Комунальний заклад Сумської обласної ради "Сумський фаховий медичний коледж" - заклад фахової передвищої освіти, що здійснює підготовку близько 600 майбутніх медичних фахівців за спеціалізаціями «Сестринська справа», «Лікувальна справа», «Акушерська справа», «Лабораторна діагностика», «Стоматологія ортопедична» та забезпечує післядипломну освіту для спеціалістів закладів охорони здоров’я Сумської області. Сумський фаховий медичний коледж як базовий координує роботу чотирьох медичних закладів фахової передвищої освіти Сумської області

Css Template Preview

Останні новини

п»ї
До уваги абітурієнтів!

До уваги абітурієнтів

  

До уваги абітурієнтів 2022!

25 вересня 2021 року о 10.00  КЗ СОР «Сумський фаховий медичний коледж» запрошує на День відкритих дверей у форматі онлайн-зустрічі на платформі Zoom

п»ї
Дистанційне навчання!

 

З 23 вересня 2021 року  КЗ СОР «Сумський фаховий медичний коледж» переведено на дистанційну форму навчання (Наказ КЗ СОР «Сумський фаховий медичний коледж» від 23.09.2021 року №432 «Про організацію навчального процесу за дистанційною формою навчання»)

 

п»ї
Розширене засідання Координаційної ради!

Розширене засідання Координаційної ради

 

21 вересня 2021 року на базі КЗСОР «Сумський фаховий медичний коледж» було проведено розширене засідання Координаційної ради безперервної післядипломної освіти магістрів, бакалаврів медсестринства, молодших медичних спеціалістів  за участі керівників медсестринських служб закладів охорони здоров’я м.Суми та області.

Архів сайту

Ми у соціальних мережах



Студентський клуб

Студентський клуб «Маленька Країна»

  Кожен студент – це творча особистість, яка прагне до самовдосконалення та самореалізації. А творчий потенціал є рушійною силою і джерелом його розвитку.
Студентський клуб «Маленька Країна» - це осередок творчих ідей, спілкування, співпраці, партнерських та дружніх стосунків, як між студентами всіх курсів та спеціальностей безпосередньо у коледжі, так і за його межами на рівні молодіжних організацій навчальних закладів міста, області, країни.

  Створений за ініціативи студентів у 2004-му році, він є ланкою студентського самоврядування.

  Головною метою діяльності Клубу є розкриття творчого потенціалу студентів, їх естетичне виховання, підвищення рівня громадської свідомості, активізація і розвиток лідерських здібностей, відчуття відповідальності і особистої значущості.

  Представники студентського клубу, безпосередньо беруть участь у створенні та організації святкових концертних програм, конкурсах художньої самодіяльності, організації змістовного дозвілля студентської молоді Сумського фахового медичного коледжу, є бажаними гостями на різноманітних майданчиках міста.

  Найкращі та найактивніші заохочуються додатковими балами до рейтингового показника академічної успішності та яскравими подорожами під час канікул.

  Представники студентського клубу «Маленька Країна» є лауреатами та дипломантами низки фестивалів та конкурсів: «Студентська весна» - м.Суми, «Зігріє душу вишиванка» - м.Суми, «Пісенний первоцвіт» - м.Рівне, «ART-Bomb» - м.Харків, «Ліра Гіппократа» - м.Київ.

Очолює студентський клуб – Президент, який обирається, загальними зборами активістів Клубу.

 

 

 

  Координує роботу Клубу, голова профспілкового комітету студентів - Верхова Альона Іванівна.

  Дбайливо зберігаючи традиції та творчу спадщину навчального закладу, студентський клуб «Маленька Країна» продовжує працювати та розвиватися.

( Переглядів сторінки : 1628 )