Комунальний заклад Сумської обласної ради "Сумський фаховий медичний коледж" - заклад фахової передвищої освіти, що здійснює підготовку близько 600 майбутніх медичних фахівців за спеціалізаціями «Сестринська справа», «Лікувальна справа», «Акушерська справа», «Лабораторна діагностика», «Стоматологія ортопедична» та забезпечує післядипломну освіту для спеціалістів закладів охорони здоров’я Сумської області. Сумський фаховий медичний коледж як базовий координує роботу чотирьох медичних закладів фахової передвищої освіти Сумської області

Css Template Preview

Останні новини

п»ї
ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ!

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

 

 4 ЛЮТОГО 2023 РОКУ ВІДБУВСЯ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ.

Дякуємо, що обираєте саме нас.
Чекаємо на Вас - наші майбутні студенти.

п»ї
ПЕДАГОГІЧНА РАДА!

ПЕДАГОГІЧНА РАДА

 30 січня 2023 року

в КЗ СОР «Сумський фаховий медичний коледж»

у змішаному форматі відбулось

засідання педагогічної ради № 4

п»ї
Презентація платформи "Мрія"!

Презентація платформи "Мрія"

     Департаментом кіберполіції Національної поліції України, спільно з парнерами розроблено електронну платформу "Мрія", що створена для об'єднання проєктів, реалізованих у синергії Кіберполіції України та волонтерів. Основною метою проєкту є протидія кремлівській пропаганді та фейковим або проросійським ресурсам у мережі Інтернет.

 

Електронні посилання на ресурси проєкту для їх розповсюдження:

https://mriya.social (офіційний сайт проєкту);

https://t.me/stoprussiachannel (основний телеграм-канал, де здійснюється комунікація з підписниками та надання завдань для блокування);

https://t.me/stopdrugsbot (телеграм-бот для збору нових посилань на ворожі ресурси, а також автоматизованої взаємодії з користувачами);

https://t.me/ukraine_avanger_bot (офіційний бот для збору інформайії про ворожу техніку, колаборантів, мародерів та іншої оперативної інформації).

Архів сайту

Ми у соціальних мережахСтудентський клуб

Студентський клуб «Маленька Країна»

  Кожен студент – це творча особистість, яка прагне до самовдосконалення та самореалізації. А творчий потенціал є рушійною силою і джерелом його розвитку.
Студентський клуб «Маленька Країна» - це осередок творчих ідей, спілкування, співпраці, партнерських та дружніх стосунків, як між студентами всіх курсів та спеціальностей безпосередньо у коледжі, так і за його межами на рівні молодіжних організацій навчальних закладів міста, області, країни.

  Створений за ініціативи студентів у 2004-му році, він є ланкою студентського самоврядування.

  Головною метою діяльності Клубу є розкриття творчого потенціалу студентів, їх естетичне виховання, підвищення рівня громадської свідомості, активізація і розвиток лідерських здібностей, відчуття відповідальності і особистої значущості.

  Представники студентського клубу, безпосередньо беруть участь у створенні та організації святкових концертних програм, конкурсах художньої самодіяльності, організації змістовного дозвілля студентської молоді Сумського фахового медичного коледжу, є бажаними гостями на різноманітних майданчиках міста.

  Найкращі та найактивніші заохочуються додатковими балами до рейтингового показника академічної успішності та яскравими подорожами під час канікул.

  Представники студентського клубу «Маленька Країна» є лауреатами та дипломантами низки фестивалів та конкурсів: «Студентська весна» - м.Суми, «Зігріє душу вишиванка» - м.Суми, «Пісенний первоцвіт» - м.Рівне, «ART-Bomb» - м.Харків, «Ліра Гіппократа» - м.Київ.

Очолює студентський клуб – Президент, який обирається, загальними зборами активістів Клубу.

 

 

 

  Координує роботу Клубу, голова профспілкового комітету студентів - Верхова Альона Іванівна.

  Дбайливо зберігаючи традиції та творчу спадщину навчального закладу, студентський клуб «Маленька Країна» продовжує працювати та розвиватися.

( Переглядів сторінки : 2497 )