це найменше, що ми можемо зробити для тих, хто вже не з нами. І не обов’язково зводити  монументи, головне, щоб наша з вами пам’ять була міцною та тривалою. Сьогодні багато людей заслуговує на те, щоб ми закарбували їхні імена в наших серцях. Серед них імена й випускників Сумського фахового медичного коледжу, які віддали своє життя за свободу, незалежність та мир в Україні.

ЗБІРКА ПАМ'ЯТІ

 

Юрій Татарчук, Руслан Семінько, Олександр Шулепов, Аліна Ященко,     Олександр Дохленко, Руслан Полухін, Максим Базін, Богдан Беля, Сергій Барков – відлетіли у безсмертя. Саме задля того, щоб імена наших випускників не були забутими,  заступником директора з виховної роботи Оленою БОРОВИК була створена збірка пам’яті «Журавлі летять у безсмертя»,  презентація якої відбулася 23.05.2024 у День Героїв України.

ЗБІРКА ПАМ'ЯТІ

 

ЗБІРКА ПАМ'ЯТІ

 

ЗБІРКА ПАМ'ЯТІ

 

ЗБІРКА ПАМ'ЯТІ

 

Збірка пам’яті містить 40 інформаційних сторінок, за кожною з яких  портрети колишніх студентів закладу освіти, які в цьому житті ще так багато могли б встигнути зробити, але його обірвала клята війна. Вони пішли зарано, залишившись у нашій пам’яті молодими, веселими, сповненими життя студентами, яких сьогодні ми вважаємо справжніми героями. Близько року тривала підготовча робота, вивчалися особові справи, встановлювалися зв’язки з сім’ями, збиралися офіційні дані, світлини, з рідними узгоджувалися тексти, оцифровувалася інформація.

 

ЗБІРКА ПАМ'ЯТІ

 

 

 

Також була створена однойменна відео версія збірки, метою якої було  показати особистість героя очима його викладачів саме у роки навчання у закладі освіти.

 

Збірка пам’яті та фільм-спогад О.Боровик «Журавлі летять у безсмертя» є проявом шани, поваги та пам'яті випускникам-героям, їхнім батькам, дружинам, дітям,  також вона є джерелом виховання патріотизму та духу відданості своїй країні, взірцем для молодого покоління нинішніх і майбутніх студентів. 

Повернутися
[related-news][/related-news]