Комунальний заклад Сумської обласної ради "Сумський фаховий медичний коледж" - заклад фахової передвищої освіти, що здійснює підготовку близько 600 майбутніх медичних фахівців за спеціалізаціями «Сестринська справа», «Лікувальна справа», «Акушерська справа», «Лабораторна діагностика», «Стоматологія ортопедична» та забезпечує післядипломну освіту для спеціалістів закладів охорони здоров’я Сумської області. Сумський фаховий медичний коледж як базовий координує роботу чотирьох медичних закладів фахової передвищої освіти Сумської області

Css Template Preview

Останні новини

Архів сайту

Ми у соціальних мережахНАУКОВО-ДОСЛІДНА РОБОТА СТУДЕНТІВ

Переглядів: 2030   Дата: 19-10-2017, 08:24

 

 

НАУКОВО-ДОСЛІДНА РОБОТА СТУДЕНТІВ – НЕВІД'ЄМНИЙ ЕЛЕМЕНТ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ

Необхідність проведення науково-дослідницької діяльності студентів в системі підготовки фахівців середньої ланки продиктована вимогами нинішньої ринкової економіки до випускників навчальних закладів, коли роботодавець вимагає від новоспеченого фахівця вмілого вирішення найрізноманітніших виробничих ситуацій. Підготовка такого фахівця можлива лише при впровадженні в навчальний процес науково-дослідної діяльності.

Науково-дослідницька робота студентів – складова професійної підготовки, що передбачає навчання методології та методики дослідження, а також систематичну участь у дослідницькій діяльності, озброєння технологіями та вміннями творчого підходу до дослідження певних наукових проблем.

Один із видів науково-дослідницької роботи студентів – це діяльність поза навчальним процесом, що полягає в участі в роботі предметних, наукових гуртків, участь у студентських конференціях, семінарах, публікаціях статей.

19 жовтня 2017 року у Сумському медичному коледжі традиційно відбулася студентська науково-практична конференція, присвячена 87-річчу заснування навчального закладу. Учасниками конференції стали 9 студентів під керівництвом 8 викладачів. Тематика дослідницьких робіт була доволі різноманітною: використання засобів захисту медпрацівників, аналіз показників захворювань школярів м. Суми, необхідність щеплення новонароджених у нашому місті, захист від шкідливої дії комп’ютерної техніки, вплив груп крові людини на характер, аналіз сімейних цінностей викладачів та студентів коледжу, розгляд медичної лексики в газетних текстах. Ні одна з доповідей не залишила присутніх байдужими.

Виходячи з цього, можна зробити висновок, що науково-дослідна робота студентів є невід'ємним елементом навчального процесу в Сумському медичному коледжі, а якість студентських конференцій буде і надалі підійматися на більш високий рівень.

 

Текст – Пономаренко Т.О.

 

НАУКОВО-ДОСЛІДНА РОБОТА СТУДЕНТІВ

 

НАУКОВО-ДОСЛІДНА РОБОТА СТУДЕНТІВ

 

НАУКОВО-ДОСЛІДНА РОБОТА СТУДЕНТІВ

 

НАУКОВО-ДОСЛІДНА РОБОТА СТУДЕНТІВ

 

НАУКОВО-ДОСЛІДНА РОБОТА СТУДЕНТІВ

Повернутися
[related-news][/related-news]