Комунальний заклад Сумської обласної ради "Сумський фаховий медичний коледж" - заклад фахової передвищої освіти, що здійснює підготовку близько 600 майбутніх медичних фахівців за спеціалізаціями «Сестринська справа», «Лікувальна справа», «Акушерська справа», «Лабораторна діагностика», «Стоматологія ортопедична» та забезпечує післядипломну освіту для спеціалістів закладів охорони здоров’я Сумської області. Сумський фаховий медичний коледж як базовий координує роботу чотирьох медичних закладів фахової передвищої освіти Сумської області

Css Template Preview

Останні новини

п»ї
ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ!

 "Нащадки пам'ять бережуть"

Шановні ветерани, викладачі, співробітники та студенти коледжу!

Прийміть вітання з Днем пам'яті та примирення і Днем перемоги над нацизмом у ІІ Світовій війні. Гідно вшановуючи ветеранів, висловлюємо нашу глибоку повагу усім героям українського народу. Хай мир і злагода панують на нашій землі! Вічна пам'ять загиблим, низький уклін живим!

п»ї
ВИХОВНА РОБОТА!

Результати конкурсу "Великодній фотоколаж"

 

ВИХОВНА РОБОТА

 

Дякуємо учасникам студентського конкурсу

"Великодній фотоколаж" за участь у проекті!

Вітаємо переможців!

Вдячні активним вболівальникам

за вподобайки та коментарі!

п»ї
Вітання з Великоднем!

Вітання з Великоднем

 Великий день настане ще для нас!

І сонце зійде й буде в нас погожа днина.

Ми скажемо усі: "Христос воскрес!"

"Воістину Воскрес й Воскресне Україна!"

 

 

 

Архів сайту

Ми у соціальних мережахСтудентський клуб

Студентський клуб «Маленька Країна»

  Кожен студент – це творча особистість, яка прагне до самовдосконалення та самореалізації. А творчий потенціал є рушійною силою і джерелом його розвитку.
Студентський клуб «Маленька Країна» - це осередок творчих ідей, спілкування, співпраці, партнерських та дружніх стосунків, як між студентами всіх курсів та спеціальностей безпосередньо у коледжі, так і за його межами на рівні молодіжних організацій навчальних закладів міста, області, країни.

  Створений за ініціативи студентів у 2004-му році, він є ланкою студентського самоврядування.

  Головною метою діяльності Клубу є розкриття творчого потенціалу студентів, їх естетичне виховання, підвищення рівня громадської свідомості, активізація і розвиток лідерських здібностей, відчуття відповідальності і особистої значущості.

  Представники студентського клубу, безпосередньо беруть участь у створенні та організації святкових концертних програм, конкурсах художньої самодіяльності, організації змістовного дозвілля студентської молоді Сумського фахового медичного коледжу, є бажаними гостями на різноманітних майданчиках міста.

  Найкращі та найактивніші заохочуються додатковими балами до рейтингового показника академічної успішності та яскравими подорожами під час канікул.

  Представники студентського клубу «Маленька Країна» є лауреатами та дипломантами низки фестивалів та конкурсів: «Студентська весна» - м.Суми, «Зігріє душу вишиванка» - м.Суми, «Пісенний первоцвіт» - м.Рівне, «ART-Bomb» - м.Харків, «Ліра Гіппократа» - м.Київ.

Очолює студентський клуб – Президент, який обирається, загальними зборами активістів Клубу.

 

 

 

  Координує роботу Клубу, голова профспілкового комітету студентів - Верхова Альона Іванівна.

  Дбайливо зберігаючи традиції та творчу спадщину навчального закладу, студентський клуб «Маленька Країна» продовжує працювати та розвиватися.

( Переглядів сторінки : 1258 )