Комунальний заклад Сумської обласної ради "Сумський фаховий медичний коледж" - заклад фахової передвищої освіти, що здійснює підготовку близько 600 майбутніх медичних фахівців за спеціалізаціями «Сестринська справа», «Лікувальна справа», «Акушерська справа», «Лабораторна діагностика», «Стоматологія ортопедична» та забезпечує післядипломну освіту для спеціалістів закладів охорони здоров’я Сумської області. Сумський фаховий медичний коледж як базовий координує роботу чотирьох медичних закладів фахової передвищої освіти Сумської області

Css Template Preview

Останні новини

п»ї
До уваги абітурієнтів!

До уваги абітурієнтів

  

До уваги абітурієнтів 2022!

25 вересня 2021 року о 10.00  КЗ СОР «Сумський фаховий медичний коледж» запрошує на День відкритих дверей у форматі онлайн-зустрічі на платформі Zoom

п»ї
Дистанційне навчання!

 

З 23 вересня 2021 року  КЗ СОР «Сумський фаховий медичний коледж» переведено на дистанційну форму навчання (Наказ КЗ СОР «Сумський фаховий медичний коледж» від 23.09.2021 року №432 «Про організацію навчального процесу за дистанційною формою навчання»)

 

п»ї
Розширене засідання Координаційної ради!

Розширене засідання Координаційної ради

 

21 вересня 2021 року на базі КЗСОР «Сумський фаховий медичний коледж» було проведено розширене засідання Координаційної ради безперервної післядипломної освіти магістрів, бакалаврів медсестринства, молодших медичних спеціалістів  за участі керівників медсестринських служб закладів охорони здоров’я м.Суми та області.

Архів сайту

Ми у соціальних мережахдо дня незалежностi

Переглядів: 1594   Дата: 21-08-2016, 11:01

до дня незалежностi

 Шановні викладачі, співпрацівники та студенти Сумського медичного коледжу,  прийміть сердечні вітання з нагоди визначних національних свят – Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України! 

 

У ці чудові серпневі дні народ України святкує 25 річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія наших предків - бути господарями на своїй найбагатшій, прекрасній і чарівній українській землі. Український народ завжди прагнув вільно жити, сповідувати свої традиції та звичаї не зазнаючи при цьому поневірянь та утисків.

Нині Україна переживає складні часи агресії та посягань на незалежність та цілісність держави. Але наша сильна, мужня, духовно багата нація зможе вистояти і у цих випробуваннях – ми переможемо! Саме зараз поняття Незалежності та Єдності України набуло для кожного з нас особливого змісту.

 

Дух патріотизму об’єднав усіх українців у нездоланну силу.

Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі.

Нехай не міліє джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі.

Нехай додається енергії, снаги і впевненості у власних силах і переконаннях.

 

З нами Бог і Україна.

 

Зичимо Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, добробуту, життєвої наснаги, впевненості у власних силах і нових звершень на благо України.

 

Зі святом Вас! З Днем Незалежності!

 

Слава Україні! Героям слава!

Повернутися