Комунальний заклад Сумської обласної ради "Сумський фаховий медичний коледж" - заклад фахової передвищої освіти, що здійснює підготовку близько 600 майбутніх медичних фахівців за спеціалізаціями «Сестринська справа», «Лікувальна справа», «Акушерська справа», «Лабораторна діагностика», «Стоматологія ортопедична» та забезпечує післядипломну освіту для спеціалістів закладів охорони здоров’я Сумської області. Сумський фаховий медичний коледж як базовий координує роботу чотирьох медичних закладів фахової передвищої освіти Сумської області

Css Template Preview

Останні новини

Архів сайту

Ми у соціальних мережахЗАНЯТТЯ З ОБМІНУ ПЕДАГОГІЧНИМ ДОСВІДОМ

Переглядів: 1517   Дата: 19-01-2018, 08:38

ЗАНЯТТЯ З ОБМІНУ ПЕДАГОГІЧНИМ ДОСВІДОМ

  

         Організм людини постійно реагує на зміни навколишнього середовища, невідємною частиною якого є атмосферного повітря. Процеси, що відбуваються в атмосфері, формують погодні умови на Землі, від яких багато в чому залежить самопочуття та стан здоров’я людини. З погодою тісно пов’язані такі фізичні фактори, як температура, вологість, атмосферний тиск, швидкість та напрямок вітру, опади, сонячна радіація.

         Лабораторна служба контролює основні параметри мікроклімату на різних обєктах, тому майбутні лаборанти повинні знати характеристики основних фізичних параметрів повітря, їхні властивості та вплив на організм людини.

         18 січня 2018 року відбулося лекційне заняття з дисципліни «Гігієна з основами екології та технікою санітарно-гігієнічних досліджень», яке провела викладач Угнівенко Ольга Олександрівна, з теми «Фізичні чинники повітря та їх гігієнічне значення» для студентів 2-го курсу спеціалізації «Лабораторна діагностика».

 

Знання, отримані на лекції, знадобляться студентам на практичних заняттях, де будуть вивчатись фізичні параметри повітря, відбудеться знайомство з приладами для їхнього визначення, будуть визначатися фізичних параметрів та надаватися гігієнічна оцінка отриманим результатам, а також для майбутньої професійної діяльності лаборантів.

 

ЗАНЯТТЯ З ОБМІНУ ПЕДАГОГІЧНИМ ДОСВІДОМ

 

Повернутися
[related-news][/related-news]