Комунальний заклад Сумської обласної ради "Сумський фаховий медичний коледж" - заклад фахової передвищої освіти, що здійснює підготовку близько 600 майбутніх медичних фахівців за спеціалізаціями «Сестринська справа», «Лікувальна справа», «Акушерська справа», «Лабораторна діагностика», «Стоматологія ортопедична» та забезпечує післядипломну освіту для спеціалістів закладів охорони здоров’я Сумської області. Сумський фаховий медичний коледж як базовий координує роботу чотирьох медичних закладів фахової передвищої освіти Сумської області

Css Template Preview

Останні новини

п»ї
ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ!

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

 

 4 ЛЮТОГО 2023 РОКУ ВІДБУВСЯ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ.

Дякуємо, що обираєте саме нас.
Чекаємо на Вас - наші майбутні студенти.

п»ї
ПЕДАГОГІЧНА РАДА!

ПЕДАГОГІЧНА РАДА

 30 січня 2023 року

в КЗ СОР «Сумський фаховий медичний коледж»

у змішаному форматі відбулось

засідання педагогічної ради № 4

п»ї
Презентація платформи "Мрія"!

Презентація платформи "Мрія"

     Департаментом кіберполіції Національної поліції України, спільно з парнерами розроблено електронну платформу "Мрія", що створена для об'єднання проєктів, реалізованих у синергії Кіберполіції України та волонтерів. Основною метою проєкту є протидія кремлівській пропаганді та фейковим або проросійським ресурсам у мережі Інтернет.

 

Електронні посилання на ресурси проєкту для їх розповсюдження:

https://mriya.social (офіційний сайт проєкту);

https://t.me/stoprussiachannel (основний телеграм-канал, де здійснюється комунікація з підписниками та надання завдань для блокування);

https://t.me/stopdrugsbot (телеграм-бот для збору нових посилань на ворожі ресурси, а також автоматизованої взаємодії з користувачами);

https://t.me/ukraine_avanger_bot (офіційний бот для збору інформайії про ворожу техніку, колаборантів, мародерів та іншої оперативної інформації).

Архів сайту

Ми у соціальних мережахПлани з виховної роботи

«Виховання дитини – це не забава, а робота, в яку потрібно вкласти зусилля безсонних ночей, капітал тяжких переживань і безліч роздумів…»                         

                                                                                                               Януш Корчак

  

      Головною метою виховної роботи в КЗ СОР «Сумський фаховий медичний коледж» є формування громадянина, патріота, професіонала, інтелектуально розвиненої, духовно та морально зрілої особистості, готової протистояти асоціальним впливам, творити себе та навколишній світ.

     Координацію та методичне забезпечення виховної роботи коледжу здійснює мудрий керівник, ентузіаст своєї справи, досвідчений педагог-новатор з високим рівнем науково-теоретичної і фахової підготовки, заступник директора з виховної роботи – Ілляшенко Лариса Миколаївна.  

 

  Виховна робота здійснюється згідно чинного законодавства, урегульована нормативними документами і актами Міністерства освіти і науки України, Статутом коледжу. Спрямованість на   досягнення виховної мети здійснюється переважно через реалізацію виховних завдань на рівні академічної групи, відділення, курсу, під керівництвом заступника директора з виховної роботи, завідувача відділення, класного керівника академічної групи, вихователя, практичного психолога, культорганізатора, керівників гуртків та секцій, студентського самоврядування коледжу.                                         Виховна робота активно поєднується з навчальною діяльністю, органічно вплетена в освітній процес, характер її організації є планомірним та змістовним.

 

  

 

Plan-z-vihovnoyi-roboti-2022-2023.pdf [422,18 Kb] План з виховної роботи 2022-2023

 

( Переглядів сторінки : 15346 )