Навігація
Календар
Останні новини
Корисні посилання
Архів сайту
Ми у соціальних мережах
УВАГА!
1 вересня 2019 року в 9 00 відбудеться поселення в гуртожиток студентів 2,3,4 курсу.
ДО УВАГИ ПЕРШОКУРСНИКІВ!
дата |
час |
подія |
29.08.19 |
10:00 |
Зустріч адміністрації з групами нового набору |
|
11:00 |
Зустріч класних керівників з групами нового набору |
|
12:00 |
Поселення в гуртожиток студентів груп 1 курсу |
30.08.19 |
10:00 |
Посвята першокурсників у студенти Сумського медичного коледжу |
Список вступників, рекомендованих до зарахування на основі повної загальної середньої освіти (11 кл.)
ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ
Результат вступного іспиту
з ліплення
Група 10
№ з/п |
Прізвище, ім’я та по батькові вступника |
Кількість балів |
|
цифрами |
словами |
||
1 |
Алієв Ільяс Русланович |
8 |
вісім |
2 |
Ворона Євген Вадимович |
5,5 |
п’ять і п’ять |
3 |
Гончаренко Андрій Олександрович |
7,5 |
сім і п’ять |
4 |
Дрижов Євгеній Михайлович |
6 |
шість |
5 |
Кругляк Дарія Іванівна |
6,5 |
шість і п’ять |
6 |
Надточій Дар'я Вікторівна |
6,5 |
шість і п’ять |
7 |
Панченко Даніїл Анатолійович |
7 |
сім |
8 |
Пояркова Анастасія Олександрівна |
8 |
вісім |
9 |
Сененко Ілля Олегович |
6 |
шість |
10 |
Сергієнко Дмитро Олександрович |
9 |
дев’ять |
11 |
Сизоненко Артур Юрійович |
5,5 |
п’ять і п’ять |
12 |
Таратун Ян Ігорович |
8,5 |
вісім і п’ять |
13 |
Теребіло Анастасія Ігорівна |
8,5 |
вісім і п’ять |
14 |
Терещенко Яна Євгеніївна |
7,5 |
сім і п’ять |
15 |
Харченко Олег В'ячеславович |
9 |
дев’ять |
16 |
Ходаков Іван Андрійович |
7,5 |
сім і п’ять |
17 |
Цимбал Михайло Костянтинович |
8 |
вісім |
18 |
Чернявський Роман Григорович |
8 |
вісім |
19 |
Шепель Тетяна Євгеніївна |
10 |
десять |
20 |
Ященко Даніїл Вікторович |
9 |
дев’ять |
Відповідальний секретар приймальної комісії Ільченко Т.С.
ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ
Результат вступного іспиту
з хімії
№ з/п |
Прізвище, ім’я та по батькові вступника |
Кількість балів |
|
цифрами |
словами |
||
1 |
Антоненко Єлизавета Юріївна |
9 |
дев’ять |
2 |
Артеменко Анна Володимирівна |
9 |
дев’ять |
3 |
Власенко Єгор Олексійович |
4 |
чотири |
4 |
Воронюк Анна Миколаївна |
9 |
дев’ять |
5 |
Говорун Юлія Валеріївна |
10 |
десять |
6 |
Гришковець Аліна Олександрівна |
8 |
вісім |
7 |
Губаренко Дар'я В'ячеславівна |
5 |
п’ять |
8 |
Деменко Ігор Русланович |
10 |
десять |
9 |
Заєць Дмитро Сергійович |
12 |
дванадцять |
10 |
Зубченко Каріна Петрівна |
6 |
шість |
11 |
Ількухіна Софія Олександрівна |
9 |
дев’ять |
12 |
Карпенко Данило Костянтинович |
5 |
п’ять |
13 |
Клімішина Анастасія Андріївна |
8 |
вісім |
14 |
Косакова Марина Олександрівна |
4 |
чотири |
15 |
Кощій Крістіна Романівна |
9 |
дев’ять |
16 |
Младенець Єлизавета Леонідівна |
7 |
сім |
17 |
Негреба Валерія Олегівна |
6 |
шість |
18 |
Олішевська Софія Едуардівна |
10 |
десять |
19 |
Раскосова Ангеліна Миколаївна |
8 |
вісім |
20 |
Росік Владислав Сергійович |
9 |
дев’ять |
21 |
Руденко Анастасія Максимівна |
7 |
сім |
22 |
Скорпан Марія Ігорівна |
4 |
чотири |
23 |
Тарануха Надія Ігорівна |
6 |
шість |
24 |
Троценко Катерина Іванівна |
6 |
шість |
25 |
Улановський Владислав Андрійович |
7 |
сім |
26 |
Федченко Михайло Олександрович |
7 |
сім |
27 |
Фоменко Аліна Олегівна |
5 |
п’ять |
28 |
Шевченко Софія Ігорівна |
9 |
дев’ять |
Відповідальний секретар приймальної комісії Ільченко Т.С.