Комунальний заклад Сумської обласної ради "Сумський фаховий медичний коледж" - заклад фахової передвищої освіти, що здійснює підготовку близько 600 майбутніх медичних фахівців за спеціалізаціями «Сестринська справа», «Лікувальна справа», «Акушерська справа», «Лабораторна діагностика», «Стоматологія ортопедична» та забезпечує післядипломну освіту для спеціалістів закладів охорони здоров’я Сумської області. Сумський фаховий медичний коледж як базовий координує роботу чотирьох медичних закладів фахової передвищої освіти Сумської області

Css Template Preview

Останні новини

Архів сайту

Ми у соціальних мережахЗАНЯТТЯ З ОБМІНУ ПЕДАГОГІЧНИМ ДОСВІДОМ

Переглядів: 1536   Дата: 19-10-2017, 08:15

ЗАНЯТТЯ З ОБМІНУ ПЕДАГОГІЧНИМ ДОСВІДОМ

 

У рамках роботи з вивчення педагогічного досвіду викладачів Сумського медичного коледжу, які підлягають атестації в 2018 році, були проведені заняття з обміну досвідом.

Необхідність інтеграції медичної освіти у європейський простір вимагає підвищення рівня як теоретичної, так і практичної підготовки випускників. Сучасна модель фахівця передбачає довести відповідність професійних навичок і вмінь до професійної кваліфікаційної характеристики, що в свою чергу вимагає від викладачів навчити студента самостійно вчитися, широко мислити, самостійно розв’язувати завдання, вирішувати проблеми, приймати рішення, діяти.

Однією з ланок засвоєння студентами коледжу навчального матеріалу й основою їхньої професійної освіти є практична підготовка, яка включає навчальну (практичні заняття з теоретичним курсом), виробничу та переддипломну практику. Відповідні знання та практичні вміння формуються у студентів на заняттях у кабінетах доклінічної практики та на клінічних базах під керівництвом викладачів і медичного персоналу лікувально-профілактичних закладів.

18 жовтня 2017 року на базі Сумського обласного клінічного госпіталю ветеранів війни викладач неврології Зайцева С.Г. провела практичне заняття в групі 3-Ма на тему «Захворювання периферичної нервової системи».

У ході заняття студенти мали змогу не тільки закріпити свої теоретичні знання, відповідаючи на питання викладача під час фронтального опитування, тестових завдань, ділових ігор, інтерактивних вправ, демонстрації практичних навичок, а й отримати змістовний практичний досвід із опитування пацієнтів лікарні. Беззаперечною є суттєва ефективність саме таких занять безпосередньо біля ліжка хворого для практичного досвіду роботи майбутніх медичних сестер.

 

ЗАНЯТТЯ З ОБМІНУ ПЕДАГОГІЧНИМ ДОСВІДОМ

 

ЗАНЯТТЯ З ОБМІНУ ПЕДАГОГІЧНИМ ДОСВІДОМ

 

ЗАНЯТТЯ З ОБМІНУ ПЕДАГОГІЧНИМ ДОСВІДОМ

 

19 жовтня 2017 року  викладач оториноларингології Крівцова Р.В. провела лекційне заняття в групі 3-Ф на тему «Захворювання вуха».

 

ЗАНЯТТЯ З ОБМІНУ ПЕДАГОГІЧНИМ ДОСВІДОМ

 

 

 

Текст – Пономаренко Т.О.

Повернутися
[related-news][/related-news]